SİVASLI İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Uşak/Karahallı'da 130 m2 daire icradan satılıktır (çoklu satış)

SİVASLI İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01047047
Şehir : Uşak / Karahallı
Semt-Mahalle : DERE MAH. / KARAHALLI
Oda Sayısı : 3+1
: 130
Banyo Sayısı : 1
Bina Yaşı : 21-25 Arası
Bulunduğu Kat : 1
Binadaki Kat Sayısı : 4
Isıtma : Merkezi Sistem
Yayınlandığı Gazeteler

DİRİLİŞ POSTASI 06.09.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İCRA İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya No
:
2018/322 TLMT.
Muhammen Bedeli
:
96,641 TL
Birinci Satış Günü
:
22.10.2019 14:30
İkinci Satış Günü
:
19.11.2019 14:30
Satış Yeri
:
SİVASLI YENİ HÜKÜMET KONAĞI BİNASI ÖNÜ SİVASLI / UŞAK

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 126. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C. SİVASLI İCRA DAİRESİ
2018/322 TLMT. TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Uşak İl, Karahallı İlçe, 157 Ada, 8 Parsel, DERE Mahalle/Köy, 1/5 Nolu Bağımsız Bölüm uşak ili karahallı ilçesi dere mah. 157 ada 8 parsel de kayıtlı 216,99 m² yüzölçümlü altında dört adet dükkan bulunan kargir dört katlı bina vasıflı yerde 6/53 arsa paylı 1.kat 5 nolu mesken satışa çıkarılmıştır.1.kat 5 nolu bağımsız bölümün yaklaşık alanı 130 m²dir.Bina Timur sokağa cepheli olup konutlara giriş kapsının numarası 7'dir. Zemin kat ve 3 normal kattan oluşan bina betonarme karkas olarak yapılmıştır. Bağımsız mesken olarak kullanılmaktadır. Bina antre, salon, oturma odası, yatak odası, çocuk odası, mutfak, banyo ve tuvaletten oluşmaktadır. Salon oturma odası yatak odası ve çocuk odasının zemini laminant parke kaplama olup duvarları sıvalı ve boyalıdır. Antre ve mutfak zemini seramik kaplama olup duvarları sıvalı ve boyalıdır. Mutfakta mermer tezgah, ahşaptan yapılmış tezgah altı ve üstü dolap bulunmakta olup tezgah arası seramik kaplamadır. Tuvalet ile banyonun zemini ve duvarları seramik kaplama olup tavanı sıvalı ve boyalıdır. Banyoda duşa kabin yoktur.Tuvalette alaturka tuvalet taşı bulunmaktadır. Pencereler ve balkon kapıları ahşap görünümlü PVC'den mahal kapıları ve giriş kapısı ahşaptan yapılmıştır.Mutfakta ve yatak odasında balkon bulunmaktadır. Balkonların etrafında parapet duvar bulunmakta ve üzerinde demir korkuluk bulunmakta olup zemini seramik kaplamadır. Antrede ahşaptan yapılma portmanto çocuk odasında ise ahşaptan yapılma dolap bulunmaktadır. Binanın ısınma sistemi merkezi kaloriferlidir. Binanın ön dış cephesi cam mozaik kaplı diğer cepheleri ise sıvalı ve boyalıdır. Çatısı kiremit örtülü ahşap oturtma çatıdır. Elektrik su ve kanalizasyon bağlantıları bulunmaktadır. Bina yaklaşık 21-30 yaş aralığında çelik karkas betonarme karkas binalar nevinde olup %25 aşınma oranına sahiptir.III-B yapı sınıfına girmektedir. Çevresinde konut ve ticaret bögesi bulunmakta kamusal alanlara yürüyüş mesafesinde ve çevresinde boş arsalar da bulunmaktadır. Her türlü alt yapı hizmetleri almaktadır.
Yüzölçümü : 216,99 m2
Arsa Payı : 1/1
İmar Durumu :imar parseli sınırları içerisindedir
Kıymeti : 96.641,19 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler : tapu kaydında E 1 nolu kömürlük ve yönetim planı şerhi vardır.
1. Satış Günü : 22/10/2019 günü 14:30 - 14:35 arası
2. Satış Günü : 19/11/2019 günü 14:30 - 14:35 arası
Satış Yeri : SİVASLI YENİ HÜKÜMET KONAĞI BİNASI ÖNÜ SİVASLI / UŞAK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Uşak İl, Karahallı İlçe, 157 Ada, 8 Parsel, DERE Mahalle/Köy, 1/6 Nolu Bağımsız Bölüm uşak ili karahallı ilçesi dere mah. 157 ada 8 parsel de kayıtlı 216,99 m² yüzölçümlü altında dört adet dükkan bulunan kargir dört katlı bina vasıflı yerde 5/53 arsa paylı 1.kat 6 nolu mesken satışa çıkarılmıştır.1.kat 6 nolu bağımsız bölümün yaklaşık alanı 74 m²dir.Bina Timur sokağa cepheli olup konutlara giriş kapsının numarası 7'dir. Zemin kat ve 3 normal kattan oluşan bina betonarme karkas olarak yapılmıştır. Bağımsız mesken olarak kullanılmaktadır. Bina antre, salon, yatak odası, mutfak, banyo ve tuvaletten oluşmaktadır. Salon veyatak odasının zemini laminant parke kaplama olup duvarları sıvalı ve boyalıdır. Antre ve mutfak zemini seramik kaplama olup duvarları sıvalı ve boyalıdır. Mutfakta mermer tezgah ahşaptan yapılmış tezgah altı ve üstü dolap bulunmakta olup tezgah arası seramik kaplamadır. Tuvalet ila banyonun zemini ve duvarları seramik kaplama olup tavanı sıvalı ve boyalıdır. Tuvalette alaturka tuvalet taşı bulunmakta pencereler ahşap görünümlü PVC'den mahal kapıları ve giriş kapısı ahşaptan yapılmıştır. Binanın ısınma sistemi merkezi kaloriferlidir. Binanın ön dış cephesi cam mozaik kaplı diğer cepheleri ise sıvalı ve boyalıdır. Çatısı kiremit örtülü ahşap oturtma çatıdır. Elektrik su ve kanalizasyon bağlantıları bulunmaktadır. Bina yaklaşık 21-30 yaş aralığında çelik karkas betonarme karkas binalar nevinde olup %25 aşınma oranına sahiptir.III-B yapı sınıfına girmektedir. Çevresinde konut ve ticaret bögesi bulunmakta kamusal alanlara yürüyüş mesafesinde ve çevresinde boş arsalar da bulunmaktadır. Her türlü alt yapı hizmetleri almaktadır. Tapu kaydında E2 nolu kömürlük ve yönetim planı şerhi bulunmaktadır.
Yüzölçümü : 216,99 m2
Arsa Payı : 1/1
İmar Durumu : imar parseli sınırları içerisindedir
Kıymeti : 55.660,08 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler : tapu kaydında E 2 nolu kömürlük ve yönetim planı şerhi vardır.
1. Satış Günü : 22/10/2019 günü 14:35 - 14:40 arası
2. Satış Günü : 19/11/2019 günü 14:35 - 14:40 arası
Satış Yeri : SİVASLI YENİ HÜKÜMET KONAĞI BİNASI ÖNÜ SİVASLI / UŞAK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Uşak İl, Karahallı İlçe, 157 Ada, 8 Parsel, DERE Mahalle/Köy, 3/9 Nolu Bağımsız Bölüm uşak ili karahallı ilçesi dere mah. 157 ada 8 parsel de kayıtlı 216,99 m² yüzölçümlü altında dört adet dükkan bulunan kargir dört katlı bina vasıflı yerde 6/53 arsa paylı 3.kat 9 nolu mesken satışa çıkarılmıştır.3.kat 9 nolu bağımsız bölümün yaklaşık alanı 130 m²dir.Bina Timur sokağa cepheli olup konutlara giriş kapsının numarası 7'dir. Zemin kat ve 3 normal kattan oluşan bina betonarme karkas olarak yapılmıştır. Bağımsız mesken olarak kullanılmaktadır. Bina antre, salon, oturma odası, yatak odası, çocuk odası, mutfak, banyo ve tuvaletten oluşmaktadır. Salon oturma odası yatak odası ve çocuk odasının zemini laminant parke kaplama olup duvarları sıvalı ve boyalıdır. Antre ve mutfak zemini seramik kaplama olup duvarları sıvalı ve boyalıdır. Mutfakta mermer tezgah, ahşaptan yapılmış tezgah altı ve üstü dolap bulunmakta olup tezgah arası seramik kaplamadır. Tuvalet ile banyonun zemini ve duvarları seramik kaplama olup tavanı sıvalı ve boyalıdır. Banyoda duşa kabin yoktur.Tuvalette alaturka tuvalet taşı bulunmaktadır. Pencereler ve balkon kapıları ahşap görünümlü PVC'den mahal kapıları ve giriş kapısı ahşaptan yapılmıştır.Mutfakta ve yatak odasında balkon bulunmaktadır. Balkonların etrafında parapet duvar bulunmakta ve üzerinde demir korkuluk bulunmakta olup zemini seramik kaplamadır. Antrede ahşaptan yapılma portmanto çocuk odasında ise ahşaptan yapılma dolap bulunmaktadır. Binanın ısınma sistemi merkezi kaloriferlidir. Binanın ön dış cephesi cam mozaik kaplı diğer cepheleri ise sıvalı ve boyalıdır. Çatısı kiremit örtülü ahşap oturtma çatıdır. Elektrik su ve kanalizasyon bağlantıları bulunmaktadır. Bina yaklaşık 21-30 yaş aralığında çelik karkas betonarme karkas binalar nevinde olup %25 aşınma oranına sahiptir.III-B yapı sınıfına girmektedir. Çevresinde konut ve ticaret bögesi bulunmakta kamusal alanlara yürüyüş mesafesinde ve çevresinde boş arsalar da bulunmaktadır. Her türlü alt yapı hizmetleri almaktadır. Taşınmaz kaydında E5 nolu kömürlük ve yönetim planı şerhi vardır.
Yüzölçümü : 216,99 m2
Arsa Payı : 1/1
İmar Durumu :imar parseli sınırları içerisindedir
Kıymeti : 96.641,49 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler : tapu kaydında E 5 nolu kömürlük ve yönetim planı şerhi vardır.
1. Satış Günü : 22/10/2019 günü 14:40 - 14:45 arası
2. Satış Günü : 19/11/2019 günü 14:40 - 14:45 arası
Satış Yeri : SİVASLI YENİ HÜKÜMET KONAĞI BİNASI ÖNÜ SİVASLI / UŞAK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Uşak İl, Karahallı İlçe, 157 Ada, 8 Parsel, DERE Mahalle/Köy, 3/10 Nolu Bağımsız Bölüm uşak ili karahallı ilçesi dere mah. 157 ada 8 parsel de kayıtlı 216,99 m² yüzölçümlü altında dört adet dükkan bulunan kargir dört katlı bina vasıflı yerde 5/53 arsa paylı 3.kat 10 nolu mesken satışa çıkarılmıştır.3.kat 10 nolu bağımsız bölümün yaklaşık alanı 74 m²dir.Bina Timur sokağa cepheli olup konutlara giriş kapsının numarası 7'dir. Zemin kat ve 3 normal kattan oluşan bina betonarme karkas olarak yapılmıştır. Bağımsız mesken olarak kullanılmaktadır. Bina antre, salon, yatak odası, mutfak, banyo ve tuvaletten oluşmaktadır. Salon ve yatak odasının zemini laminant parke kaplama olup duvarları sıvalı ve boyalıdır. Antre ve mutfak zemini seramik kaplama olup duvarları sıvalı ve boyalıdır. Mutfakta mermer tezgah ahşaptan yapılmış tezgah altı ve üstü dolap bulunmakta olup tezgah arası seramik kaplamalıdır. Tuvalet ile banyonun zemini ve duvarları seramik kaplama olup tavanı sıvalı ve boyalıdır. Tuvalete alaturka tuvalet taşı bulunmaktadır. Pencereler ahşap görünümlü PVC den mahal kapıları ve giriş kapısı ahşaptan yapılmıştır. Binanın ısınma sistemi merkezi kaloriferlidir. Binanın ön dış cephesi cam mozaik kaplı diğer cepheleri ise sıvalı ve boyalıdır. Çatısı kiremit örtülü ahşap oturtma çatıdır. Elektrik su ve kanalizasyon bağlantıları bulunmaktadır. Bina yaklaşık 21-30 yaş aralığında çelik karkas betonarme karkas binalar nevinde olup %25 aşınma oranına sahiptir.III-B yapı sınıfına girmektedir. Çevresinde konut ve ticaret bögesi bulunmakta kamusal alanlara yürüyüş mesafesinde ve çevresinde boş arsalar da bulunmaktadır. Her türlü alt yapı hizmetleri almaktadır. Taşınmaz kaydında E 5 nolu kömürlük ve yönetim planı şerhi vardır.
Yüzölçümü : 216,99 m2
Arsa Payı : 1/1
İmar Durumu :imar parseli sınırları içerisindedir
Kıymeti : 56.660,08 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler : tapu kaydında E 6 nolu kömürlük ve yönetim planı şerhi vardır.
1. Satış Günü : 22/10/2019 günü 14:45 - 14:50 arası
2. Satış Günü : 19/11/2019 günü 14:45 - 14:50 arası
Satış Yeri : SİVASLI YENİ HÜKÜMET KONAĞI BİNASI ÖNÜ SİVASLI / UŞAK
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Satış şartları :
1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir.Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini,rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.
2- Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin % 20'si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı isteğinde (10) günü geçmemek üzere süre verilebilir. Damga vergisi, KDV,1/2 tapu harcı ile teslim masrafları alıcıya aittir. Tellâllık Harcı, taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir. (Alacakları rehinli olan alacaklıların satış tutarı üzerinden rüçhan hakları vardır. Gümrük resmi ve akar vergisi gibi Devlet tekliflerinden muayyen eşya ve akardan alınması lazım gelen resim ve vergi, rehinli alacaklardan sonra gelir.)
3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.
4- Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra ve İflas Kanununun 133 üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak sureti ile ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.5- Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir. 6- Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2018/322 Tlmt. sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur.02/09/2019

(İİK m.126)
(*) İlgililer tabirine irtifak hakkı sahipleri de dahildir.
* : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 64'e karşılık gelmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR