ANKARA BATI İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Düzeltme ilanı ILN01061527 İhale Düzeltilen İlana Git

ANKARA BATI İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01064971
Şehir : Ankara / Etimesgut
Semt-Mahalle : YAPRACIK MAH. / ETİMESGUT
Oda Sayısı : 4+1
Banyo Sayısı : 2
Bulunduğu Kat : 1
Binadaki Kat Sayısı : 12
Isıtma : Merkezi Sistem
Yayınlandığı Gazeteler

ANADOLU 11.10.2019
Gazetenin Diğer Arşiv İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İCRA İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya No
:
2017/10421 TLMT
Muhammen Bedeli
:
500,000 TL
Birinci Satış Günü
:
08.11.2019 09:30
İkinci Satış Günü
:
06.12.2019 09:30
Satış Yeri
:
Mezat Salonu - Ankara Batı Adalet Sarayı ETİMESGUT / ANKARA

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 126. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.
ANKARA BATI
İCRA DAİRESİ
2017/10421 TLMT.
DÜZELTME İLANI

Dosyamızdan yapılan 02/10/2019 tarihli ilanda 1. Sıradaki mal haricendeki malların özellikleri yazılırken yanlışlık yapılmış olup 2-3 ve 4. Sıradaki malların özellikleri aşağıdaki bigi olduğu düzeltilerek ilan olunur.
Ankara İli Etimesgut İlçesi 48070 ada 1 parsel 9 nolu bb. özellikleri:
9 numaları bağımsız bölüm meskenin giriş kapısı çelik kapıdır. dosya içindeki projesine göre 4 oda salon antre hol mutfak 2 banyo ve 2 balkon yerinde mutfak içinde tesisat şaaftına kiler ouşturulduğu belirlenmiştir. antre ve holde zeminler granit seramik duvarlar boyalıdır. salon ve oda zeminleri laminat parke döşeli olup duvarları boyalıdır. tavan duvar birleşimlerinde kartonpiyer vardır. mutfakta zemin granit seeramik duvarlar tezgah üzerinde seramik kaplı olup akrilik tezgah alt üst suntalam mutfak dolabı mevcuttur. banyolarda zemin ve duvarlar seramik kaplı olup tavanları asma tavandır. ortak banyoda dolaplı lavabo kabinli duş yeri ve klozet ebeveyn banyosunda ise dolaplı lavabo kabinli duş yeri ve klozet mevcuttur. kiler zemini seramik kaplı duvarları boyalı olup dolaplı ve raflıdır. balkonlarda zemin seramik olup korkuluğu parapet duvar ve krondur mutfak çıkışlı balkonu katlamalı cam balkon ile kapatılmıştır. mesken iç kapılar lake boyalı ahşap olup pencere doğramaları ahşap görünümlü pvcdir. meskende doğalgaz yakıtlı merkezi sistemli ısınma mevcuttur. mesken blok girişine göre sağ arka tarafta konumlu olup keşif tarihi itibari ile kiracı tarafından ikamet edilmektedir.
Ankara İli Etimesgut İlçesi 48070 ada 1 parsel 13 nolu bb. özellikleri:
13 numaları bağımsız bölüm meskenin giriş kapısı çelik kapıdır. dosya içindeki projesine göre 4 oda salon antre hol mutfak 2 banyo ve 2 balkon yerinde mutfak içinde tesisat şaaftına kiler ouşturulduğu belirlenmiştir. hacimlerinden oluşmaktadır. antre ve holde zeminler granit seramik duvarlar boyalıdır.salon ve oda zeminleri laminat parke döşeli olup duvarları boyalıdır. tavan duvar birleşimlerinde kartonpiyer vardır. mutfakta zemin granit seeramik duvarlar tezgah üzerinde seramik kaplı olup akrilik tezgah alt üst suntalam mutfak dolabı mevcuttur. banyolarda zemin ve duvarlar seramik kaplı olup tavanları asma tavandır. ortak banyoda dolaplı lavabo kabinli duş yeri ve klozet ebeveyn banyosunda ise dolaplı lavabo kabinli duş yeri ve klozet mevcuttur. kiler zemini seramik kaplı duvarları boyalı olup dolaplı ve raflıdır. balkonlarda zemin seramik olup korkuluğu parapet duvar ve krondur mutfak çıkışlı balkonu katlamalı cam balkon ile kapatılmıştır. mesken iç kapılar lake boyalı ahşap olup pencere doğramaları ahşap görünümlü pvcdir. meskende doğalgaz yakıtlı merkezi sistemli ısınma mevcuttur. mesken blok girişine göre sağ arka tarafta konumlu olup keşif tarihi itibari ile kiracı tarafından ikamet edilmektedir.
Ankara İli Etimesgut İlçesi 48070 ada 1 parsel 14 nolu bb. özellikleri:
14 numaları bağımsız bölüm meskenin giriş kapısı çelik kapıdır. dosya içindeki projesine göre 4 oda salon antre hol mutfak 2 banyo ve 2 balkon yerinde mutfak içinde tesisat şaaftına kiler ouşturulduğu belirlenmiştir. hacimlerinden oluşmaktadır. antre ve holde zeminler granit seramik duvarlar boyalıdır. salon ve oda zeminleri laminat parke döşeli olup duvarları boyalıdır. tavan duvar birleşimlerinde kartonpiyer vardır. mutfakta zemin granit seeramik duvarlar tezgah üzerinde seramik kaplı olup akrilik tezgah alt üst suntalam mutfak dolabı mevcuttur. banyolarda zemin ve duvarlar seramik kaplı olup tavanları asma tavandır. ortak banyoda dolaplı lavabo kabinli duş yeri ve klozet ebeveyn banyosunda ise dolaplı lavabo kabinli duş yeri ve klozet mevcuttur. kiler zemini seramik kaplı duvarları boyalı olup dolaplı ve raflıdır. balkonlarda zemin seramik olup korkuluğu parapet duvar ve krondur mutfak çıkışlı balkonu katlamalı cam balkon ile kapatılmıştır. mesken iç kapılar lake boyalı ahşap olup pencere doğramaları ahşap görünümlü pvcdir. meskende doğalgaz yakıtlı merkezi sistemli ısınma mevcuttur. mesken blok girişine göre sağ ön tarafta konumlu olup keşif tarihi itibari ile kiracı tarafından ikamet edilmektedir.
HUSUSLARI DÜZELTİLEREK İLAN OLUNUR.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR