ÇERKEZKÖY 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Konkordato Komiserliğinden alacaklılar toplantısına davet

ÇERKEZKÖY 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01094472
Şehir : Tekirdağ / Çerkezköy

Basın İlan Kurumu Resmi İlan Portalında 04.12.2019 tarihinde yayınlanmıştır.
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2018/772 ESAS
Tebligat Konusu
:
BİNYAPI BETON PREFABRİK YAPI ELEMANLARI İNŞAAT TAAHHÜT HAFRİYAT VE İNŞAAT MALZ. DEKORASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Tebligat Muhatabı
:
Alacaklılar
Toplantı Tarihi
:
20.12.2019 14:30

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 288 (Değişik madde: 28.02.2018 - 7101 S.K./16. md.). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

ALACAKLILAR TOPLANTISINA DAVET
T.C. ÇERKEZKÖY 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ
(TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA)

2018/772 ESAS SAYILI DOSYA

KONKORDATO KOMİSERİ İLANI


T.C. ÇERKEZKÖY 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ’NİN (TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA) 2018/772 ESAS SAYILI DOSYASINDA DEVAM ETMEKTE OLAN BİNYAPI BETON PREFABRİK YAPI ELEMANLARI İNŞAAT TAAHHÜT HAFRİYAT VE İNŞAAT MALZ. DEKORASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ; KONKORDATO KOMİSERLİĞİ’NDEN İLANEN DUYURU
T.C Çerkezköy 2. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde 2018/772 Esas sayılı dosyası ile görülmekte olan Konkordato (Adi Konkordatodan Kaynaklanan- İİK. 285 ila 308/h) davası nedeniyle Çerkezköy Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün 3350 sicil numarasında kayıtlı davacı BİNYAPI BETON PREFABRİK YAPI ELEMANLARI İNŞAAT TAAHHÜT HAFRİYAT VE İNŞAAT MALZ. DEKORASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ne 11.01.2019 tarihinde 1 yıllık kesin mühlet kararı verilmiştir.
Hakkında kesin mühlet kararı verilmiş bulunan adı geçen şirketten alacaklı durumda olan tüm gerçek ve tüzel kişiler İİK 299 maddesine göre alacaklarını yazdırmış olup bu kez İİK 301 maddesi gereğince Konkordato projesini müzakere etmek için;
İmtiyazsız ( Adi ) Alacaklılar ile dosyaya müdahil olan alacaklılar 20 ARALIK2019 Cuma günü 14.30-17.30 Saatleri Arasında, Gazi Osman Paşa Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No:5-1 – Çerkezköy / TEKİRDAĞ adresindeki ÇERKEZKÖY TİCARET VE SANAYİ ODASI’nın 4 ncü katında bulunan Toplantı salonunda İmtiyazsız ( Adi ) Alacaklılarile dosyaya müdahil olan alacaklılar toplantısı,
Rehinli Alacaklılar ve İmtiyazlı ( Kamu Daireleri ve Ücret Alacağı olan ) Alacaklılar ile 23 ARALIK2019 Pazartesi günü 14.30-16.30 Saatleri Arasında, Gazi Osman Paşa Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No:5-1 – Çerkezköy / TEKİRDAĞ adresindeki ÇERKEZKÖY TİCARET VE SANAYİ ODASI’nın 2 nci katında bulunan Toplantı salonunda Rehinli Alacaklılar ve İmtiyazlı ( Kamu Daireleri ve Ücret Alacağı olan ) Alacaklılar toplantısı yapılacaktır.
İİK m. 301 gereği toplantı tarihinden önceki yedi (7) gün içinde alacaklıların Konkordato Komiserliğinin G.O.P Mah. Barbaros Cad. No:2 Meydan Plaza İş Mrkz. Kat:3 No:301 - Çerkezköy/Tekirdağ adresinde mesai saatleri içerisinde belgeleri inceleme hakkı bulunmaktadır.
Toplantıya katılacak gerçek kişi alacaklıların kimliklerini (ve fotokopisini), tüzel kişi alacaklıların ise temsilcilerinin imza sirkülerini (ve fotokopisini), eğer alacaklıyı temsilen oy kullanımı için üçüncü bir kişi katılacak ise bu kişiye “alacaklılar toplantısına katılma, sulh olma ve ibra etme” yetkilerinin de verildiğini gösterir noter huzurunda düzenlenen yetki belgesini, avukat aracılığıyla toplantıya katılım sağlanacak ise “sulh olma ve ibra etme” yetkisini de kapsayan vekaletnamenin onaylı suretini, toplantı esnasında yanında bulundurması gerekmektedir.
Alacak bir kambiyo senedine (poliçe/bono/çek) dayanıyor ise, senet hamilinin tespiti amacıyla, senedin aslı ile ön ve arka yüzünün fotokopisinin, eğer senet resmi makamlarda ise bu durumu belgeleyen resmi evrakın, toplantı esnasında alacaklının yanında bulundurması gerekmektedir.
İİK m. 302/VII gereği, toplantıya katılamayacak alacaklılar, toplantı gününü takip eden yedi (7) gün içerisinde yazılı olarak da oylarını kullanabileceklerdir. Bu durumda alacaklıların oylarını hangi yönde kullandıklarını gösteren yazıyı yukarıda belirtilen belgelerle birlikte T.C. Çerkezköy 2. Asliye Hukuk Mahkemesinin 2018/772 Esas sayılı dosyasına UYAP üzerinden elektronik ortamda göndermeleri rica olunur.


KONKORDATO KOMİSERİ
AYDIN ŞANLI
SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR