ANKARA İNŞAAT TİCARET VE SAN.LTD.ŞTİ.

Konkordato Komiserleri Kurulundan Alacaklılar Toplantısına davet ilanı

ANKARA İNŞAAT TİCARET VE SAN.LTD.ŞTİ.

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01091753
Şehir : Ankara / Çankaya

Basın İlan Kurumu Resmi İlan Portalında 29.11.2019 tarihinde yayınlanmıştır.
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2018/606 Esas
Tebligat Muhatabı
:
Alacaklılar
Toplantı Tarihi
:
30.12.2019 14:00

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 288 (Değişik madde: 28.02.2018 - 7101 S.K./16. md.). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

ANKARA İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ
KONKORDATO KOMİSERLERİ KURULUNDAN
ALACAKLILAR TOPLANTISINA DAVET


T.C. Ankara 1. Asliye Ticaret Mahkemesinin 2018/606 Esas sayılı dosyası kapsamında konkordato talebinde bulunan ANKARA İnşaat Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.’nin sunmuş olduğu konkordato projesinin müzakeresi amacıyla Alacaklılar Toplantısı 30/12/2019 Pazartesi günü saat 14:00’da Ankara Adliyesi Konferans Salonunda (Atatürk Bulvarı No: 52 Sıhhiye/ANKARA) gerçekleştirilecektir.

İİK m. 301 gereği toplantı tarihinden önceki yedi (7) gün içinde alacaklıların borçlu Şirketin merkez adresinde (İlkbahar Mh. Galip Erdem Cd. 610 Sk. No:1 Çankaya/Ankara) mesai saatleri içerisinde belgeleri inceleme hakkı bulunmaktadır.

Toplantıya katılacak gerçek kişi alacaklıların kimliklerini (ve fotokopisini), tüzel kişi alacaklıların ise temsilcilerinin imza sirkülerini (ve fotokopisini), eğer alacaklıyı temsilen oy kullanımı için üçüncü bir kişi katılacak ise bu kişiye “alacaklılar toplantısına katılma, sulh olma ve ibra etme” yetkilerinin de verildiğini gösterir noter huzurunda düzenlenen yetki belgesini, avukat aracılığıyla toplantıya katılım sağlanacak ise “sulh olma ve ibra etme” yetkisini de kapsayan vekaletnamenin onaylı suretini, toplantı esnasında yanında bulundurması gerekmektedir.

Alacak bir kambiyo senedine (poliçe/bono/çek) dayanıyor ise, senet hamilinin tespiti amacıyla, senedin aslı ile ön ve arka yüzünün fotokopisinin, eğer senet resmi makamlarda ise bu durumu belgeleyen resmi evrakın, toplantı esnasında alacaklının yanında bulundurması gerekmektedir.

İİK m. 302/VII gereği, toplantıya katılamayacak olan alacaklıların, toplantı gününü takip eden yedi (7) gün içerisinde yazılı olarak da oylarını kullanabileceklerdir. Bu durumda alacaklıların oylarını hangi yönde kullandıklarını gösteren yazıyı yukarıda belirtilen belgelerle birlikte T.C. Ankara 1. Asliye Ticaret Mahkemesinin 2018/606 Esas sayılı dosyasına UYAP üzerinden elektronik ortamda göndermeleri rica olunur.

İlan ve ihtar olunur.

KONKORDATO KOMİSERLERİ KURULU

KOMİSER KOMİSER KOMİSER
AKIN AKBULUT RECEP CAN ÜMİT ERKAN DURNA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR