KAHRAMANMARAŞ 4. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Konkordato geçici mühlet kararının ilanen tebliği

KAHRAMANMARAŞ 4. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00981115
Şehir : Kahramanmaraş / Merkez

Basın İlan Kurumu Resmi İlan Portalında 15.04.2019 tarihinde yayınlanmıştır.
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2019/146 Esas
Tebligat Konusu
:
AHMET DOKUMACI, ALİ RIZA OPTUR, HÜSAM OPTUR, ESEPAY YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT GIDA PAZARLAMA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ, KAHRAMAN GIDA SANAYİ TİCARET TAAHHÜT VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ
Tebligat Muhatabı
:
Alacaklılar ve 3. şahıslar

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 288 (Değişik madde: 28.02.2018 - 7101 S.K./16. md.). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C. KAHRAMANMARAŞ 4. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN

Esas No : 2019/146 Esas


Davacılar , AHMET DOKUMACI, ALİ RIZA OPTUR, HÜSAM OPTUR, ESEPAY YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT GIDA PAZARLAMA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ, KAHRAMAN GIDA SANAYİ TİCARET TAAHHÜT VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ'nin mahkememizde görülmekte olan Konkordato (Adi Konkordatodan Kaynaklanan (İİK 285 İla 308/h)) davası nedeniyle;


08/04/2019 tarihli tensip kararı gereği, 09/04/2019 günü saat 10:00'dan başlamak üzere yukarıda isimleri yazılı gerçek ve tüzel kişiler yönünden 3 AY SÜRELİĞİNE GEÇİCİ MÜHLET KARARI verilmiştir.


Mahkememizin izni olmaksızın geçici mühlet kararından itibaren rehin, kefalet, devir, takyit (sınırlayıcı işlem), ivazsız tasarruf işlemlerinin tedbiren önlenmesine, hangi nedene dayanırsa dayansın her türlü ihtiyati tedbir, ihtiyati haciz, muhafaza işlemleri de dahil tüm takip işlemlerinin yapılmasının ihtiyati tedbir yolu ile durdurulmasına karar verilmiştir.


İİK m.288 gereği geçici mühlet kararının ilan edilmesi, ilanda ayrıca alacaklıların ilandan itibaren 7 günlük kesin süre içinde dilekçeyle itiraz ederek konkordato mühleti verilmesini gerektiren bir hal bulunmadığını delilleriyle birlikte ileri sürebilecekleri ve bu çerçevede mahkemeden konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri ilan olunur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR