LÜLEBURGAZ 1. İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Lüleburgaz Kocasinan Mahallesi'nde 3+1 daire icradan satılıktır (çoklu satış)

LÜLEBURGAZ 1. İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01112509
Şehir : Kırklareli / Lüleburgaz
Semt-Mahalle : KOCASİNAN MAH. / LÜLEBURGAZ
Oda Sayısı : 3+1
: 119
Isıtma : Doğalgaz (Kombi)
Yayınlandığı Gazeteler

AÇIK MERT KORKUSUZ 09.01.2020
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İCRA İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya No
:
2019/238 TLMT.
Muhammen Bedeli
:
253,668 TL
Birinci Satış Günü
:
27.02.2020 11:00
İkinci Satış Günü
:
26.03.2020 11:00
Satış Yeri
:
LÜLEBURGAZ ADALET SARAYI 1. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ ODASI 

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 126. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C. LÜLEBURGAZ 1. İCRA DAİRESİ

2019/238 TLMT.


TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI


Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Kırklareli İl, Lüleburgaz İlçe, 164 Ada, 1 Parsel, KOCASİNAN Mahalle/Köy, ---- Mevki, Blok/Kat/Giriş-BBno:-/3/-5 Nolu Bağımsız Bölüm Konu taşınmaz binanın 3. normal katında yer alan tek bağımsız bölümdür. Taşınmaz projesine göre 3 oda, salon, mutfak, banyo ve wc ve balkon hacimlerinden ibaret olup, net:119,00 m2 (brüt 135 m2) kullanım alanlıdır. Taşınmaz kalmaz sokak üzerinde Topçu Apartmanı olarak adlandırılmıştır. şehir merkezinin 530 m güneyinde yer almakta, bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifade etmektedir. yakın çevresinde Kız Meslek Lisesi, Lüleburgaz Lisesi, Şehir Stadyumu vardır.Ana binanın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalıdır.Bina ana giriş kapısı cam bölmeli demir doğramadır. Binada asansör ve yangın merdiveni bulunmaktadır.

Adresi : Hürriyet Mahallesi, Kalmaz Sok. No:48-50 Topçu Apartmanı K:3Lüleburgaz / KIRKLARELİ

Yüz ölçümü : 291,06 m2

Arsa Payı : 50/291

İmar Durumu : Var , İnşaat tarzı ikiz nizam, 8 kat konut alanı

Kıymeti : 253.668,56 TL

KDV Oranı : %1

Kaydındaki Şerhler : Diğer : Tapu kaydında olduğu gibi

1. Satış Günü : 27/02/2020 günü 11:00 - 11:10 arası

2. Satış Günü : 26/03/2020 günü 11:00 - 11:10 arası

Satış Yeri : LÜLEBURGAZ ADALET SARAYI 1. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ ODASI

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Kırklareli İl, Lüleburgaz İlçe, 164 Ada, 1 Parsel, KOCASİNAN Mahalle/Köy, ---- Mevki, Blok/Kat/Giriş-BBno:-/4/-6 Nolu Bağımsız Bölüm Konu taşınmaz binanın 4. normal katında yer alan tek bağımsız bölümdür. Taşınmaz projesine göre 3 oda, salon, mutfak, banyo ve wc ve balkon hacimlerinden ibaret olup, net:119,00 m2 (brüt 135 m2) kullanım alanlıdır. Taşınmaz normal kat projesine uygun olarak inşa edilmiş olup ilave olarak ise projesinde bulunmayan 30,00 m2 net (34 m2)+75,00 m2 teras alanı inşa edilmiştir. teras kısmı her ne kadar bu bağımsız bölüm tarafından kullanılıyor ise de projede olmadığından ortak kullanım alanıdır.teras kısmı projede yoktur. tescil anında alıcı adına tescil yapılmayacaktır.Daire giriş kapısı çelik kapı olup iç mekan kapıları ahşap doğrama, pencereleri ve balkon kapısı, pvc doğramadır. zeminler, salon, oda, antre ve mutfak laminant parke kaplama, ıslak hacimler ise seramik kaplamadır. Duvarlar odalar saten, ıslak hacimler fayans kaplamadır. Mutfakta mutfak dolabı ve tezgahı, banyoda vitrifiyeler bulunmaktadır. Isınma sistemi doğal gaz yakıtlı kombi ile sağlanmaktadır. Taşınmaz kalmaz sokak üzerinde Topçu Apartmanı olarak adlandırılmıştır. şehir merkezinin 530 m güneyinde yer almakta, bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifade etmektedir. yakın çevresinde Kız Meslek Lisesi, Lüleburgaz Lisesi, Şehir Stadyumu vardır.Ana binanın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalıdır.Bina ana giriş kapısı cam bölmeli demir doğramadır. Binada asansör ve yangın merdiveni bulunmaktadır.

Adresi : Hürriyet Mahallesi, Kalmaz Sok. No:48-50 Topçu Apartmanı K:4 Lüleburgaz / KIRKLARELİ

Yüz ölçümü : 291,06 m2

Arsa Payı : 63/291

İmar Durumu : Var , İnşaat tarzı ikiz nizam, 8 kat konut alanı

Kıymeti : 318.655,60 TL

KDV Oranı : %1

Kaydındaki Şerhler : Diğer : Tapu kaydında olduğu gibi

1. Satış Günü : 27/02/2020 günü 11:30 - 11:40 arası

2. Satış Günü : 26/03/2020 günü 11:30 - 11:40 arası

Satış Yeri : LÜLEBURGAZ ADALET SARAYI 1. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ ODASI

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Satış şartları :
1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir.Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini,rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.
2- Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin % 20'si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı isteğinde (10) günü geçmemek üzere süre verilebilir. Damga vergisi, KDV,1/2 tapu harcı ile teslim masrafları alıcıya aittir. Tellâllık Harcı, taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir. (Alacakları rehinli olan alacaklıların satış tutarı üzerinden rüçhan hakları vardır. Gümrük resmi ve akar vergisi gibi Devlet tekliflerinden muayyen eşya ve akardan alınması lazım gelen resim ve vergi, rehinli alacaklardan sonra gelir.)
3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.
4- Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra ve İflas Kanununun 133 üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak sureti ile ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.
5- Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.
6- Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2019/238 Tlmt. sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur.

(İİK m.126)
(*) İlgililer tabirine irtifak hakkı sahipleri de dahildir.
* : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 64'e karşılık gelmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR