İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Uşak Merkez'de 3+1 daire ihale yoluyla satılacaktır

İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01136814
Şehir : Uşak / Merkez
Semt-Mahalle : SARAYALTI MAH. / CUMHURİYET
Oda Sayısı : 3+1
: 118
Bulunduğu Kat : 2
Binadaki Kat Sayısı : 10
Isıtma : Doğalgaz (Kombi)
Yayınlandığı Gazeteler

İSTANBUL 21.02.2020
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İHALE İLANI ÖZET BİLGİLERİ
İhale ve Teklif Açma Tarihi
:
05.03.2020 16:30
İhalenin Yapılacağı Yer / Başvuru Adresi
:
umhuriyet Mahallesi, İlkbahar Sk. No:1, 34876 Kartal/İstanbul
İhale Usulü
:
Vakıf Yükseköğretim Kurumları İhale Yönetmeliği
İhale Türü
:
Satış

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Vakıf Yükseköğretim Kurumları İhale Yönetmeliği 10. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN İLAN

İstanbul Gedik Üniversitesi’ne ait aşağıda özellikleri belirtilen gayrimenkulün kapalı teklif usulü ile satılmasına karar verilmiştir. Satın almak isteyen isteklilerin teklif ettikleri satınalma bedelini gösterir başvuru dilekçesi, gerçek kişi olması halinde kimlik fotokopisini, tüzel kişi olması halinde imza sirküleri ve faaliyet belgesini 05.03.2020 tarih saat 16:30’ a kadar Cumhuriyet Mahallesi, İlkbahar Sk. No:1, 34876 Kartal/İstanbul adresinde bulunan Rektörlük makamına kapalı zarf içinde teslim etmeleri gerektiğini, tekliflerin değerlendirilmesinin 13.03.2020 tarihinde yapılacağı ve teklif verenlerin 13.200,00 TL lik geçici teminatı nakit olarak TR790003200000000056075751 ıban numarasına yatırmalarını gerektiği veya geçici teminat mektubu olarak kapalı zarf içerisinde Üniversitemizin yukarıda belirtilen adresine Mali İşler Daire Başkanlığı’ na vermeleri gerektiği ilan olunur.
Taşınmazın fiziksel özellikleri: Uşak İli Merkez İlçesi Sarayaltı Mahallesinde kain ve tapunun K22C09D2B Pafta, 6773 Ada, 1 Parsel numarasında kayıtlı mesken niteliğinde “ Sarayaltı Mah. Celal Bayar Caddesi UK-1 Blok 11 Apartman Bina No:102 Kat 2 Daire No:7 Uşak” adresindeki taşınmaz.
Taşınmaz tapuda yedi adet on katlı betonarme apartman ve arsası niteliktedir. Parsel üzerinde 1.Etap Kentsel Dönüşüm konutlarının 7 adet bloğu bulunmaktadır. Değerlenen taşınmazın yer aldığı UK- 11 nolu blok parsele Celal Bayar Caddesi üzerinden bakıldığında ön cephede ve sağ başta kalmaktadır. Blok ayrık nizamda, betonarme karkas yapı strüktüründe 10 katlı( Bodrum+Zemin+8 Normal Kat) olarak inşa edilmiştir.
Bloğun bodrum katında sığınak, elektrik pano odası, su deposu yeri, jeneratör odası, genel depo ve kazan dairesi; zemin katında blok girişi ile 33,34,35,36,37,38,39,40,41 bağımsız bölüm numaralı dükkanlar; her bir normal katında ise 4 adet mesken olmak üzere blok genelinde 41 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bloğa ulaşım Celal Bayar Caddesi üzerinde, zemin kattan ve caddeye göre ön cepheden 102 dış kapı numarası ile sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik dış cephe boyalı olup giriş kapısı alüminyum doğramadır. Bina giriş holü, kat sahanlıkları ve merdiven zeminlikleri granit döşeli olup, duvarları plastik boyalıdır. Binada 2 adet asansör bulunmakta olup ısıtma sistemi olarak doğalgaz tesisatı döşelidir.
UK-11 Blok, 7 bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli taşınmaz 2.normal katta konumlu olup binaya Celal Bayar Caddesi (giriş cephesi) üzerinden bakıldığında arka cephede ve sağ tarafta kalmaktadır. Uşak Tapu Müdürlüğü ve Belediyesinde mevcut onaylı mimari projesine göre taşınmaz 2 adet balkonu dahil brüt 118 m2 alanlıdır. Net 104 m2 alanlıdır. Taşınmaz projesine göre salon, 3 oda, mutfak, antre, banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden müteşekkil olup projesine uygun inşa edilmiştir.
Taşınmaz giriş kapısı çelik, iç kapıları ahşap, pencere doğramaları ise pvc doğramadır. Zeminler salon ve odalarda laminant parke, diğer hacimlerde seramik kaplı; duvarlar salon, odalar, mutfak ve antrede saten boyalı, diğer hacimlerde fayans kaplıdır. Mutfak ahşap dolaplı ve mermer tezgahlıdır. Taşınmazda ısıtma sistemi olarak doğalgaz tesisatı döşelidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR