DENİZLİ ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ

Konkordato Komiser Heyetinden alacaklılar toplantısına davet ilanı

DENİZLİ ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01111958
Şehir : Denizli

Basın İlan Kurumu Resmi İlan Portalında 08.01.2020 tarihinde yayınlanmıştır.
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2018/1043 Esas
Tebligat Konusu
:
BAŞARI TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Tebligat Muhatabı
:
Alacaklılar
Toplantı Tarihi
:
29.01.2020 10:00

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 288 (Değişik madde: 28.02.2018 - 7101 S.K./16. md.). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.
DENİZLİ ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ
KONKORDATO KOMİSER HEYETİNDEN

ALACAKLILAR TOPLANTISI DAVET İLANI
ESAS NO : 2018/1043


Denizli Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün 12866 sicil numarasında kayıtlı, “Barbaros Mahallesi Mehmet Emin Durul Caddesi No: 26 Merkezefendi/DENİZLİ” adresinde faaliyet gösteren BAŞARI TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ hakkında 30/01/2019 tarihinden başlamak üzere 1 yıl süreyle kesin mühlet ile birlikte konkordato komiser heyeti olarak Doç. Dr. Ayhan KORTUNAY, Doç. Dr. Güngör DURUR ve SMMM Mürşit UZ’un görevlerinin devamına karar verilmiştir.
Daha önce heyetimizce İİK m. 299 uyarınca yukarıda ünvanı yazılı şirketten alacaklı olan alacaklılara alacaklarını bildirmeleri için davet ilanı gerçekleştirilmiş; bu ilanda alacaklarını süresinde bildirmeyen alacaklıların bilançoda kayıtlı olmadıkça konkordato alacaklılar toplantısında oy kullanamayacakları ihtaren bildirilmiştir.
Komiser Heyetimiz tarafından İİK m. 301 uyarınca 29/01/2020 Çarşamba Günü saat 10:00’da DENİZLİ BAROSU ( ADALET MAHALLESİ FATİH SULTAN MEHMET CADDESİ NO:3/A MERKEZEFENDİ/ DENİZLİ) adresinde borçlu şirketin konkordato Projesini müzakere etmek ve teklifinin oylanması için alacaklılar toplantısı yapılmasına karar verilmiştir.
İİK m. 301 çerçevesinde, alacaklıların alacaklılar toplantısından önceki yedi gün içerisinde Komiserliğimiz uhdesinde bulunan belgeleri konkordato komiseri SMMM Mürşit UZ’un Adalet Mh. 10062 Sk. No:2 Kat: 4 Daire 6-7 Merkezefendi/DENİZLİ adresinde inceleyebilecekleri; alacaklıların yukarıda belirtilen yer ve tarihte gerçekleştirilecek toplantıya katılarak kabul/ret oy kullanabilmeleri için toplantıya bizzat veya yetkili temsilci vasıtasıyla katılmaları temsilci olarak toplantıya katılacak avukatlar bakımından noterde düzenlenmiş HMK m. 74 uyarınca ÖZEL YETKİ içeren vekaletname aslını veya onanmış bir örneğini; tüzel kişi temsilcileri bakımından noterde düzenlenmiş imza sirkülerini, diğer yasal veya iradi temsilciler bakımından temsil yetkisini gösteren resmi belgeyi, bu belgelerin Komiser Heyetimize tevdi edilmek üzere “aslına uygundur” ibaresi içeren imzalı bir adet örneğini ve ayrıca kimlik teşhisine elverişli resmi bir belgeyi (nüfus cüzdanı, ehliyet, baro kimliği v.b.) yanlarında getirmeleri gerektiği; yetkili temsilci olduğu anlaşılamayan kişilere alacaklılar toplantısında oy hakkı tanınmayacağı İcra İflas Kanunu’nun 301. maddesi uyarınca ilan ve ihtar olunur. 03/01/2020
KONKORDATO KOMİSER HEYETİ
Doç. Dr. Ayhan KORTUNAY Doç. Dr. Güngör DURUR SMMM Mürşit UZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR