KARABÜK İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Karabük/Merkez'de 42 m² daire icradan satılıktır (çoklu satış)

KARABÜK İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01037339
Şehir : Karabük / Merkez
Semt-Mahalle : KURTULUŞ MAH. / YENİŞEHİR
: 42
Yayınlandığı Gazeteler

MİLLİ GAZETE 10.08.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İCRA İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya No
:
2018/5889 ESAS
Muhammen Bedeli
:
90,000 TL
Birinci Satış Günü
:
19.09.2019 10:00
İkinci Satış Günü
:
15.10.2019 10:00
Satış Yeri
:
Karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 126. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.
KARABÜK
İCRA DAİRESİ
2018/5889 ESAS
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 1 Nolu Bağımsız Bölüm 4 A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 42,04 m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Ala güllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 19/407 Arsa paylı olarak Zemin Kat 1 No'lu Bağımsız Bölüm- Mesken olarak kayıtlıdır.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Kuzey Batı cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 90.000,00 TL kıymet takdiri biçilmiştir.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No: 6 Daire No:1 Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 42,04 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 90.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 10:00 - 10:05 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 10:00 - 10:05 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 2 Nolu Bağımsız Bölüm Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Alagüllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 19/407 Arsa paylı olarak Zemin Kat 2 Nolu Bağımsız BölümMesken olarak kayıtlıdır.A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 42,20m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Güney Batı cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 95.000,00 TL kıymet takdiri biçilmiştir.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Daire No:2 Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 42,20 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 95.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 10:10 - 10:15 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 10:10 - 10:15 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 3 Nolu Bağımsız Bölüm Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Alagüllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 19/407 Arsa paylı olarak Zemin Kat 3 No?lu Bağımsız Bölüm ? Mesken olarak kayıtlıdır.4A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 41,64m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Güney cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 95.000,00 TL kıymek takdiri biçilmiştir.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Daire No:3 Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 41,64 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 95.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 10:20 - 10:25 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 10:20 - 10:25 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 4 Nolu Bağımsız Bölüm Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Alagüllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 16/407 Arsa paylı olarak Zemin Kat 4 Nolu Bağımsız BölümMesken olarak kayıtlıdır. 4A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 34,43m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Güney Doğu cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 90.000,00 TL kıymet takdiri biçilmiştir.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Daire No:4 Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 34,43 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 90.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 10:30 - 10:35 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 10:30 - 10:35 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 5 Nolu Bağımsız Bölüm Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Alagüllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 16/407 Arsa paylı olarak Zemin Kat 4 No?lu Bağımsız Bölüm ? Mesken olarak kayıtlıdır. 4A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 31,21m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Kuzey Doğu cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 85.000,00 TL kıymet takdiri yapılmıştır.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Daire No:5Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 31,21 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 85.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 10:40 - 10:45 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 10:40 - 10:45 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 6 Nolu Bağımsız Bölüm Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Alagüllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 19/407 Arsa paylı olarak 1. Kat 6 Nolu Bağımsız BölümMesken olarak kayıtlıdır.4A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 42,04m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir.
Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Kuzey Batı cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 100.000,00 TL kıyket takdiri biçilmiştir.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Daire No:6 Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 42,04 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 100.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 10:50 - 10:55 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 10:50 - 10:55 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 7 Nolu Bağımsız Bölüm Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Alagüllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 19/407 Arsa paylı olarak 1. Kat 7 Nolu Bağımsız BölümMesken olarak kayıtlıdır.4A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 41,63m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Güney Batı cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 105.000,00 TL Kıymet takdiri biçilmiştir.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Daire No:7 Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 41,63 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 105.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 11:00 - 11:05 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 11:00 - 11:05 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 8 Nolu Bağımsız Bölüm Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Alagüllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 19/407 Arsa paylı olarak 1. Kat 8 No?lu Bağımsız Bölüm ? Mesken olarak kayıtlıdır.4A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 41,71m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Güney cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 105.000,00 TL kıymet takdiri biçilmiştir.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Daire No:8 Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 41,71 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 105.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 11:10 - 11:15 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 11:10 - 11:15 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 9 Nolu Bağımsız Bölüm Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Alagüllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 19/407 Arsa paylı olarak 1. Kat 9 Nolu Bağımsız BölümMesken olarak kayıtlıdır.4A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 41,43m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Güney Doğu cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 105.000,00 TL kıymet takdiri biçilmiştir.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Daire No:9Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 41,43 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 105.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 11:20 - 11:25 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 11:20 - 11:25 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 10 Nolu Bağımsız Bölüm Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Alagüllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 19/407 Arsa paylı olarak 1. Kat 10 No?lu Bağımsız Bölüm ? Mesken olarak kayıtlıdır.4A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 42,29m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Kuzey Doğu cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 100.000,00 TL kıymet takdir edilmiştir.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Daire No:10 Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 42,29 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 100.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 11:30 - 11:35 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 11:30 - 11:35 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 11 Nolu Bağımsız Bölüm Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Alagüllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 19/407 Arsa paylı olarak 2. Kat 11 Nolu Bağımsız BölümMesken olarak kayıtlıdır.4A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 42,04m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Kuzey Batı cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 100.000,00 TL kıymet takdiri yapılmiştır.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Daire No:11 Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 42,04 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 100.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 11:40 - 11:45 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 11:40 - 11:45 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 12 Nolu Bağımsız Bölüm Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Alagüllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 19/407 Arsa paylı olarak 2. Kat 12 Nolu Bağımsız BölümMesken olarak kayıtlıdır. 4A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 41,22m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Güney Batı cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 105.000,00 TL kıymet takdiri yapılmıştır.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Daire No:12 Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 41,22 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 105.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 11:50 - 11:55 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 11:50 - 11:55 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 13 Nolu Bağımsız Bölüm Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Alagüllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 19/407 Arsa paylı olarak 2. Kat 13 No?lu Bağımsız Bölüm ? Mesken olarak kayıtlıdır.4A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 41,51m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Güney cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 105.000,00 TL kıymet takdiri yapılmıştır.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Daire No:13 Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 41,51 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 105.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 12:00 - 12:05 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 12:00 - 12:05 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 14 Nolu Bağımsız Bölüm Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Alagüllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 19/407 Arsa paylı olarak 2. Kat 14 Nolu Bağımsız BölümMesken olarak kayıtlıdır.4A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 41,59m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Güney Doğu cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 105.000,00 TLkıymet takdiri yapılmıştır.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Daire No:14 Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 41,59 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 105.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 12:10 - 12:15 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 12:10 - 12:15 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 15 Nolu Bağımsız Bölüm Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Alagüllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 19/407 Arsa paylı olarak 2. Kat 15 Nolu Bağımsız BölümMesken olarak kayıtlıdır.4A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 42,29m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Kuzey Doğu cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 100.000,00 TL kıymet takdiri yapılmıştır.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Daire No:15 Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 42,29 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 100.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 12:20 - 12:25 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 12:20 - 12:25 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 16 Nolu Bağımsız Bölüm Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Alagüllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 19/407 Arsa paylı olarak 3. Kat 16 Nolu Bağımsız BölümMesken olarak kayıtlıdır.4A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 42,29m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir.Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Kuzey Doğu cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 100.000,00 TL kıymet takdiri yapılmıştır.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Daire No:16 Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 42,29 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 100.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 13:00 - 13:05 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 13:00 - 13:05 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 17 Nolu Bağımsız Bölüm Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Alagüllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 19/407 Arsa paylı olarak 3. Kat 17 Nolu Bağımsız BölümMesken olarak kayıtlıdır.4A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 42,04m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Kuzey Batı cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 100.000,00 TL kıymet takdiri yapılmıştır.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Daire No:17 Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 42,04 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 100.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 13:10 - 13:15 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 13:10 - 13:15 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 18 Nolu Bağımsız Bölüm Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Alagüllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 19/407 Arsa paylı olarak 3. Kat 18 Nolu Bağımsız BölümMesken olarak kayıtlıdır.4A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 41,22m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Güney Batı cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 105.000,00 TL kıymet takdiri yapılmıştır.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Daire No:18 Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 41,22 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 105.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 13:20 - 13:25 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 13:20 - 13:25 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 19 Nolu Bağımsız Bölüm Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Alagüllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 19/407 Arsa paylı olarak 3. Kat 19 Nolu Bağımsız BölümMesken olarak kayıtlıdır. 4A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 41,51m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Güney cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 110.000,00 TL kıymet takdiri yapılmıştır.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Daire No:19 Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 41,51 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 110.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 13:30 - 13:35 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 13:30 - 13:35 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 1 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 20 Nolu Bağımsız Bölüm Dosya kapsamında bulunan Tapu kaydında, İlimiz Merkez İlçe Kurtuluş Mahallesi Alagüllük Mevkii 473 Ada 4 Parsel üzerinde Borçlu S.C. Mühendislik Tur. Ltd. Şti. adına kayıtlı Kat İrtifak tapusunda, 19/407 Arsa paylı olarak 3. Kat 20 Nolu Bağımsız BölümMesken olarak kayıtlıdır.4A Yapı grubuna dahil, %5 oranında aşınma ve yıpranma oranına sahip olduğu ve 41,59m2 kullanım alanı olduğu görülmüştür.Kıymet takdirine konu taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı imkanlarından yararlanır. Öğrenci Yurtlarına, İlköğretim okullarına, Karabük Üniversitesine, Yüzme Havuzuna, Camiye, Alışveriş Marketlerine, Safranbolu - Karabük ana yoluna yürüme mesafesindedir. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas taşıyıcı sistemli olarak yapıldığı, Asansör, mantolama ve Çevre düzenlemesinin yapıldığı görülmüştür. Merdiven kaplamasının renkli mermer, merdiven korkuluklarının alüminyum olduğu, dış kapısı alüminyum kapıdan yapıldığı görülmüştür. Daire içi Zemin kaplamasının laminant parke, duvarlarının ve tavanlarının saten alçı üzerine boyalı olduğu görülmüştür. Mutfak ve Salonun beraber olduğu, tezgahının granit, tezgah arasının fayans ve tezgah alt ve üst dolaplarının yeni yapılı olduğu görülmüştür. WC ve Banyo aynı mahalde olup zeminin seramik, duvarlarının tavana kadar fayans olduğu görülmüştür. Kuzey Doğu cephelidir.Taşınmazın değerini belirlemek için, çeşitli emsal ve piyasa araştırmaları yapılmış, bu araştırmalarla birlikte kıymet takdiri istenen taşınmazın kıymetine etki edecek her türlü vasıf ve unsuru (alanı, yapı cinsi, tesisat ve mahal listesi, halihazır durumu, yıpranma oranı, cephe durumu, ulaşım imkanları, altyapı hizmetlerinin ve sosyal imkanların yeterliliği, bölgesel gelişim düzeyi vb.) göz önüne alınarak 110.000,00 TL kıymet takdiri yapılmıştır.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Daire No:20 Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 41,59 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 110.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 13:40 - 13:45 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 13:40 - 13:45 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Karabük İl, Merkez İlçe, 473 Ada, 4 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, 21 Nolu Bağımsız Bölüm Bu bağımsız bölüm binanın 1.bodrum katında 79.25m2.lik ve 2.Bodrum kattaki bölümün ön cephesi açık diğer cepheleri kapalıdır. Bu katta bulunan ve projede otopark olarak belirtilen ortak alanda markete dahil edilerek kullanılmaktadır. Market zemini granit seramik tavanı asma tavan ile kaplıdır. Duvarlar alçı sıvalı ve boyalıdır. Aydınlatması ve ısıtması mevcuttur. Marketin ön cephesi alümünyum doğrama ile camekan olarak kapatılmıştır. 2.Bodrum kata iniş merdiveni limra kaplıdır. 2.Bodrumun zemini şap ile yapılmış duvarları ve tavanı alçı sıva yapılmıştır. Bütün cepheleri kapalı olup betonarme perdedir. Bu bölümün değerinin tespitinde 1.Bodrum kattaki market alanı ( 79.25m2 ) ve 2.Bodrum kattaki ardiye alanı ( 78.95m2 ) dikkate alınmıştır. Oto park ve diğer ortak alanlar diğer 20 bağımsız bölümle değerlendirilmiştir. Karabük ili Merkez ilçesi Kurtuluş mahallesi 473 ada 4 nolu parseldeki binanın bu bağımsız bölümünün, yukarıda yazdığımız özellikleri ve yaptığımız tespit ve incelemeler ile birlikte, binanın bulunduğu konum, bulunduğu katı ve yönü, manzarası, kullanım alanı, katları arası sirkülasyon durumu, malzeme ve imalat işçilik kalitesi, yola cephe durumu, çevresindeki yapılaşma durumu, kat irtifaklı oluşu, emlak piyasasındaki emsal satışlar göz önünde bulundurularak alım satım fiyatının 400.000,00 TL olabileceği, bilirkişi heyetimizce tespit edilmiştir.
Adresi : Kurtuluş Mahallesi Beyhan Sokak Bina No:6 Bodrum Kat Daire No:21Merkez / KARABÜK
Yüzölçümü : 158,20 m2
Arsa Payı : 19/407
İmar Durumu : DOSYASINDA
Kıymeti : 400.000,00 TL
KDV Oranı : %8
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 19/09/2019 günü 13:50 - 13:55 arası
2. Satış Günü : 15/10/2019 günü 13:50 - 13:55 arası
Satış Yeri : karabük adliyesi ek hizmet binası hürriyet mah. zonguldak cad. çağrı iş merkezi kat:3 karabük
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Satış şartları :
1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanınyirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşincigünden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir.Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini,rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamınıve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.
2- Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin % 20'si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı isteğinde (10) günü geçmemek üzere süre verilebilir. Damga vergisi, KDV,1/2 tapu harcı ileteslim masraflarıalıcıya aittir. Tellâllık Harcı, taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir. (Alacakları rehinli olan alacaklıların satış tutarı üzerinden rüçhan hakları vardır. Gümrük resmi ve akar vergisi gibi Devlet tekliflerinden muayyen eşya ve akardan alınması lazım gelen resim ve vergi, rehinli alacaklardan sonra gelir.)
3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.
4- Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra ve İflas Kanununun 133 üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak sureti ile ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.
5- Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.
6- Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2018/5889 Esas sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur.18/07/2019

(İİK m.126)
(*) İlgililer tabirine irtifak hakkı sahipleri de dahildir.
* : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 64'e karşılık gelmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR