SÖKE İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

İcradan satılık 3+1 daire

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00767650
Şehir : Aydın / Söke
Semt-Mahalle : ATATÜRK MAH. / SÖKE
Oda Sayısı : 3+1
: 148
Banyo Sayısı : 1
Bulunduğu Kat : 2
Yayınlandığı Gazeteler

SÖKE EKSPRES 14.03.2018
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
İCRA İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya No
:
2013/4 TLMT
Muhammen Bedeli
:
210000 TL
Birinci Satış Günü
:
17.04.2018 09:45
İkinci Satış Günü
:
18.05.2018 09:45
Satış Yeri
:
Söke Adliyesi Satış Odası Çeltikçi Mahallesi Bayındır Cad. Söke/AYDIN

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 126. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni
T.C.
SÖKE
İCRA DAİRESİ
2013/4 TLMT.
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri : 1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri:Aydın İl,Söke İlçe,369 Ada, 6 Parsel,ATATÜRK Mah.Çağlayan Sk Mert Apt B/Blok Kat:2 9 numaralı bağımsız bölümde bulunan 3 oda 1 salon meskenin koridor zemin döşemesi seramiktir.vestiyer bulunmaktadır.Mutfak zemin döşemesiseramik, mutfak dolapları ve granit mutfak tezgahı mevcuttur. Salon,Oturma odası, Çocuk odası ve Yatak odası zemin döşemesi laminanttır,ebeveyn banyosu bulunmaktadır.Tuvalet ve banyo zemin döşemesi seramik, duvarlar fayanstır. İç kapılar renkli panel kapı, pencereler PVC doğrama, daire kapısı çelik kapıdır.Apartmanda asansör vardır. Taşınmaz kullanılabilir durumda olup.alanı 148,26 m² 'dir. Söke Lisesi, ve Aydın Caddesine yürüme mesafesindedir.
Yüzölçümü : 148,26 m2Arsa Payı : 2/47
İmar Durumu : Bitişik nizam 4 kata müsaadeli Kıymeti : 210.000,00 TL KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler : Tapu kaydındakigibi
1. Satış Günü : 17/04/2018 günü 09:45 - 09:50 arası
2. Satış Günü : 18/05/2018 günü 09:45 - 09:50 arası
Satış Yeri :Söke Adliyesi Satış Odası Çeltikçi Mahallesi Bayındır Cad. Söke/AYDIN
Satış şartları : 1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanınyirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşincigünden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir.Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini,rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamınıve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.
2- Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin % 20'si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı isteğinde (10) günü geçmemek üzere süre verilebilir. Damga vergisi, KDV,1/2 tapu harcı ileteslim masraflarıalıcıya aittir. Tellâllık Harcı, taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir.
3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.
4- Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra ve İflas Kanununun 133 üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak sureti ile ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.
5-Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.
6-Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2013/4 Tlmt. sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur.15/02/2018

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR