GAZİANTEP İCRA DAİRESİ

Gaziantep Şehitkamil'de 2+1 daire icradan satılıktır (Çoklu satış)

GAZİANTEP İCRA DAİRESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01078323
Şehir : Gaziantep / Şehitkamil
Semt-Mahalle : BEYLERBEYİ MAH. / BEYLERBEYİ
Oda Sayısı : 2+1
: 73
Banyo Sayısı : 1
Bulunduğu Kat : 8
Binadaki Kat Sayısı : 16
Isıtma : Doğalgaz (Kombi)
Yayınlandığı Gazeteler

KARAR 07.11.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İCRA İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya No
:
2019/1542 Talimat
Muhammen Bedeli
:
133,809 TL
Birinci Satış Günü
:
16.01.2020 10:15
İkinci Satış Günü
:
10.02.2020 10:15
Satış Yeri
:
Mezat Salonu - Adalet Sarayı ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 126. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.
GAZİANTEP
İCRA DAİRESİ

2019/1542 TLMT.
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Gaziantep İl, Şehitkamil İlçe, 861 Ada, 1 Parsel, BEYLERBEYİ Mahalle/Köy, A Blok, 8. Kat, 29 Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmazın bulunduğu Çamlıtepe Mh. 861 Ada 1 Parsel üzerinde 9780,93 m2 alanlı arsa üzerine ( A, B, C, D, E ) olmak üzere 5 blok halinde ayrık nizamlı betonarme karkas tarzında inşa edilmiştir. Taşınmazın içerisinde bulunduğu A Blok bodrum, zemin ve 14 normal kattan oluşmakta olup toplam da 16 katlıdır. Bodrum katta: sığınak, Zemin katta sığınak, kapıcı dairesi, atık odası, jeneratör odası, pano odası, doğalgaz ısı merkezi bulunmaktadır. Binada toplam 56 adet mesken ve 56 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmazda bina girişi zemin kattan sağlanmakta olup taşınmaz bina girişine göre sağ ön cephededir. Ana gayrimenkul dış cephesi beyaz akrilik boyadır. Giriş kapısı demir ferfoje doğramadan imaldir. Bina giriş holü zemini seramik kaplama olup, duvarlar plastik boyadır. Kat holü ve merdiven basımları mermer kaplamadır. Taşınmazın ısıtma sistemi bireysel sistem kombilidir. Değerlemeye konu taşınmaz onaylı projesinde ve mahallinde; 2 oda, salon, antre, mutfak, banyo, wc ve 1 balkon hacimlerinden oluşmakta olup 73 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapıdır. Taşınmazın zemin kaplamaları yaşam odalarında ve salonda laminat parke ile kaplanmıştır. Duvarlar saten boya, tavan plasik boya olup, kartonpiyer tavan süslemesi mevcuttur. Mutfak dolapları mdf lake boyalı ve tezgahı granittir. Islak hacimlerin zemin granit seramik ile kaplanmıştır. Banyo ve wc duvarları seramik kaplamadır. Banyo ve wc- lavaboda hilton mevcuttur. Vestiyer ve oda içerisindeki dolaplar mdf-lake boyalıdır. Taşınmazın iç kapıları Amerikan kapı; pencereler PVC çift camdır. Taşınmaz genel olarak iyi durumda olup malzeme ve işçilik kalitesi iyidir.
Adresi : Çamlıtepe Mh. 153061 No'Lu Sk. Furkan SitesiA Blok No: 8/29 Gaziantep
Kıymeti : 133.809,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler : Takyidattaki gibidir
1. Satış Günü : 16/01/2020 günü 10:15 - 10:20 arası
2. Satış Günü : 10/02/2020 günü 10:15 - 10:20 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Adalet Sarayı ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP
2 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Gaziantep İl, Şehitkamil İlçe, 861 Ada, 1 Parsel, BEYLERBEYİ Mahalle/Köy, A Blok, 14. Kat, 55 Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmazın bulunduğu Çamlıtepe Mahallesi 861 ada 1 parsel üzerinde 9780,93 m2 alanlı arsa üzerine ( A, B, C, D, E ) olmak üzere 5 blok halinde ayrık nizamlı betonarme karkas tarzında inşa edilmiştir. Taşınmazın içerisinde bulunduğu A Blok bodrum, zemin ve 14 normal kattan oluşmakta olup toplam da 16 katlıdır. Bodrum katta: sığınak, Zemin katta sığınak, kapıcı dairesi, atık odası, jeneratör odası, pano odası, doğalgaz ısı merkezi bulunmaktadır. binada toplam 56 adet mesken ve 56 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmazda bina girişi zemin kattan sağlanmakta olup taşınmaz bina girişine göre sol arka cephededir. Ana gayrimenkul dış cephesi Beyaz Akrilik boyadır. Giriş kapısı demir ferfoje doğramadan imaldir. Bina giriş holü zemini seramik kaplama olup, duvarlar plastik boyadır. Kat holü ve merdiven basımları mermer kaplamadır. Taşınmazın ısıtma sistemi bireysel sistem kombilidir. Değerlemeye konu taşınmaz onaylı projesinde ve mahallinde; 2 oda, salon, antre, mutfak, banyo, wc ve 1 balkon hacimlerinden oluşmakta olup 73 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapıdır. Taşınmazın zemin kaplamaları yaşam odalarında ve salonda laminat parke ile kaplanmıtır. Duvarlar saten boya, tavan plasik boya olup, kartonpiyer tavan süslemesi mevcuttur. Mutfak dolapları mdf lake boyalı ve tezgahı granittir. Islak hacimlerin zemin granit seramik ile kaplanmıştır. Banyo ve Wc duvarları seramik kaplamadır. Banyo ve wc-lavaboda hilton mevcuttur. Vestiyer ve oda içerisindeki dolaplar mdf-lake boyalıdır. Taşınmazın iç kapıları Amerikan kapı, pencereler PVC çift camdır. Taşınmaz genel olarak iyi durumda olup malzeme ve işçilik kalitesi iyidir.
Adresi : Çamlıtepe Mh. 153061 No'Lu Sk. Furkan Sitesi A Blok No 14/55 Gaziantep
Kıymeti : 127.458,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler : Takyidattaki gibidir
1. Satış Günü : 16/01/2020 günü 10:40 - 10:45 arası
2. Satış Günü : 10/02/2020 günü 10:40 - 10:45 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Adalet Sarayı ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP
3 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Gaziantep İl, Şehitkamil İlçe, 861 Ada, 1 Parsel, BEYLERBEYİ Mahalle/Köy, C Blok, 12. Kat, 47 Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmazın bulunduğu Çamlıtepe Mahallesi 861 ada 1 parsel üzerinde 9780,93 m2 alanlı arsa üzerine ( A, B, C, D, E ) olmak üzere 5 blok halinde ayrık nizamlı betonarme karkas tarzında inşa edilmiştir. Taşınmazın içerisinde bulunduğu A Blok? bodrum, zemin ve 14 normal kattan oluşmakta olup toplam da 16 katlıdır. Bodrum katta: sığınak, Zemin katta sığınak, kapıcı dairesi, atık odası, jeneratör odası, pano odası, doğalgaz ısı merkezi bulunmaktadır. binada toplam 56 adet mesken ve 56 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmazda bina girişi zemin kattan sağlanmakta olup taşınmaz bina girişine göre sağ ön cephededir. Ana gayrimenkul dış cephesi beyaz akrilik boyadır. Giriş kapısı demir ferfoje doğramadan imaldir. Bina giriş holü zemini seramik kaplama olup, duvarlar plastik boyadır. Kat holü ve merdiven basımları mermer kaplamadır. Taşınmazın ısıtma sistemi bireysel sistem kombilidir. Taşınmaz onaylı projesinde ve mahallinde; 2 oda, salon, antre, mutfak, banyo, wc ve 1 balkon hacimlerinden oluşmakta olup 73 m² kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapıdır. Taşınmazın zemin kaplamaları yaşam odalarında ve salonda laminat parke ile kaplanmıştır. Duvarlar saten boya, tavan plastik boya olup, kartonpiyer tavan süslemesi mevcuttur. Mutfak dolapları mdf lake boyalı ve tezgahı granittir. Islak hacimlerin zemin granit seramik ile kaplanmıştır. Banyo ve wc duvarları seramik kaplamadır. Banyo ve wc-lavaboda Hilton mevcuttur. Vestiyer ve oda içerisindeki dolaplar mdf-lake boyalıdır. Taşınmazın iç kapıları Amerikan kapı, pencereler PVC çift camdır. Taşınmaz genel olarak iyi durumda olup malzeme ve işçilik kalitesi iyidir.
Adresi : Çamlıtepe Mh. 153061 No'Lu Sk. Furkan SitesiC Blok No: 12/47 Gaziantep
Kıymeti : 133.809,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler : Takyidattaki gibidir
1. Satış Günü : 16/01/2020 günü 10:55 - 11:00 arası
2. Satış Günü : 10/02/2020 günü 10:55 - 11:00 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Adalet Sarayı ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP
Satış şartları :
1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir.Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini,rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.
2- Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin % 20'si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı isteğinde (10) günü geçmemek üzere süre verilebilir. Damga vergisi, KDV,1/2 tapu harcı ile teslim masrafları alıcıya aittir. Tellâliye resmi satış bedelinden ödenir.
3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.
4- Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra ve İflas Kanununun 133 üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak sureti ile ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.
5- Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.

6- Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2019/1542 Tlmt. sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur.

7- İlanın birer sureti borçluya ve alacaklıya ve taşınmazın tapu siciline kayıtlı bulunan ilgililerinin tapuda kayıtlı adresleri varsa bu adreslerine tebliğ olunur. Adresin tapuda kayıtlı olmaması hâlinde, varsa adres kayıt sistemindeki adresleri tebligat adresleri olarak kabul edilir. Bunların dışında ayrıca adres tahkiki yapılmaz, gazetede veya elektronik ortamda yapılan satış ilanı tebligat yerine geçer.05/11/2019

(İİK m.126)
(*) İlgililer tabirine irtifak hakkı sahipleri de dahildir.
* : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 64'e karşılık gelmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR