KONYA 1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ

İflas davasında alacaklılara tebliğ

KONYA 1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2018/489 Esas
Tebligat Konusu
:
Halil Öğül Canlı Hayvan Ticaret Aracısı hakkındaki iflas talebi
Tebligat Muhatabı
:
Halil Öğül'den alacağı bulunanlar
Duruşma Tarihi
:
26.09.2018 10:25

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 166. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.
KONYA 1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ'NDAN
İLAN

ESAS NO: 2018/489

Davacı AYBAR GIDA MADDELERİ İNŞ. MAL. CANLI HAY. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. tarafından davalı HALİL ÖĞÜL aleyhine açılan İflas (Adi Takipten Doğan İflas (İİK 156)) davası nedeniyle;

Açılan bu davanın yargılaması 26/09/2018 günü saat 10:25'a bırakılmıştır.

Davalı Halil Öğül'ün şahıs işletmesinin ünvanı: Halil Öğül Canlı Hayvan Ticaret Aracısı olup, muamele merkezi adresi Nişantaş Mah. Şahinağa Sk. Dikilitaş (A Blok) Sit. No: 28 G Selçuklu / KONYA olan canlı hayvanların bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracı olarak çalışmakta,Konya Ticaret Odasının 53559 sicil numarasında kayıtlı davalı HALİL ÖĞÜL (CANLI HAYVAN TİCARET ARACISI) hakkında 22/05/2018 tarihinde açılan davayla İflas talep edildiği, davanın mahkememizin 2018/489 Esas sırasında kayda alındığı, dava dilekçesinde özetle; davacının davalıdan alacağının bulunduğunu, bu sebeple icra takibi başlatıldığını, davalının birçok kimselere borcunun bulunduğunu, davalının borçlarını ödemekten aciz olduğunu bu sebeple davalının iflasına karar verilmesi talep edilmiştir.

İş bu ilanın yapılmasından itibaren 15 günlük süre içinde davalı HALİL ÖĞÜL (CANLI HAYVAN TİCARET ARACISI)'den alacağı bulunanların davaya müdahale veya itiraz ederek iflası gerektiren bir hal bulunmadığını ileri sürerek Mahkememizden talebin reddini isteyebilecekleri, aksi halde bir daha itiraz edemeyecekleri hususları ilan olunur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR