MERSİN 2. İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Mersin/Mezitli'de 3+1 daire icradan satılıktır (çoklu satış)

MERSİN 2. İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01039331
Şehir : Mersin / Mezitli
Oda Sayısı : 3+1
: 115
Bulunduğu Kat : 3
Binadaki Kat Sayısı : 9
Yayınlandığı Gazeteler

TÜRKİYE 13.08.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İCRA İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya No
:
2017/235 TLMT.
Muhammen Bedeli
:
170,000 TL
Birinci Satış Günü
:
16.09.2019 14:00
İkinci Satış Günü
:
17.10.2019 14:00
Satış Yeri
:
Mersin Adalet Sarayı Zemin Kat Z-20 Akdeniz/Mersin

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 126. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.MERSİN 2. İCRA DAİRESİ

2017/235 TLMT.
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri : 1 NO'LU TAŞINMAZIN ÖZELLİKLERİ: Mersin İli, Mezitli İlçesi, Mezitli Mah. 763 Ada, 2 Parsel, A Blok 2.Kat 3 Nolu Bağ. Bölüm satışa çıkartılmıştır.Kıymet takdirine konu taşınmazlardan tek numaralı olanlar ; Güney-Kuzey-Doğu cepheli. Çift numaralı taşınmazlar Güney-Kuzey-Batı cephelidir. Taşınmazlar 3 oda, salon, antre, banyo, yatak odası duş, 2 balkon ve 2 Fransız balkondan ibaret olup, ortak alanlar dahil Brüt 160 nı2 Net 115,00m2 büyüklüğünde natamam inşaat halinde apartman daireleridir. Taşınmazların bulunduğu Blok 4.Sınıf A yapı grubunda Bodrum+Zemin+9 Normal kat olmak üzere toplam 11 kattan ibaret, çift asansörlü, yangın merdivenli, zemin ve bodrum katı depolu dükkan, normal katların her biri çift simetrik daireli olacak, blok toplamda 1 adet depolu dükkan, 18 adet mesken/apartman dairesi şekilde inşa edilmiş olup, İnşaat (çevre düzenlemesi dahil) ve bloklar natamam inşaat (elektrik-telefon-su-kalorifer-yangın- asansör v.b. tesisat ve teferruatları dahil) şeklinde (asansör makine tesis ve teferrualan hiç yapılmamış) uzun süredir bekletilmektedir. Kıymet takdiri günü dahil taşınmazın bulunduğu site ortak alanlarında, bloklarda, bağımsız bölümler halindeki taşınmazlarda her hangi bir inşai faaliyeti/yapım işlerin/yapım işleri için ihzarat hazırlıkları bulunmamaktadır.Apartmanın dış cephesi akrilik boya ile boyah/son kat boyaları yapılmamış, yapılanlar eksik yapılmış ve yıpranmış, blok üstü çatısız düz dam terastır. Kat merdiven mahalleri ortak alanlar natamam inşaat halinde olup, ince inşaat işleri genelde yeni başlamış (sıva şeklinde/kaplamalara geçilmemiş, tesisatlar dal)i| natamam inşaat halindedir. Taşınmazın giriş kapısı çelik panel kapı, İç kapıları ahşap Amerikankapı, , pencereleri ve balkon kapıları PVC doğrama, duvarları ve dekoratif ışık bantlı asma tavanları alçılı plastik boya ile boyalı, zemini seramik kaplama, ıslak hacim duvarları ve zeminleri seramik kaplama, banyo ve WC asma tavanları PVC lambri asma tavan, Elektrik, su. Kalorifer, doğalgaz tesisat ve teferruatları, mutfak tezgah dolapları, banyo, WC dolapları yapılacak şekilde planlanmış olup.Taşınmazların kaba inşaatlar yapılmış, iç sıvalar genelde tamamlanmış, astar boyalar atılmış, sıva altı tesisat boruları yapılmış, kapıları, PVC kapı ve pencere camekân. Balkon kapıları, ışık bantlı asma tavanları, diğer ince inşaat tesisat ve teferruatları yapılmamış ve yapılan imalatlar korunmasız şekilde olup, inşaata devam edilmemesi halinde yapılan imalatlar korunmasız vaziyette olan inşaattan dolayı zamanla yıpranarak deformasyonlar. Yıpranmalar meydana gelebilecek haldedir. Taşınmazda ve taşınmazın bulunduğu blok ve site ortak alanlarında ortalama % 35 oranında yapım eksiklikleri bulunmaktadır.
Adresi : Merkez Mah. Zeytinli Cad. 52179 Sk. 52162 Sk. İçerisi, A Blok 2. Kat D:3 Mezitli / MERSİN
Arsa Yüzölçümü : 3.120,70 m2 , Arsa Payı : 780000/31206900
İmar Durumu : 1/1000 ölçekli Uygulama İmar planında, E:l,50 (Emsal: 1.50) yapılaşma yoğunluğuna tabî KONUT ALANI ?na isabet ettiği belirtilmektedir.
Kıymeti : 170.000,00 TL ,KDV Oranı : %1 , Kaydındaki Şerhler : Tapu Kaydı Gibidir.
1. Satış Günü : 16/09/2019 günü 14:00 - 14:10 arası
2. Satış Günü : 17/10/2019 günü 14:00 - 14:10 arası
Satış Yeri : Mersin Adalet Sarayı Zemin Kat Z-20 Akdeniz/Mersin
2 NO'LU TAŞINMAZIN ÖZELLİKLERİ: Mersin İli, Mezitli İlçesi, Mezitli Mah. 763 Ada, 2 Parsel, A Blok 5. Kat 9 Nolu Bağ. Bölüm satışa çıkartılmıştır. Kıymet takdirine konu taşınmazlardan tek numaralı olanlar ; Güney-Kuzey-Doğu cepheli. Çift numaralı taşınmazlar Güney-Kuzey-Batı cephelidir. Taşınmazlar 3 oda, salon, antre, banyo, yatak odası duş, 2 balkon ve 2 Fransız balkondan ibaret olup, ortak alanlar dahil Brüt 160 nı2 Net 115,00m2 büyüklüğünde natamam inşaat halinde apartman daireleridir. Taşınmazların bulunduğu Blok 4.Sınıf A yapı grubunda Bodrum+Zemin+9 Normal kat olmak üzere toplam 11 kattan ibaret, çift asansörlü, yangın merdivenli, zemin ve bodrum katı depolu dükkan, normal katların her biri çift simetrik daireli olacak, blok toplamda 1 adet depolu dükkan, 18 adet mesken/apartman dairesi şekilde inşa edilmiş olup, İnşaat (çevre düzenlemesi dahil) ve bloklar natamam inşaat (elektrik-telefon-su-kalorifer-yangın- asansör v.b. tesisat ve teferruatları dahil) şeklinde (asansör makine tesis ve teferrualan hiç yapılmamış) uzun süredir bekletilmektedir. Kıymet takdiri günü dahil taşınmazın bulunduğu site ortak alanlarında, bloklarda, bağımsız bölümler halindeki taşınmazlarda her hangi bir inşai faaliyeti/yapım işlerin/yapım işleri için ihzarat hazırlıkları bulunmamaktadır.Apartmanın dış cephesi akrilik boya ile boyah/son kat boyaları yapılmamış, yapılanlar eksik yapılmış ve yıpranmış, blok üstü çatısız düz dam terastır. Kat merdiven mahalleri ortak alanlar natamam inşaat halinde olup, ince inşaat işleri genelde yeni başlamış (sıva şeklinde/kaplamalara geçilmemiş, tesisatlar dal)i| natamam inşaat halindedir. Taşınmazın giriş kapısı çelik panel kapı, İç kapıları ahşap Amerikankapı, , pencereleri ve balkon kapıları PVC doğrama, duvarları ve dekoratif ışık bantlı asma tavanları alçılı plastik boya ile boyalı, zemini seramik kaplama, ıslak hacim duvarları ve zeminleri seramik kaplama, banyo ve WC asma tavanları PVC lambri asma tavan, Elektrik, su. Kalorifer, doğalgaz tesisat ve teferruatları, mutfak tezgah dolapları, banyo, WC dolapları yapılacak şekilde planlanmış olup.Taşınmazların kaba inşaatlar yapılmış, iç sıvalar genelde tamamlanmış, astar boyalar atılmış, sıva altı tesisat boruları yapılmış, kapıları, PVC kapı ve pencere camekân. Balkon kapıları, ışık bantlı asma tavanları, diğer ince inşaat tesisat ve teferruatları yapılmamış ve yapılan imalatlar korunmasız şekilde olup, inşaata devam edilmemesi halinde yapılan imalatlar korunmasız vaziyette olan inşaattan dolayı zamanla yıpranarak deformasyonlar. Yıpranmalar meydana gelebilecek haldedir. Taşınmazda ve taşınmazın bulunduğu blok ve site ortak alanlarında ortalama % 35 oranında yapım eksiklikleri bulunmaktadır.
Adresi : Merkez Mah. Zeytinli Cad. 52179 Sk. 52162 Sk. İçerisi, A Blok 5 Kat D:9 Mezitli / MERSİN
Arsa Yüzölçümü : 3.120,70 m2 ,Arsa Payı : 780000/31206900
İmar Durumu : 1/1000 ölçekli Uygulama İmar planında, E:l,50 (Emsal: 1.50) yapılaşma yoğunluğuna tabî KONUT ALANI ?na isabet ettiği belirtilmektedir.
Kıymeti : 180.000,00 TL , KDV Oranı : %1 , Kaydındaki Şerhler :Tapu Kaydı Gibidir.
1. Satış Günü : 16/09/2019 günü 14:15 - 14:25 arası
2. Satış Günü : 17/10/2019 günü 14:15 - 14:25 arası
Satış Yeri : Mersin Adalet Sarayı Zemin Kat Z-20 Akdeniz/Mersin
3 NO'LU TAŞINMAZIN ÖZELLİKLERİ: Mersin İli, Mezitli İlçesi, Mezitli Mah. 763 Ada, 2 Parsel,A Blok 6. Kat 11 Nolu Bağ. Bölüm satışa çıkartılmıştır. Kıymet takdirine konu taşınmazlardan tek numaralı olanlar ; Güney-Kuzey-Doğu cepheli. Çift numaralı taşınmazlar Güney-Kuzey-Batı cephelidir. Taşınmazlar 3 oda, salon, antre, banyo, yatak odası duş, 2 balkon ve 2 Fransız balkondan ibaret olup, ortak alanlar dahil Brüt 160 nı2 Net 115,00m2 büyüklüğünde natamam inşaat halinde apartman daireleridir. Taşınmazların bulunduğu Blok 4.Sınıf A yapı grubunda Bodrum+Zemin+9 Normal kat olmak üzere toplam 11 kattan ibaret, çift asansörlü, yangın merdivenli, zemin ve bodrum katı depolu dükkan, normal katların her biri çift simetrik daireli olacak, blok toplamda 1 adet depolu dükkan, 18 adet mesken/apartman dairesi şekilde inşa edilmiş olup, İnşaat (çevre düzenlemesi dahil) ve bloklar natamam inşaat (elektrik-telefon-su-kalorifer-yangın- asansör v.b. tesisat ve teferruatları dahil) şeklinde (asansör makine tesis ve teferrualan hiç yapılmamış) uzun süredir bekletilmektedir. Kıymet takdiri günü dahil taşınmazın bulunduğu site ortak alanlarında, bloklarda, bağımsız bölümler halindeki taşınmazlarda her hangi bir inşai faaliyeti/yapım işlerin/yapım işleri için ihzarat hazırlıkları bulunmamaktadır.Apartmanın dış cephesi akrilik boya ile boyah/son kat boyaları yapılmamış, yapılanlar eksik yapılmış ve yıpranmış, blok üstü çatısız düz dam terastır. Kat merdiven mahalleri ortak alanlar natamam inşaat halinde olup, ince inşaat işleri genelde yeni başlamış (sıva şeklinde/kaplamalara geçilmemiş, tesisatlar dal)i| natamam inşaat halindedir. Taşınmazın giriş kapısı çelik panel kapı, İç kapıları ahşap Amerikankapı, , pencereleri ve balkon kapıları PVC doğrama, duvarları ve dekoratif ışık bantlı asma tavanları alçılı plastik boya ile boyalı, zemini seramik kaplama, ıslak hacim duvarları ve zeminleri seramik kaplama, banyo ve WC asma tavanları PVC lambri asma tavan, Elektrik, su. Kalorifer, doğalgaz tesisat ve teferruatları, mutfak tezgah dolapları, banyo, WC dolapları yapılacak şekilde planlanmış olup.Taşınmazların kaba inşaatlar yapılmış, iç sıvalar genelde tamamlanmış, astar boyalar atılmış, sıva altı tesisat boruları yapılmış, kapıları, PVC kapı ve pencere camekân. Balkon kapıları, ışık bantlı asma tavanları, diğer ince inşaat tesisat ve teferruatları yapılmamış ve yapılan imalatlar korunmasız şekilde olup, inşaata devam edilmemesi halinde yapılan imalatlar korunmasız vaziyette olan inşaattan dolayı zamanla yıpranarak deformasyonlar. Yıpranmalar meydana gelebilecek haldedir. Taşınmazda ve taşınmazın bulunduğu blok ve site ortak alanlarında ortalama % 35 oranında yapım eksiklikleri bulunmaktadır.
Adresi : Merkez Mah. Zeytinli Cad. 52179 Sk. 52162 Sk. İçerisi, A Blok 6 Kat D:11 Mezitli / MERSİN
Arsa Yüzölçümü : 3.120,70 m2 ,Arsa Payı : 780000/31206900
İmar Durumu : 1/1000 ölçekli Uygulama İmar planında, E:l,50 (Emsal: 1.50) yapılaşma yoğunluğuna tabî KONUT ALANI ?na isabet ettiği belirtilmektedir.
Kıymeti : 180.000,00 TL ,KDV Oranı : %1 ,Kaydındaki Şerhler : Tapu Kaydı Gibidir.
1. Satış Günü : 16/09/2019 günü 14:30 - 14:40 arası
2. Satış Günü : 17/10/2019 günü 14:30 - 14:40 arası
Satış Yeri : Mersin Adalet Sarayı Zemin Kat Z-20 Akdeniz/Mersin -
4 NO'LU TAŞINMAZIN ÖZELLİKLERİ: Mersin İli, Mezitli İlçesi, Mezitli Mah. 763 Ada, 2 Parsel, A Blok 6. Kat 12 Nolu Bağ. Bölüm satışa çıkartılmıştır. Kıymet takdirine konu taşınmazlardan tek numaralı olanlar ; Güney-Kuzey-Doğu cepheli. Çift numaralı taşınmazlar Güney-Kuzey-Batı cephelidir. Taşınmazlar 3 oda, salon, antre, banyo, yatak odası duş, 2 balkon ve 2 Fransız balkondan ibaret olup, ortak alanlar dahil Brüt 160 nı2 Net 115,00m2 büyüklüğünde natamam inşaat halinde apartman daireleridir. Taşınmazların bulunduğu Blok 4.Sınıf A yapı grubunda Bodrum+Zemin+9 Normal kat olmak üzere toplam 11 kattan ibaret, çift asansörlü, yangın merdivenli, zemin ve bodrum katı depolu dükkan, normal katların her biri çift simetrik daireli olacak, blok toplamda 1 adet depolu dükkan, 18 adet mesken/apartman dairesi şekilde inşa edilmiş olup, İnşaat (çevre düzenlemesi dahil) ve bloklar natamam inşaat (elektrik-telefon-su-kalorifer-yangın- asansör v.b. tesisat ve teferruatları dahil) şeklinde (asansör makine tesis ve teferrualan hiç yapılmamış)uzun süredir bekletilmektedir. Kıymet takdiri günü dahil taşınmazın bulunduğu site ortak alanlarında, bloklarda, bağımsız bölümler halindeki taşınmazlarda her hangi bir inşai faaliyeti/yapım işlerin/yapım işleri için ihzarat hazırlıkları bulunmamaktadır.Apartmanın dış cephesi akrilik boya ile boyah/son kat boyaları yapılmamış, yapılanlar eksik yapılmış ve yıpranmış, blok üstü çatısız düz dam terastır. Kat merdiven mahalleri ortak alanlar natamam inşaat halinde olup, ince inşaat işleri genelde yeni başlamış (sıva şeklinde/ kaplamalara geçilmemiş, tesisatlar dal)i| natamam inşaat halindedir. Taşınmazın giriş kapısı çelik panel kapı, İç kapıları ahşap Amerikankapı, , pencereleri ve balkon kapıları PVC doğrama, duvarları ve dekoratif ışık bantlı asma tavanları alçılı plastik boya ile boyalı, zemini seramik kaplama, ıslak hacim duvarları ve zeminleri seramik kaplama, banyo ve WC asma tavanları PVC lambri asma tavan, Elektrik, su. Kalorifer, doğalgaz tesisat ve teferruatları, mutfak tezgah dolapları, banyo, WC dolapları yapılacak şekilde planlanmış olup.Taşınmazların kaba inşaatlar yapılmış, iç sıvalar genelde tamamlanmış, astar boyalar atılmış, sıva altı tesisat boruları yapılmış, kapıları, PVC kapı ve pencere camekân. Balkon kapıları, ışık bantlı asma tavanları, diğer ince inşaat tesisat ve teferruatları yapılmamış ve yapılan imalatlar korunmasız şekilde olup, inşaata devam edilmemesi halinde yapılan imalatlar korunmasız vaziyette olan inşaattan dolayı zamanla yıpranarak deformasyonlar. Yıpranmalar meydana gelebilecek haldedir. Taşınmazda ve taşınmazın bulunduğu blok ve site ortak alanlarında ortalama % 35 oranında yapım eksiklikleri bulunmaktadır.
Adresi : Merkez Mah. Zeytinli Cad. 52179 Sk ? 52162 Sk. İçerisi, A Blok D:12Mezitli / MERSİN
Arsa Yüzölçümü : 3.120,70 m2 ,Arsa Payı : 780000/31206900
İmar Durumu : 1/1000 ölçekli Uygulama İmar planında, E:l,50 (Emsal: 1.50) yapılaşma yoğunluğuna tabî KONUT ALANI ?na isabet ettiği belirtilmektedir.
Kıymeti : 180.000,00 TL , KDV Oranı : %1 , Kaydındaki Şerhler : Tapu Kaydı Gibidir.
1. Satış Günü : 16/09/2019 günü 14:45 - 14:55 arası
2. Satış Günü : 17/10/2019 günü 14:45 - 14:55 arası
Satış Yeri : Mersin Adalet Sarayı Zemin Kat Z-20 Akdeniz/Mersin
5 NO'LU TAŞINMAZIN ÖZELLİKLERİ: Mersin İli, Mezitli İlçesi, Mezitli Mah. 763 Ada, 2 Parsel, A Blok 7. Kat 13 Nolu Bağ. Bölüm satışa çıkartılmıştır. Kıymet takdirine konu taşınmazlardan tek numaralı olanlar ; Güney-Kuzey-Doğu cepheli. Çift numaralı taşınmazlar Güney-Kuzey-Batı cephelidir. Taşınmazlar 3 oda, salon, antre, banyo, yatak odası duş, 2 balkon ve 2 Fransız balkondan ibaret olup, ortak alanlar dahil Brüt 160 nı2 Net 115,00m2 büyüklüğünde natamam inşaat halinde apartman daireleridir. Taşınmazların bulunduğu Blok 4.Sınıf A yapı grubunda Bodrum+Zemin+9 Normal kat olmak üzere toplam 11 kattan ibaret, çift asansörlü, yangın merdivenli, zemin ve bodrum katı depolu dükkan, normal katların her biri çift simetrik daireli olacak, blok toplamda 1 adet depolu dükkan, 18 adet mesken/apartman dairesi şekilde inşa edilmiş olup, İnşaat (çevre düzenlemesi dahil) ve bloklar natamam inşaat (elektrik-telefon-su-kalorifer-yangın- asansör v.b. tesisat ve teferruatları dahil) şeklinde (asansör makine tesis ve teferrualan hiç yapılmamış) uzun süredir bekletilmektedir. Kıymet takdiri günü dahil taşınmazın bulunduğu site ortak alanlarında, bloklarda, bağımsız bölümler halindeki taşınmazlarda her hangi bir inşai faaliyeti/yapım işlerin/yapım işleri için ihzarat hazırlıkları bulunmamaktadır.Apartmanın dış cephesi akrilik boya ile boyah/son kat boyaları yapılmamış, yapılanlar eksik yapılmış ve yıpranmış, blok üstü çatısız düz dam terastır. Kat merdiven mahalleri ortak alanlar natamam inşaat halinde olup, ince inşaat işleri genelde yeni başlamış (sıva şeklinde/kaplamalara geçilmemiş, tesisatlar dal)i| natamam inşaat halindedir. Taşınmazın giriş kapısı çelik panel kapı, İç kapıları ahşap Amerikankapı, , pencereleri ve balkon kapıları PVC doğrama, duvarları ve dekoratif ışık bantlı asma tavanları alçılı plastik boya ile boyalı, zemini seramik kaplama, ıslak hacim duvarları ve zeminleri seramik kaplama, banyo ve WC asma tavanları PVC lambri asma tavan, Elektrik, su. Kalorifer, doğalgaz tesisat ve teferruatları, mutfak tezgah dolapları, banyo, WC dolapları yapılacak şekilde planlanmış olup.Taşınmazların kaba inşaatlar yapılmış, iç sıvalar genelde tamamlanmış, astar boyalar atılmış, sıva altı tesisat boruları yapılmış, kapıları, PVC kapı ve pencere camekân. Balkon kapıları, ışık bantlı asma tavanları, diğer ince inşaat tesisat ve teferruatları yapılmamış ve yapılan imalatlar korunmasız şekilde olup, inşaata devam edilmemesi halinde yapılan imalatlar korunmasız vaziyette olan inşaattan dolayı zamanla yıpranarak deformasyonlar. Yıpranmalar meydana gelebilecek haldedir. Taşınmazda ve taşınmazın bulunduğu blok ve site ortak alanlarında ortalama % 35 oranında yapım eksiklikleri bulunmaktadır.
Adresi : Merkez Mah. Zeytinli Cad. 52179 Sk. 52162 Sk. İçerisi, A Blok 7 Kat D:13 Mezitli / MERSİN
Arsa Yüzölçümü : 3.120,70 m2 , Arsa Payı : 780000/31206900
İmar Durumu : 1/1000 ölçekli Uygulama İmar planında, E:l,50 (Emsal: 1.50) yapılaşma yoğunluğuna tabî KONUT ALANI ?na isabet ettiği belirtilmektedir.
Kıymeti : 180.000,00 TL ,KDV Oranı : %1 ,Kaydındaki Şerhler : Tapu Kaydı Gibidir.
1. Satış Günü : 16/09/2019 günü 15:10 - 15:20 arası
2. Satış Günü : 17/10/2019 günü 15:10 - 15:20 arası
Satış Yeri : Mersin Adalet Sarayı Zemin Kat Z-20 Akdeniz/Mersin
6 NO'LU TAŞINMAZIN ÖZELLİKLERİ: Mersin İli, Mezitli İlçesi, Mezitli Mah. 763 Ada, 2 Parsel, A Blok 7. Kat 14 Nolu Bağ. Bölüm Satışa çıkartılmıştır. Kıymet takdirine konu taşınmazlardan tek numaralı olanlar ; Güney-Kuzey-Doğu cepheli. Çift numaralı taşınmazlar Güney-Kuzey-Batı cephelidir. Taşınmazlar 3 oda, salon, antre, banyo, yatak odası duş, 2 balkon ve 2 Fransız balkondan ibaret olup, ortak alanlar dahil Brüt 160 nı2 Net 115,00m2 büyüklüğünde natamam inşaat halinde apartman daireleridir. Taşınmazların bulunduğu Blok 4.Sınıf A yapı grubunda Bodrum+Zemin+9 Normal kat olmak üzere toplam 11 kattan ibaret, çift asansörlü, yangın merdivenli, zemin ve bodrum katı depolu dükkan, normal katların her biri çift simetrik daireli olacak, blok toplamda 1 adet depolu dükkan, 18 adet mesken/apartman dairesi şekilde inşa edilmiş olup, İnşaat (çevre düzenlemesi dahil) ve bloklar natamam inşaat (elektrik-telefon-su-kalorifer-yangın- asansör v.b. tesisat ve teferruatları dahil) şeklinde (asansör makine tesis ve teferrualan hiç yapılmamış) uzun süredir bekletilmektedir. Kıymet takdiri günü dahil taşınmazın bulunduğu site ortak alanlarında, bloklarda, bağımsız bölümler halindeki taşınmazlarda her hangi bir inşai faaliyeti/yapım işlerin/yapım işleri için ihzarat hazırlıkları bulunmamaktadır.Apartmanın dış cephesi akrilik boya ile boyah/son kat boyaları yapılmamış, yapılanlar eksik yapılmış ve yıpranmış, blok üstü çatısız düz dam terastır. Kat merdiven mahalleri ortak alanlar natamam inşaat halinde olup, ince inşaat işleri genelde yeni başlamış (sıva şeklinde/kaplamalara geçilmemiş, tesisatlar dal)i| natamam inşaat halindedir. Taşınmazın giriş kapısı çelik panel kapı, İç kapıları ahşap Amerikankapı, , pencereleri ve balkon kapıları PVC doğrama, duvarları ve dekoratif ışık bantlı asma tavanları alçılı plastik boya ile boyalı, zemini seramik kaplama, ıslak hacim duvarları ve zeminleri seramik kaplama, banyo ve WC asma tavanları PVC lambri asma tavan, Elektrik, su. Kalorifer, doğalgaz tesisat ve teferruatları, mutfak tezgah dolapları, banyo, WC dolapları yapılacak şekilde planlanmış olup.Taşınmazların kaba inşaatlar yapılmış, iç sıvalar genelde tamamlanmış, astar boyalar atılmış, sıva altı tesisat boruları yapılmış, kapıları, PVC kapı ve pencere camekân. Balkon kapıları, ışık bantlı asma tavanları, diğer ince inşaat tesisat ve teferruatları yapılmamış ve yapılan imalatlar korunmasız şekilde olup, inşaata devam edilmemesi halinde yapılan imalatlar korunmasız vaziyette olan inşaattan dolayı zamanla yıpranarak deformasyonlar. Yıpranmalar meydana gelebilecek haldedir. Taşınmazda ve taşınmazın bulunduğu blok ve site ortak alanlarında ortalama % 35 oranında yapım eksiklikleri bulunmaktadır.
Adresi : Merkez Mah. Zeytinli Cad. 52179 Sk. 52162 Sk. İçerisi, A Blok 7 Kat D:14 Mezitli / MERSİN
Aras Yüzölçümü : 3.120,70 m2 ,Arsa Payı : 780000/31206900
İmar Durumu : 1/1000 ölçekli Uygulama İmar planında, E:l,50 (Emsal: 1.50) yapılaşma yoğunluğuna tabî KONUT ALANI ?na isabet ettiği belirtilmektedir.
Kıymeti : 180.000,00 TL , KDV Oranı : %1 , Kaydındaki Şerhler : Tapu Kaydı Gibidir.
1. Satış Günü : 16/09/2019 günü 15:25 - 15:35 arası
2. Satış Günü : 17/10/2019 günü 15:25 - 15:35 arası
7 NO'LU TAŞINMAZIN ÖZELLİKLERİ: Mersin İli, Mezitli İlçesi, Mezitli Mah. 763 Ada, 2 Parsel, A Blok 8.Kat 15 Nolu Bağ. Bölüm satışa çıkartılmıştır. Kıymet takdirine konu taşınmazlardan tek numaralı olanlar ; Güney- Kuzey-Doğu cepheli. Çift numaralı taşınmazlar Güney-Kuzey-Batı cephelidir. Taşınmazlar 3 oda, salon, antre, banyo, yatak odası duş, 2 balkon ve 2 Fransız balkondan ibaret olup, ortak alanlar dahil Brüt 160 nı2 Net 115,00m2 büyüklüğünde natamam inşaat halinde apartman daireleridir. Taşınmazların bulunduğu Blok 4.Sınıf A yapı grubunda Bodrum+Zemin+9 Normal kat olmak üzere toplam 11 kattan ibaret, çift asansörlü, yangın merdivenli, zemin ve bodrum katı depolu dükkan, normal katların her biri çift simetrik daireli olacak, blok toplamda 1 adet depolu dükkan, 18 adet mesken/apartman dairesi şekilde inşa edilmiş olup, İnşaat (çevre düzenlemesi dahil) ve bloklar natamam inşaat (elektrik-telefon-su-kalorifer-yangın- asansör v.b. tesisat ve teferruatları dahil) şeklinde (asansör makine tesis ve teferrualan hiç yapılmamış) uzun süredir bekletilmektedir. Kıymet takdiri günü dahil taşınmazın bulunduğu site ortak alanlarında, bloklarda, bağımsız bölümler halindeki taşınmazlarda her hangi bir inşai faaliyeti/yapım işlerin/yapım işleri için ihzarat hazırlıkları bulunmamaktadır.Apartmanın dış cephesi akrilik boya ile boyah/son kat boyaları yapılmamış, yapılanlar eksik yapılmış ve yıpranmış, blok üstü çatısız düz dam terastır. Kat merdiven mahalleri ortak alanlar natamam inşaat halinde olup, ince inşaat işleri genelde yeni başlamış (sıva şeklinde/ kaplamalara geçilmemiş, tesisatlar dal)i| natamam inşaat halindedir. Taşınmazın giriş kapısı çelik panel kapı, İç kapıları ahşap Amerikankapı, , pencereleri ve balkon kapıları PVC doğrama, duvarları ve dekoratif ışık bantlı asma tavanları alçılı plastik boya ile boyalı, zemini seramik kaplama, ıslak hacim duvarları ve zeminleri seramik kaplama, banyo ve WC asma tavanları PVC lambri asma tavan, Elektrik, su. Kalorifer, doğalgaz tesisat ve teferruatları, mutfak tezgah dolapları, banyo, WC dolapları yapılacak şekilde planlanmış olup.Taşınmazların kaba inşaatlar yapılmış, iç sıvalar genelde tamamlanmış, astar boyalar atılmış, sıva altı tesisat boruları yapılmış, kapıları, PVC kapı ve pencere camekân. Balkon kapıları, ışık bantlı asma tavanları, diğer ince inşaat tesisat ve teferruatları yapılmamış ve yapılan imalatlar korunmasız şekilde olup, inşaata devam edilmemesi halinde yapılan imalatlar korunmasız vaziyette olan inşaattan dolayı zamanla yıpranarak deformasyonlar. Yıpranmalar meydana gelebilecek haldedir. Taşınmazda ve taşınmazın bulunduğu blok ve site ortak alanlarında ortalama % 35 oranında yapım eksiklikleri bulunmaktadır.
Adresi : Merkez Mah. Zeytinli Cad. 52179 Sk. 52162 Sk. İçerisi, A Blok 8 Kat D:15Mezitli / MERSİN
Arsa Yüzölçümü : 3.120,70 m2 , Arsa Payı : 780000/31206900
İmar Durumu : 1/1000 ölçekli Uygulama İmar planında, E:l,50 (Emsal: 1.50) yapılaşma yoğunluğuna tabî KONUT ALANI ?na isabet ettiği belirtilmektedir.
Kıymeti : 180.000,00 TL ,KDV Oranı : %1, Kaydındaki Şerhler : Tapu Kaydı Gibidir.
1. Satış Günü : 16/09/2019 günü 15:40 - 15:50 arası
2. Satış Günü : 17/10/2019 günü 15:40 - 15:50 arası
Satış Yeri : Mersin Adalet Sarayı Zemin Kat Z-20 Akdeniz/Mersin
8 NO'LU TAŞINMAZIN ÖZELLİKLERİ: Mersin İli, Mezitli İlçesi, Mezitli Mah. 763 Ada, 2 Parsel, A Blok 9.Kat 18 Nolu Bağ. Bölüm satışa çıkartılmıştır. Kıymet takdirine konu taşınmazlardan tek numaralı olanlar ; Güney- Kuzey- Doğu cepheli. Çift numaralı taşınmazlar Güney-Kuzey-Batı cephelidir. Taşınmazlar 3 oda, salon, antre, banyo, yatak odası duş, 2 balkon ve 2 Fransız balkondan ibaret olup, ortak alanlar dahil Brüt 160 nı2 Net 115,00m2 büyüklüğünde natamam inşaat halinde apartman daireleridir. Taşınmazların bulunduğu Blok 4.Sınıf A yapı grubunda Bodrum+ Zemin+9 Normal kat olmak üzere toplam 11 kattan ibaret, çift asansörlü, yangın merdivenli, zemin ve bodrum katı depolu dükkan, normal katların her biri çift simetrik daireli olacak, blok toplamda 1 adet depolu dükkan, 18 adet mesken/apartman dairesi şekilde inşa edilmiş olup, İnşaat (çevre düzenlemesi dahil) ve bloklar natamam inşaat (elektrik-telefon-su-kalorifer-yangın- asansör v.b. tesisat ve teferruatları dahil) şeklinde (asansör makine tesis ve teferrualan hiç yapılmamış) uzun süredir bekletilmektedir. Kıymet takdiri günü dahil taşınmazın bulunduğu site ortak alanlarında, bloklarda, bağımsız bölümler halindeki taşınmazlarda her hangi bir inşai faaliyeti/yapım işlerin/yapım işleri için ihzarat hazırlıkları bulunmamaktadır.Apartmanın dış cephesi akrilik boya ile boyah/son kat boyaları yapılmamış, yapılanlar eksik yapılmış ve yıpranmış, blok üstü çatısız düz dam terastır. Kat merdiven mahalleri ortak alanlar natamam inşaat halinde olup, ince inşaat işleri genelde yeni başlamış (sıva şeklinde/kaplamalara geçilmemiş, tesisatlar dal)i| natamam inşaat halindedir. Taşınmazın giriş kapısı çelik panel kapı, İç kapıları ahşap Amerikan kapı, , pencereleri ve balkon kapıları PVC doğrama, duvarları ve dekoratif ışık bantlı asma tavanları alçılı plastik boya ile boyalı, zemini seramik kaplama, ıslak hacim duvarları ve zeminleri seramik kaplama, banyo ve WC asma tavanları PVC lambri asma tavan, Elektrik, su. Kalorifer, doğalgaz tesisat ve teferruatları, mutfak tezgah dolapları, banyo, WC dolapları yapılacak şekilde planlanmış olup.Taşınmazların kaba inşaatlar yapılmış, iç sıvalar genelde tamamlanmış, astar boyalar atılmış, sıva altı tesisat boruları yapılmış, kapıları, PVC kapı ve pencere camekân. Balkon kapıları, ışık bantlı asma tavanları, diğer ince inşaat tesisat ve teferruatları yapılmamış ve yapılan imalatlar korunmasız şekilde olup, inşaata devam edilmemesi halinde yapılan imalatlar korunmasız vaziyette olan inşaattan dolayı zamanla yıpranarak deformasyonlar. Yıpranmalar meydana gelebilecek haldedir. Taşınmazda ve taşınmazın bulunduğu blok ve site ortak alanlarında ortalama % 35 oranında yapım eksiklikleri bulunmaktadır.
Adresi : Merkez Mah. Zeytinli Cad. 52179 Sk. 52162 Sk. İçerisi, A Blok 9. KatD:18Mezitli / MERSİN
Arsa Yüzölçümü : 3.120,70 m2 , Arsa Payı : 780000/31206900
İmar Durumu : 1/1000 ölçekli Uygulama İmar planında, E:l,50 (Emsal: 1.50) yapılaşma yoğunluğuna tabî KONUT ALANI ?na isabet ettiği belirtilmektedir.
Kıymeti : 170.000,00 TL,KDV Oranı : %1 , Kaydındaki Şerhler : Tapu Kaydı Gibidir.
1. Satış Günü : 16/09/2019 günü 15:55 - 16:05 arası
2. Satış Günü : 17/10/2019 günü 15:55 - 16:05 arası
Satış Yeri : Mersin Adalet Sarayı Zemin Kat Z-20 Akdeniz/Mersin
Satış şartları :
1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir.Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini,rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.
2- Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin % 20'si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı isteğinde (10) günü geçmemek üzere süre verilebilir. Damga vergisi, KDV,1/2 tapu harcı ile teslim masrafları alıcıya aittir. Tellâllık Harcı, taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir. (Alacakları rehinli olan alacaklıların satış tutarı üzerinden rüçhan hakları vardır. Gümrük resmi ve akar vergisi gibi Devlet tekliflerinden muayyen eşya ve akardan alınması lazım gelen resim ve vergi, rehinli alacaklardan sonra gelir.)
3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.
4- Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra ve İflas Kanununun 133 üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak sureti ile ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.
5- Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.
6- Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2017/235 Tlmt. sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur.09/08/2019

(İİK m.126)
(*) İlgililer tabirine irtifak hakkı sahipleri de dahildir.
* : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 64'e karşılık gelmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR