DÖRTEL PARKE ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

Konkordato Komiser Kurulundan alacaklılar toplantısına davet

DÖRTEL PARKE ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01093450
Şehir : Ankara / Sincan

Basın İlan Kurumu Resmi İlan Portalında 02.12.2019 tarihinde yayınlanmıştır.
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2018/758 Esas
Tebligat Konusu
:
DÖRTEL PARKE ORM ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Tebligat Muhatabı
:
Alacaklılar ve 3'üncü Şahıslar
Toplantı Tarihi
:
19.12.2019 12:00

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 288 (Değişik madde: 28.02.2018 - 7101 S.K./16. md.). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

DÖRTEL PARKE ORM ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
KONKORDATO KOMİSERLERİ KURULUNDAN
ALACAKLILAR TOPLANTISINA DAVET

T.C. Ankara 1. Asliye Ticaret Mahkemesinin 2018/758 Esas sayılı dosyası kapsamında konkordato talebinde bulunan DÖRTEL PARKE ORM ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. nin sunmuş olduğu konkordato projesinin müzakeresi amacıyla Alacaklılar Toplantısı 19/12/2019 Perşembe Günü Saat 12:00 da Altınel Oteli Marmaris Salon (Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 151 Kat :7 Tandoğan/ ANKARA) adresinde gerçekleştirlecektir.
İİK m. 301 gereği toplantı tarihinden önceki yedi (7) gün içinde alacaklıların borçlu Şirketin merkez adresinde (Dizboyu Sok. No:39 / A zemin Siteler/Altındağ/Ankara) mesai saatleri içerisinde belgeleri inceleme hakkı bulunmaktadır.

Toplantıya katılacak gerçek kişi alacaklıların kimliklerini (ve fotokopisini), tüzel kişi alacaklıların ise temsilcilerinin imza sirkülerini (ve fotokopisini), eğer alacaklıyı temsilen oy kullanımı için üçüncü bir kişi katılacak ise bu kişiye “alacaklılar toplantısına katılma, sulh olma ve ibra etme” yetkilerinin de verildiğini gösterir noter huzurunda düzenlenen yetki belgesini, avukat aracılığıyla toplantıya katılım sağlanacak ise “sulh olma ve ibra etme” yetkisini de kapsayan vekaletnamenin onaylı suretini, toplantı esnasında yanında bulundurması gerekmektedir.

Alacak bir kambiyo senedine (poliçe/bono/çek) dayanıyor ise, senet hamilinin tespiti amacıyla, senedin aslı ile ön ve arka yüzünün fotokopisinin, eğer senet resmi makamlarda ise bu durumu belgeleyen resmi evrakın, toplantı esnasında alacaklının yanında bulundurması gerekmektedir.

İİK m. 302/VII gereği, toplantıya katılamayacak olan alacaklıların, toplantı gününü takip eden yedi (7) gün içerisinde yazılı olarak da oylarını kullanabileceklerdir. Bu durumda alacaklıların oylarını hangi yönde kullandıklarını gösteren yazıyı yukarıda belirtilen belgelerle birlikte T.C. Ankara 1. Asliye Ticaret Mahkemesinin 2018/758 Esas sayılı dosyasına UYAP üzerinden elektronik ortamda göndermeleri gerekmektedir.

İlan ve ihtar olunur.
KONKORDATO KOMİSERİ KURULU

KOMİSER KOMİSER KOMİSER

Av. Özgün Yağmur Sağkan Prof. Dr. Cevdet Söğütlü YMM Kaan Demiroğlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR