LİVA ÇİKOLATA VE PASTA SANAYİ TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Konkordato Komiser Heyetinden Alacaklılar Toplantısına Davet ilanı

LİVA ÇİKOLATA VE PASTA SANAYİ TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01183370
Şehir : Ankara / Çankaya
Semt-Mahalle : BALGAT MAH. / BALGAT

Basın İlan Kurumu Resmi İlan Portalında 01.07.2020 tarihinde yayınlanmıştır.
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
Ankara 2. Asliye Ticaret Mahkemesinin 2019/48 Esas Sayılı Dosyası
Tebligat Konusu
:
ZAFER HACIOSMANOĞLU YÜKSEL HACIOSMANOĞLU
Tebligat Muhatabı
:
Alacaklılar ve 3. Şahıslar
Toplantı Tarihi
:
16.07.2020 12:00

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 288 (Değişik madde: 28.02.2018 - 7101 S.K./16. md.). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

ALACAKLILAR TOPLANTISI DAVET İLANI

ZAFER HACIOSMANOĞLU (TCKN: 42490363494)
YÜKSEL HACIOSMANOĞLU (TCKN: 42469364132)
KONKORDATO KOMİSERLİĞİNDEN

(Ankara 2. Asliye Ticaret Mahkemesinin 2019/48 Esas Sayılı Dosyası)
Ankara 2. Asliye Ticaret Mahkemesinin 2019/48 E.sayılı dosyasında yürütülmekte olan Konkordato yargılamasının 10.05.2019 tarihli ara kararı gereği yukarıda ismi ve kimlik numaraları verilen şahıslara konkordato kesin mühleti verilmiş ve geçici mühlet kararıyla konkordato geçici komiser heyeti olarak görevlendirilen Prof.Dr.Zeynel Abidin ÖZDEMİR, Soner ÜLGEN ve Merve Bihter Akıcı’dan oluşan heyetimizin konkordato komiser heyeti olarak görevinin devam etmesine karar verilmiştir.
Kesin Mühlet kararı akabinde heyetimiz, İİK m.299 uyarınca Alacaklılara alacaklılarını bildirmeleri için davet gerçekleştirmiş, alacak kayıtlarının tamamlanmasından sonra İİK m.300 uyarınca alacak kayıtları hakkında Borçluların beyanını almış, alacak kayıtları üzerindeki tahkikatını tamamlamış ve İİK m. 290/2-a uyarınca Konkordato projesinin tamamlanmasına katkıda bulunarak Borçlu tarafından konkordato projesinin nihai halinin sunulmasını sağlamıştır. Tüm bu işlemler neticesinde, alacaklıların toplantısının yapılabilmesi için gerekli tüm işlemler tamamlanmış olduğundan, Komiser Heyetimizce İİK. m.301 uyarınca 16.07.2020 günü saat 12:00’de “Oğuzlar Mah. 1377.Sk. No:28, Konya Yolu Üzeri Balgat, 06520 Çankaya/Ankara” adresinde bulunan Metropolitan Hotel toplantı salonunda Borçluların Konkordato teklifini müzakere etmek üzere Alacaklılar Toplantısı yapılmasına karar verilmiştir. İİK. m.301 gereğince Alacaklıların Alacaklılar Toplantısından önceki 7 gün içinde Komiserliğinizin uhdesinde bulunan belgeleri " İstanbul Yolu 7.km Erciyes İşyerleri sitesi 187.cad. No:1 Macunköy Yenimahalle ANKARA” adresinde inceleyebilecekleri, Alacaklıların yukarıda belirtilen yer ve günde gerçekleştirilecek toplantıya katılabilecekleri, toplantıya bizzat katılacakların yanlarında kimlik (ve fotokopisi), Tüzel kişilerde ise İmza Sirküleri(ve fotokopisi) bulundurmaları , eğer alacaklıyı temsilen oy kullanımı için üçüncü bir kişi katılacak ise bu kişiye “alacaklılar toplantısına katılma, sulh olma ve ibra etme” yetkilerinin de verildiğini gösterir noter huzurunda düzenlenen yetki belgesini, işyerinde daimi çalışana yetki verilecek ise “alacaklılar toplantısına katılma, sulh olma ve ibra etme” yetkilerini içerir yetki belgesi, avukat aracılığıyla toplantıya katılım sağlanacak ise “sulh olma ve ibra etme” yetkisini de kapsayan vekaletnamenin onaylı suretini, toplantı esnasında yanında bulundurması gerektiği ilan olunur.

Konkordato Komiser Heyeti
Prof.Dr.Zeynel Abidin ÖZDEMİR Merve Bihter AKICI Soner ÜLGEN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR