ANTALYA 1. İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

İcradan satılık daire

ANTALYA 1. İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00835275
Şehir : Antalya / Kepez
Semt-Mahalle : SÜTÇÜLER MAH. / SÜTÇÜLER
Oda Sayısı : 2+1
: 72
Yayınlandığı Gazeteler

POSTA 12.07.2018
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
İCRA İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya No
:
2018/872 Esas
Muhammen Bedeli
:
220000 TL
Birinci Satış Günü
:
27.08.2018 14:20
İkinci Satış Günü
:
24.09.2018 14:20
Satış Yeri
:
1. İcra Müdürlüğü Önü - Antalya Adalet Sarayı MURATPAŞA / ANTALYA

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 126. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.
ANTALYA
1. İCRA DAİRESİ

2018/872 ESAS
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya İl, Kepez İlçe, 10960 Ada, 3 Parsel, SÜTÇÜLER Mahalle/Köy, 11 Nolu Bağımsız Bölüm satışı konu 11 nolu bağımsız bölüm;Antalya ili Kepez İlçesi Sütçüler mah.10960 ada 3 parsel Havva Kara Sitesi B blok Apt. 2.katında bulunmaktadır.Tapu kaydına göre betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir.zeminkat + 3 normal kattan oluşmaktadır.Havva Kara Apt.B blok Apt"nın 3.katında Güney-Doğu cepheli birdairedir.Mesken olarak kullanılmaktadır.72m2 alana sahiptir.11 nolu b.böl.içerisinde 1 salon mutfak 2 ad. oda,hol,koridor.banyo+wc bölümleri ile 1 ad.balkon mevcuttur. 2+1 özellikli bir dairedir.İç ve dış duvarları sıvalı ve boyalıdır.Salon ve oda tabanları laminant parke ile kaplanmıştır.Hol ve koridor tabanı seramikle kaplıdır.Tavan ve duvar saten boyadır.Tavan köşelerinde kartonpiyer vardır.Islak zeminlerin duvar ve taban döşemeleri seramikle kaplıdır.İç kapılar panel kapıdır.Pencere doğramaları ve balkon kapısı pvc doğramadır.Mutfak tezgahı granit mermer olup tezgah altı ve üstünde mdf mutfak dolapları mevcuttur.Daire giriş kapısı çelik kapıdır.apartmanda Asansör yoktur.
Adresi : Sütçüler Mahallesi 6545 Sokak Havva Kara Sitesi B Blok Daire : 11 Kepez/ANTALYA
İmar Durumu : Kaydındaki gibidir.
Kıymeti : 220.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler : Kaydındaki gibidir.
1. Satış Günü : 27/08/2018 günü 14:20 - 14:30 arası
2. Satış Günü : 24/09/2018 günü 14:20 - 14:30 arası
Satış Yeri : 1. İcra Müdürlüğü Önü - Antalya Adalet Sarayı MURATPAŞA / ANTALYA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Satış şartları :
1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanınyirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşincigünden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir.Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini,rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamınıve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.
2- Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin % 20'si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı isteğinde (10) günü geçmemek üzere süre verilebilir. Damga vergisi, KDV,1/2 tapu harcı ileteslim masraflarıalıcıya aittir. Tellâllık Harcı, taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir.
3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.
4- Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra ve İflas Kanununun 133 üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak sureti ile ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.
5- Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.
6- Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2018/872 Esas sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur.06/07/2018

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR