SALİH FİDAN

Kırsal kalkınma destekleri kapsamında ihale duyurusu

SALİH FİDAN

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00831387
Şehir : Kayseri / Kocasinan
Yayınlandığı Gazeteler

ORTADOĞU 01.07.2018
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
İHALE İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Niteliği, Türü ve Miktarı
:
AHIR, GÜBRE ÇUKURU, SAĞIMHANE REVİR, DOĞUMHANE, YEM DEPOLARI, SLAJ ÇUKURU, İDARİ BİNA VE ÇEVRE DÜZENLEME İŞLERİNDEN OLUŞAN İNŞAAT İŞLERİ
İşin Yapılacağı Yer
:
KAYABAŞI MAH. DOĞU SAN. SİT. 90 CAD. NO:50 KOCASİNAN / KAYSERİ
İhale ve Teklif Açma Tarihi
:
25.07.2018 16:00
İhale Usulü
:
İstisna ve Kapsam Dışı İhaleler
İhale Türü
:
Yapım İşi

4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun (2) Kapsam, (3) İstisnalar. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İHALE İLANI

1. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti, Kırsal Kalkınma plan ve programları ile Ulusal Tarım Stratejisi çerçevesinde Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında yapılacak yatırımlara hibe desteği vermektedir. Hibe desteği almayı hak kazanan projemizi gerçekleştirerek hibe desteğinden yararlanmayı amaçlıyoruz.

2. SALİH FİDAN (İşveren); işbu belge ile sizleri söz konusu işle ilgili olarak aşağıda verilen kalemlere teklif vermeye davet etmektedir.

AHIR, GÜBRE ÇUKURU, SAĞIMHANE REVİR, DOĞUMHANE, YEM DEPOLARI, SLAJ ÇUKURU, İDARİ BİNA VE ÇEVRE DÜZENLEME İŞLERİNDEN OLUŞAN İNŞAAT İŞLERİ

3. Teklifin hazırlanmasında yardımcı olmak üzere, çizimler, şartnameler ve keşif ve metrajlar ile teklif formu örneği İletişim adresinden alınabilecektir. Örneğe göre hazırlanmış teklifinizi mühürlü bir zarf içinde aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir.

SALİH FİDAN

KAYABAŞI MAH. DOĞU SAN. SİT. 90 CAD. NO:50 KOCASİNAN / KAYSERİ

Telefon No: 05334325343 Faks No: __________

4. Teklifiniz; 25.07.2018 günü Saat 16:00’ (teklif sunum tarihi ve zamanı)’ndan itibaren 45 (kırk beş) gün geçerli olacaktır. Teklifiniz TL cinsinden verilmesi gerekmektedir.

5. Teklifini, geçerlilik süresi içinde geri çeken ve/veya ihaleyi kazandığı ya da kazanmasının söz konusu olduğu bir durumda ihalenin kendisine verilmesini reddeden herhangi bir Yüklenici, iki yıl süreyle Yüklenici Listesinden ihraç edilecektir.

6. İşbu dokümana, sizlere yardımcı olması ve yol göstermesi için, Teklif Sahiplerine Talimatlar ve Sözleşme Koşulları bölümleri de eklenmiştir.

7. Teklifinizi en geç 25.07.2018 saat 16:00’ya (teklif sunum tarihi ve zamanı) kadar sunmanız gerekmektedir. Teklifler; katılmayı tercih eden Yüklenicilerin huzurunda ve kamuya açık olarak, 25.07.2018 (teklif sunum tarihiyle aynı tarih) tarihinde, saat 16:00 (son teklif verme süresinden hemen sonra)’da aşağıdaki adreste açılacaktır: KAYABAŞI MAH. DOĞU SAN. SİT. 90 CAD. NO:50 KOCASİNAN / KAYSERİ Telefon No: 05334325343 (Cadde adı, Daire No, Tel no vb.)

8. Fiyat teklifiniz davet konusu kalemlerin tamamı için birlikte değerlendirilecek ve ihale, davet konusu kalemlerin tamamı için en uygun teklifi veren firmaya yapılacaktır.

9. Fiyat teklifleri aşağıdaki talimatlara ve uygun olarak verilecektir. Yüklenicilerden: a) İhale dokümanları (Teklif Vermeye Davet, Teknik Şartname, Keşif-Metraj, Sözleşme Formu, Potansiyel yüklenicilerin tüzel kişiliğini gösterecek, Ticaret Odasından alınmış faaliyet belgesi, Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi, teklifi imzalayan kişinin imza sirküleri, vergi levhası, banka referans mektubu, yapı müteahhidi yetki belgesi, İşin tatminkâr bir şekilde yapımına yeterli inşaat ekipmanı ve personeli olması ( sahiplik veya taahhüt belgesi) benzer iş deneyim veya iş bitirme belgesi( satın alma bedelinin en az % 75) İhale konusu işin tutarının en az %20 si oranında TL nakit veya kredi kabiliyeti (Banka Referans Mektubu ) istenmelidir.

10. Konuya ilişkin daha fazla bilgi ve ihale dokümanlarını almak için aşağıdaki numara/ adresten temin edebilirsiniz:

Telefon No: Faks No: Web adresi:

Telefon No: 05334325343 Faks No: _______ https://fidanahsap.wixsite.com/sfidan

Firma Adı / Adres

SALİH FİDAN

KAYABAŞI MAH. DOĞU SAN. SİT. 90 CAD. NO:50

KOCASİNAN / KAYSERİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR