ONS TÜKETİM MALLARI OTOMOTİV GIDA İNŞ.PAZ VE TİC.A.Ş

Konkordato Komiserle Kurulu Alacaklılar Toplantısı'na davet İlanı

ONS TÜKETİM MALLARI OTOMOTİV GIDA İNŞ.PAZ VE TİC.A.Ş

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01182634
Şehir : Ankara / Çankaya

Basın İlan Kurumu Resmi İlan Portalında 30.06.2020 tarihinde yayınlanmıştır.
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
Ankara 1. Asliye Ticaret Mahkemesi 2019/319 E. Sayılı Dosya
Tebligat Konusu
:
ONS TÜKETİM MALLARI OTOMOTİV GIDA PAZARLAMA VE TİCARET A. Ş.
Tebligat Muhatabı
:
Alacaklılar ve 3. Şahıslar
Toplantı Tarihi
:
14.07.2020 11:00

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 288 (Değişik madde: 28.02.2018 - 7101 S.K./16. md.). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

ONS TÜKETİM MALLARI OTOMOTİV GIDA PAZARLAMA VE TİCARET A. Ş.

KONKORDATO KOMİSER KURULUNCA
ALACAKLILAR TOPLANTISINA DAVET

(Ankara 1. Asliye Ticaret Mahkemesi 2019/319 E. Sayılı Dosya)

Ankara 1. Asliye Ticaret Mahkemesinin 2019/319 E. sayılı dosyası kapsamında konkordato talep eden Ons Tüketim Malları Otomotiv Gıda Pazarlama ve Ticaret A.Ş.’nin sunmuş olduğu konkordato projesinin müzakeresi amacıyla 14/07/2020 Salı günü saat 11:00’da Ankara Sıhhiye Adliyesi Konferans Salonunda (Atatürk Bulvarı No: 52 Sıhhiye/ANKARA) alacağını bildirenler veya bilançoda kayıtlı olan alacaklıların katılımıyla Alacaklılar Toplantısı gerçekleştirilecektir. Alacağı rehinle teminat altına alınmış alacaklılarla ise İcra ve İflas Kanunu m. 308/h kapsamında müzakere adi alacaklılar toplantısını müteakiben aynı gün ve adreste saat 14:00’da gerçekleştirilecektir.

İcra ve İflas Kanunum. 301 gereği toplantı tarihinden önceki yedi (7) gün içerisinde alacaklıların borçlu Şirketin merkez adresinde (İnönü Mahallesi 1730. Sok. Batıpark İş Merkezi No: 1/1-A Batıkent Yenimahalle/ANKARA) mesai saatleri içinde belgeleri inceleme hakkı bulunmaktadır.
Toplantıya katılacak gerçek kişi alacaklıların kimlikleri ile imza beyannamelerini (ve fotokopisini), tüzel kişi alacaklıların ise temsilcilerinin kimlikleri ile imza sirkülerini (ve fotokopisini), eğer alacaklıyı temsilen oy kullanımı için üçüncü bir kişi toplantıya katılacak ise bu kişiye “konkordato alacaklılar toplantısında oy kullanma ve muvafakat verme”yetkilerinin verildiğini gösterir noter huzurunda düzenlenen yetki belgesini, avukat aracılığıyla toplantıya katılım sağlanacak ise “konkordato alacaklılar toplantısında oy kullanma ve muvafakat verme” yetkisini de kapsayan vekaletnamenin onaylı suretini toplantı esnasında hazır bulundurmaları gerekmektedir.

Alacak bir kambiyo senedine (poliçe/bono/çek) dayanıyor ise, senet hamilinin tespiti amacıyla, senedin aslı ile ön ve arka yüzünün fotokopisini, eğer senet resmi makamlarda ise bu durumu belgeleyen resmi evrakı, toplantı esnasında alacaklının hazır bulundurması gerekmektedir.
İcra ve İflas Kanunu m. 302/VII gereği, toplantıya katılamayacak olan alacaklılar, toplantı gününü takip eden yedi (7) gün içerisinde yazılı olarak da oylarını kullanabileceklerdir. Bu durumda alacaklıların oylarını hangi yönde kullandıklarını gösteren yazıyı yukarıda belirtilen belgelerle birlikte T.C. Ankara 1. Asliye Ticaret Mahkemesinin 2019/319 Esas sayılı dosyasına UYAP üzerinden elektronik ortamda göndermeleri rica olunur.

İlan ve ihtar olunur.

ONS TÜKETİM MALLARI OTOMOTİV PAZ.İNŞ.VE TİC.A.Ş.

KONKORDATO KOMİSER KURULU

İSMAİL ERKİN KUTLU
İnşaat Mühendisi
Doç. Dr. GAMZE TURAN BAŞARA
Hukukçu
CEMİL KARATAŞ
Bağımsız Denetçi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR