BURSA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

Bursa İnegöl'de 105 m² daire SGK'dan satılıktır

BURSA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01062497
Şehir : Bursa / İnegöl
Semt-Mahalle : FATİH MAH. / İNEGÖL
Oda Sayısı : 3+1
: 105
Banyo Sayısı : 1
Bulunduğu Kat : 3
Binadaki Kat Sayısı : 4
Isıtma : Belirtilmemiş
Kullanım Durumu : Belirtilmemiş
Yayınlandığı Gazeteler

A GAZETE 05.10.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İHALE İLANI ÖZET BİLGİLERİ
İhale Kayıt No
:
DOSYA NO: 2019/65
Niteliği, Türü ve Miktarı
:
Bursa İli İnegöl İlçesi Alanyurt Mah.  2811 Parsel 10. Blok 10 Nolu Mesken vasıflı taşınmaz
İhale ve Teklif Açma Tarihi
:
06.11.2019 13:00
İhalenin Yapılacağı Yer / Başvuru Adresi
:
İnönü Cad. No 114 Osmangazi SGM 4. Kat konferans salonu Osmangazi/BURSA 
İhale Usulü
:
6183 Sayılı AATUHK Usulünce Satış
İhale Türü
:
Satış

6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanunun (85) (93). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI
Bursa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü
İLAN

Müdürlüğümüze olan borçlarından dolayı haklarında 6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkındaki Kanun çerçevesinde muhtelif sıralara kayden icra takiplerine geçilen aşağıdaki adı, soyadı, borç miktarı ve müdürlüğümüzce tespit edilen adresi aşağıda belirtilen borçlulara satış ilanı tebliğ edilemediğinden 213 Sayılı V.U.K.'un 103-106. Maddelerine göre İLANEN tebliğine karar verilmiştir. İlgililerin ilan tarihinden itibaren 1(bir) ay içinde bizzat veya bilvekale müracaat etmeleri veya taahhütlü mektupla, telgrafla, adreslerini bildirmeleri halinde kendisine süre ile kayıtlı yeniden tebliğ yapılacağı, aksi taktirde bir aylık süre içerisinde müracaat etmeyenler hakkında bu ilanın yayın tarihinden itibaren 1(bir) ay sonunda tebliğ yapılmış sayılacağı ilan olunur.
Borçlunun;
Unvanı: Arslanoğlu Yemek Unlu Mam.Et Ve Süt Ürün. İnş. Taah. San. Ltd. Şti.
V. No: 840796300
Muvafakat Veren Burhanettin ARSLAN (T.C.No: 14669077594)
Adres: Kartaltepe Mah. Kılıçaslan Cad. Cevızkent Toki Konutları Sitesi C4 1 Blok No: 11 İç Kapı No: 61 Merkez / KARABÜK
GAYRİMENKUL SATIŞ İLANI
Satılmasına karar verilen gayrimenkulün, DOSYA NO: 2019/65
1-) Tapu Kaydı: Bursa İli İnegöl İlçesi Alanyurt Mah. 2811 Parsel 10. Blok 10 Nolu Mesken vasıflı taşınmaz
2-) İmar Durumu ve Önemli Özellikleri: Değerleme konusu taşınmazın bulunduğu 2811 parsel sayılı, 23667,87 m² yüzölçümlü bodrumlu 4 katlı 15 Blokta yüzseksendokuz daireli ve sosyal tesisi olan betonarme apartman ve bahçesi vasıflı ana taşınmaz üzerinde kat mülkiyeti tesisli, yazıcılar sitesi olarak adlandırılmış 15 bloklu site bulunmaktadır. Site etrafı beton duvar ile çevrili olup, içerisinde sosyal tesisi , spor alanı çocuk oyun alanları kamelya market açık otopark ve bahçe alanı bulunmaktadır. Ana taşınmaz 10. Blok 10 nolu bağımsız bölüm blok girişine göre sol tarafa kalmakta olup, 3. Katta konumludur. Asansör vardır. Taşınmaz projesine göre salon, 3 oda , mutfak, banyo, wc, antre, koridor, 2 balkon mahalleri olmak üzere 105 m² brüt kullanım alana sahiptir.
SATIŞ ŞARTLARI:
a-) İhalenin yapılacağı yer gün ve saat: İnönü Cad. No: 114 Osmangazi SGM 4. Kat konferans salonu Osmangazi/BURSA
1.Artırma: 06/11/2019 tarihinde saat 13:40-13:45 arasında
2.Artırma: 13/11/2019 tarihinde saat 13:40-13:45 arasında
b-) Gayrimenkulün artırmaya esas rayiç değeri: 130.000,00-TL KDV:%1’dir.
c-) Birinci açık artırmada tayin edilen zamanda gayrimenkul üç defa bağırıldıktan sonra teklif olunan en yüksek bedel rayiç bedelin %75’i ve takip masrafları tutarını geçmesi şartıyla en çok arttırana ihale edilir. Bedel bu miktarı bulmasa en çok arttıranın taahhüdü baki kalmak kaydıyla 7 gün sonra aynı yer ve aynı saatte yapılacak ikinci açık arttırmada rayiç bedelin %40’ı ve takip masrafları tutarını geçmesi şartıyla en çok arttırana ihale edilir. Şu kadar ki birinci açık arttırmada istekli çıkmaz ve pey sürülmezse ikinci açık arttırmada 6183 sayılı kanunun 94.maddesi gereğince birinci açık arttırmadaki şartlar aranacaktır
d-) Artırmaya iştirak edeceklerden muhammen bedelin %7,5’i nispetinde teminat alınır. Teminat olarak 6183 sayılı Kanunun 10’uncu maddesinin 1. ile 4. bentlerinde sayılanlar kabul edilecektir. Satış peşin para ile yapılacak olup alıcıya istediğinde 10 günü geçmemek üzere mehil verilebilir. Tellaliye harcı, damga vergisi, kdv, tapu alım ve satım harcı ve masrafları alıcıya aittir. Birikmiş vergiler satış bedelinden ödenir.
e-) Satışa iştirak etmek isteyenlerin yanlarında resmi dairelerce kabul edilebilir kimlik belgesi veya katılımın tüzel kişilik adına olması halinde yetki belgesi ile yeterli teminatlarını ihaleden önce Müdürlüğümüz veznesine veya satış komisyonuna yatırarak, makbuzu İcra Satış komisyonuna ibraz etmeleri zorunludur. Müdürlüğümüz personeli ve üçüncü dereceye kadar kan ve sıhri yakınları ihaleye katılamazlar.
f-) İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak suretiyle ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar, teklif ettikleri bedel ile son ihale arasındaki farktan ve diğer zararlardan ayrıca %5 faizden mesul olacaklardır. İhale farkı ve faizi ayrıca bir hükme hacet olmaksızın Müdürlüğümüzce tahsil edilecektir. Bu fark varsa önce teminat bedelinden alınacaktır.
g-) Şartname ilan tarihinden itibaren herkesin görebileceği Osmangazi SGM İcra Satış Servisinde açık olup masrafı verildiğinde bir örneği gönderilebilir.
h-) İş bu ilan tapu kaydında adresi bulunmayan ilgililer ile tapu kaydında ad ve adresleri olup da tebliğ edilemeyen ilgililere de tebliğ yerine geçer.
ı-) İhaleye iştirak edecek istekli, ihalede her artırımda en az 100,00-TL pey sürecektir.
i-) Satışa iştirak edeceklerin şartnameyi görmüş ve kabul etmiş sayılacakları, bilgi almak isteyenlerin 2019/65 sayılı satış dosya numarası ile İcra Satış Servisine başvurmaları ilan olunur.03/10/2019

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR