MARTAŞ NAKLİYAT TUR.İNŞ.ÜRN.TEKS.SAN.TC.LTD.ŞTİ.

Konkordato Komiserliği'nden alacaklılara davet

MARTAŞ NAKLİYAT TUR.İNŞ.ÜRN.TEKS.SAN.TC.LTD.ŞTİ.

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01061233
Şehir : Mersin / Akdeniz

Basın İlan Kurumu Resmi İlan Portalında 07.10.2019 tarihinde yayınlanmıştır.
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
Mersin 1.Asliye Ticaret Mahkemesi'nin 2018/738 Esas sayılı dosyası.
Tebligat Konusu
:
• MARTAŞ Nakliyat Turz. İnş. Tar. Ürn. Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. • MARTAŞ Uluslararası Taşımacılık İnş. ve Tic. Ltd. Şti. • MARMER Petrol Ürn. Otom. Nak. İnş. Gıda Mad. San. ve Tic. Ltd. Şti. • ENS İnşaat Turizm Taşımacılık Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. • MARMER Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. • MARKON Lojistik ve Taşımacılık Ltd. Şti. • MAR Dış Ticaret ve Lojistik Ltd. Şti. • Eyüp Okan Kurt • Abdi Kurt.
Tebligat Muhatabı
:
Borçlu şirketlerden alacaklı olanlar.

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 288 (Değişik madde: 28.02.2018 - 7101 S.K./16. md.). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.
MERSİN 1.ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ'NİN 2018/738 ESAS SAYILI DOSYASIYLA


ALACAKLILARI ALACAKLARINI BİLDİRMEYE DAVET İLANI


MARTAŞ NAKLİYAT TURZ. İNŞ. TAR. ÜRN. TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
MARTAŞ ULUSLARARASI TAŞIMACILIK İNŞ. VE TİC.LTD.ŞTİ.
MARMER PETROL ÜRN. OTOM. NAK. İNŞ. GIDA MAD. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ENS İNŞAAT TURİZM TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.
MARMER SİGORTA ARACILIK HİZ. LTD. ŞTİ.
MARKON LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK LTD. ŞTİ.
MAR DIŞ TİCARET VE LOJİSTİK LTD. ŞTİ.
EYÜP OKAN KURT
ABDİ KURT
GÖREVLENDİRİLEN KOMİSER KURULU


Mersin 1.Asliye Ticaret Mahkemesi'nin 2018/738 Esas sayılı dosyasında, konkordato talep eden. Martaş Nakliyat Turz. İnş.Tar.Ürn.Teks.San.ve Tic. Ltd. Şti. , Martaş Uluslar arası Taşımacılık İnş.ve Tic. Ltd. Şti. , Marmer Petrol Ürn. Otom. Nak. İnş. Gıda Mad. San. ve Tic. Ltd. Şti. , Ens İnşaat Turizm Taşımacılık Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. , Marmer Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. , Markon Lojistik ve Taşımacılık Ltd. Şti. , Mar Dış Ticaret ve Lojistik Ltd. Şti. , Eyüp Okan KURT ve Abdi KURT hakkında, 19.04.2019 tarihinden başlamak üzere 12 ay süre ile KESİN mühlet kararı verilmiş olup , ilgili kararla Konkordato Komiser Heyeti olarak atanmış bulunmaktayız.
İcra İflas Kanunu'nun 299.maddesi gereğince, Martaş Nakliyat Turz. İnş.Tar.Ürn.Teks.San.ve Tic. Ltd. Şti. , Martaş Uluslar arası Taşımacılık İnş.ve Tic. Ltd. Şti. , Marmer Petrol Ürn. Otom. Nak. İnş. Gıda Mad. San. ve Tic. Ltd. Şti. , Ens İnşaat Turizm Taşımacılık Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. , Marmer Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. , Markon Lojistik ve Taşımacılık Ltd. Şti. , Mar Dış Ticaret ve Lojistik Ltd. Şti. , Eyüp Okan KURT ve Abdi KURT 'ndan alacaklı olanların 19.11.2018 Tarihi itibariyle alacak ve miktarlarını dayanak belgeleriyle birlikte, alacaklı oldukları şirket ve Rehin ve İpotek durumunu da belirterek ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde Çarşı PTT Merkez Müdürlüğü Posta Kutu No : 100 MERSİN adresine bildirmeleri; alacaklarını bildirmeyen alacaklıların bilançoda kayıtlı olmadıkça konkordato projesinin müzakerelerine kabul edilmeyecekleri ilan ve ihtar olunur.

KONKORDATO KOMİSER KURULU
Ali Dursun KOÇ
Gürkan Ahmet GENÇKAYA
Abdurrahman KARAKAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR