MERSİN MOTORLU ARAÇLAR OTO. PETROL NAKLİYAT İNŞ. TEKSTİL TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Konkordato Komiser Heyeti'nden alacaklılara davet

MERSİN MOTORLU ARAÇLAR OTO. PETROL NAKLİYAT İNŞ. TEKSTİL TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01062206
Şehir : Mersin / Toroslar

Basın İlan Kurumu Resmi İlan Portalında 07.10.2019 tarihinde yayınlanmıştır.
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
Mersin 1.Asliye Ticaret Mahkemesi'nin 2018/697 Esas sayılı dosyası.
Tebligat Konusu
:
• Mehmet KARAGÜLLE • Yalçın KARAGÜLLE • Mersin Kar Turizm Nakliyat İnşaat Petrol Gıda Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • Mersin Motorlu Araçlar Otomotiv Petrol Nakliyat İnşaat Tekstil Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
Tebligat Muhatabı
:
Borçlu şirketlerden alacaklı olanlar.

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 288 (Değişik madde: 28.02.2018 - 7101 S.K./16. md.). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.
MERSİN 1.ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ'NİN

2018/697 ESAS SAYILI DOSYASIYLA ; Mehmet KARAGÜLLE, Yalçın KARAGÜLLE

MERSİN KAR TURİZM NAKLİYAT İNŞAAT PETROL GIDA ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, MERSİN MOTORLU ARAÇLAR OTOMOTİV PETROL NAKLİYAT İNŞAAT TEKSTİL TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ ne GÖREVLENDİRİLEN KOMİSER HEYETİNİN,

ALACAKLILARI ALACAKLARINI BİLDİRMEYE DAVET İLANI


Mersin 1.Asliye Ticaret Mahkemesi'nin 2018/697 Esas sayılı dosyasında, konkordato talep eden. Mehmet KARAGÜLLE, Yalçın KARAGÜLLE, Mersin Kar Turizm Nakliyat İnşaat Petrol Gıda Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi ve Mersin Motorlu Araçlar Otomotiv Petrol Nakliyat İnşaat Tekstil Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi hakkında, 26.03.2019 tarihinden başlamak üzere 12 ay süre ile KESİN mühlet kararı verilmiş olup, ilgili kararla Konkordato Komiser Heyeti olarak atanmış bulunmaktayız.
İcra İflas Kanunu'nun 299. maddesi gereğince, Mehmet KARAGÜLLE, Yalçın KARAGÜLLE, Mersin Kar Turizm Nakliyat İnşaat Petrol Gıda Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi ve Mersin Motorlu Araçlar Otomotiv Petrol Nakliyat İnşaat Tekstil Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi’'n den alacaklı olanların 24.10.2018 Tarihi itibariyle alacak ve miktarlarını dayanak belgeleriyle birlikte, alacaklı oldukları şirket/şahıs ve Rehin ve İpotek durumunu da belirterek ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde Çarşı PTT Merkez Müdürlüğü Posta Kutu No:115 MERSİN adresine bildirmeleri; alacaklarını bildirmeyen alacaklıların bilançoda kayıtlı olmadıkça konkordato projesinin müzakerelerine kabul edilmeyecekleri ilan ve ihtar olunur.

Konkordato Komiseri
Ali Dursun KOÇ

Konkordato Komiseri
Gürkan Ahmet GENÇKAYA

Konkordato Komiseri
Abdurrahman KARAKAŞ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR