ZİSİNO İNŞAAT VE TURİZM YATIRIMLARI TİC.LTD.ŞTİ

Mal alım ihalesi

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00454789
Şehir : Trabzon / Çaykara
Yayınlandığı Gazeteler

DÜNYA 18.10.2016
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
İHALE İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Niteliği, Türü, Miktarı
:
Baskılı Membran, Enerji Analizörü, Termal Kamera, Su pompası motoru, Termal Konfor Sıcaklık Nem Ölçer Cihazı, Kompanzasyon panosu, F.nerji Kontrol takip sistemi, Enerji İzleme ve Yönetim Sistemi, Yıldırandan korunma ve paratoner sistemi
İşin Yapılacağı Yer
:
Uzungöl Mah. Serçe Sok. No:91 Uzungöl, Çaykara Trabzon
İhale Tarihi
:
10.11.2016 14:00
İhale Usulü
:
İstisna ve Kapsam Dışı İhaleler
İhale Türü
:
Mal Alımı

4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun (2) Kapsam, (3) İstisnalar. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

HATA BİLDİR TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

DOĞU KARADENİZ KALKINMA AJANSI

Mal Alımı İçin İhale İlanı
TR90/I5/YTG/0052 Sözleşme no ile Zisino İnşaat ve Turizm Yatırımları Tic, Ltd. Şti. Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı TR90/15/YTG/0052- 2015 yılı "Yenilikçi Yöntemlerle Turizmin Geliştirilmesi Mali Destek Programı" kapsamında sağlanan mali destek ile "Zîsino Turizmle Uzungöl Bir Başka Oluyor Projesi" için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
İhale Konusu:
-Enerji verimliliği ne Yönelik Makine teçhizat alımı (Baskılı Membran, Enerji Analizörü, Termal Kamera, Su pompası motoru, Termal Konfor Sıcaklık Nem Ölçer Cihazı, Kompanzasyon panosu, F.nerji Kontrol takip sistemi, Enerji İzleme ve Yönetim Sistemi, Yıldırandan korunma ve paratoner sistemi)
İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik vc mali bilgileri de içeren ihale Uzungöl Mah. Serçe Sok. No:91 Uzungöl, Çaykara Trabzon adresinden temin edilebilir ve bilgi amaçlı www.doka.org.tr adresinde görülebilir.
Teklif feslimi için son tarih ve saati: 10.11.2016- 14:00
Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; Uzungöl Malı. Serçe Sok. No:9l Uzungöl, Çaykara Trabzon ve www.doka.org.tr adresinde yayınlanacaktır.
Teklifler. 10.11.2016 tarihinde, saat 14:00'da ve Uzungöl Mah. Serçe Sok. No:91 Uzungöl, Çaykara Trabzon adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR