ANKARA BATI İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara/Etimesgut'ta 3+1 daire icradan satılıktır (çoklu satış)

ANKARA BATI İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01128424
Şehir : Ankara / Etimesgut
Semt-Mahalle : ELVAN MAH. / 30AĞUSTOS
Oda Sayısı : 3+1
: 84
Bulunduğu Kat : Zemin Kat
Binadaki Kat Sayısı : 6
Isıtma : Doğalgaz (Kombi)
Yayınlandığı Gazeteler

ANADOLU 08.02.2020
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İCRA İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya No
:
2014/41550 ESAS
Muhammen Bedeli
:
160,000 TL
Birinci Satış Günü
:
20.03.2020 10:40
İkinci Satış Günü
:
17.04.2020 10:40
Satış Yeri
:
Mezat Salonu - Ankara Batı Adalet Sarayı ETİMESGUT / ANKARA

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 126. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.
ANKARA BATI
İCRA DAİRESİ
2014/41550 ESAS

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri

1 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri :
Ankara İl, Etimesgut İlçe, 18160 Ada, 1 Parsel, ELVAN Mahalle/Köy, A-1 Zemin kat No:1 Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmazın borçluya isabet eden tam hissesi satışa çıkartılmış olup adresi : Ankara ili, Etimesgut ilçesi, Oğuzlar Mahallesi 1562. Cadde, Özoluşum Sitesi A-1 Blok, No:31/1'dir. Taşınmaz, 10 adet bloktan oluşan site içinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu A-1 Blok, betonarme karkas ve bitişik nizam yapı tarzında inşa edilmiştir.Bina girişi 1562. Cadde cephesine göre, site içinden, doğu cephe, zemin kat seviyesindendir. Bina, 1 bodrum kat, zemin kat, 4 normal katlıdır.Binada, bodrum katta ortak alanlar; zemin kat ve normal katların her birinde 2 şer adet mesken olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina cepheleri sıva üzeri boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Bina kat hollerinin zeminleri mermer kaplı, duvarları yarıya kadar mermer üzeri boyalıdır. Binada asansör ve otopark bulunmamaktadır. Binanın elektrik, su, telefon, kanalizasyon, doğalgaz ve toplu taşıma gibi tüm kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.Mesken fiili durumda A-1 Blok zemin katta, bina girişine göre sol tarafta, doğu-batı yönüne cephelidir. Mesken giriş kapısı çelik kapıdır.Mesken fiili olarak antre-hol, 3 oda, salon, mutfak, banyo, WC, 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Meskenin balkonlarından biri odadan biri salon ve mutfaktan çıkışlıdır. Bir balkon kapatılmış olup diğeri açıktır. Meskenin salon zeminleri ahşap parke, oda zeminleri laminat parke kaplı, duvarları boyalıdır.Meskenin salonu antreden 1 basamak alt kotta yer almaktadır.Meskenin antre-hol zemini seramik kaplı, duvarları boyalıdır. Meskenin mutfak zemini ve duvarları seramik kaplıdır.Meskenin mutfak mahallinde suntalam üzeri kaplama dolapla ve mermer tezgah mevcuttur. Meskenin banyo zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup asma lavabo, küvet ve klozet mevcuttur. Meskenin WC zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup alaturka tuvalet ve lavabo mevcuttur.Meskenin iç kapıları yağlı boyalı sunta, pencereleri ısıcamlı PVC doğramadır. Mesken, doğalgazlı kombili kalorifer tesisatı ile ısıtılmaktadır. Mesken net kullanım alanı ~84 m² olarak ölçülmüş olup ayrıca toplam 8 m² alanlı 2 adet balkonu mevcuttur.
Yüzölçümü : 8.251,00 m2
Arsa Payı : 53/8251
İmar Durumu : dosyasında mevcuttur
Kıymeti : 160.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler : Dosyasında mevcuttur
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 10:40 - 10:43 arası
2. Satış Günü : 17/04/2020 günü 10:40 - 10:43 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Ankara Batı Adalet Sarayı ETİMESGUT / ANKARA

2 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri :
Ankara İl, Etimesgut İlçe, 18160 Ada, 1 Parsel, ELVAN Mahalle/Köy, A-1 blok zemin kat no:2 Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmazın borçluya isabet eden tam hissesi satışa çıkartılmış olup adresi;Ankara ili, Etimesgut ilçesi Oğuzlar Mahallesi 1562. Cadde, Özoluşum Sitesi A-1 Blok, No:31/2'dir. Taşınmaz, 10 adet bloktan oluşan site içinde yer almaktadır.Taşınmazın bulunduğu A-1 Blok, betonarme karkas ve bitişik nizam yapı tarzında inşa edilmiştir. Bina girişi 1562. Cadde cephesine göre, site içinden, doğu cephe, zemin kat seviyesindendir. Bina, 1 bodrum kat, zemin kat, 4 normal katlıdır. Binada, bodrum katta ortak alanlar; zemin kat ve normal katların her birinde 2şer adet mesken olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina cepheleri sıva üzeri boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Bina kat hollerinin zeminleri mermer kaplı, duvarları yarıya kadar mermer üzeri boyalıdır. Binada asansör ve otopark bulunmamaktadır. Binanın elektrik, su, telefon, kanalizasyon, doğalgaz ve toplu taşıma gibi tüm kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Mesken fiili durumda A-1 Blok zemin katta, bina girişine göre sağ tarafta, doğu-batı yönüne cephelidir. Mesken giriş kapısı çelik kapıdır. Mesken fiili olarak antre-hol, 3 oda, salon, mutfak, banyo, WC, 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Meskenin balkonlarından biri odadan biri salon ve mutfaktan çıkışlıdır. İki balkon da kapatılmıştır. Meskenin salon ve oda zeminleri laminat parke kaplı, duvarları boyalıdır.Meskenin salonu antreden 1 basamak alt kotta yer almaktadır.Meskenin antre-hol zemini seramik kaplı, duvarları boyalıdır. Meskenin mutfak zemini ve duvarları seramik kaplıdır. Meskenin mutfak mahallinde suntalam üzeri kaplama dolaplar ve mermerit tezgah mevcuttur. Meskenin banyo zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup dolaplı lavabo, kabinli duş yeri ve klozet mevcuttur.Meskenin WC zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup alaturka tuvalet ve lavabo mevcuttur. Meskenin iç kapıları sunta, pencereleri ısıcamlı PVC doğramadır. Mesken, doğalgazlı kombili kalorifer tesisatı ile ısıtılmaktadır. Mesken net kullanım alanı ~84 m² olarak ölçülmüş olup ayrıca toplam 8 m² alanlı 2 adet balkonu mevcuttur.
Yüzölçümü : 8.251,00 m2
Arsa Payı : 54/8251
İmar Durumu : dosyasında mevcuttur.
Kıymeti:170.000,00 TL
KDV Oranı: %1
Kaydındaki Şerhler :dosyasında mevcuttur.
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 10:50 - 10:53 arası
2. Satış Günü : 17/04/2020 günü 10:50 - 10:53 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Ankara Batı Adalet Sarayı ETİMESGUT / ANKARA--

3 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri :
Ankara İl, Etimesgut İlçe, 18160 Ada, 1 Parsel, ELVAN Mahalle/Köy, A-1 Blok Kat:1 No:3 Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmazın borçluya isabet eden tam hissesi satışa çıkartılmış olup adresi;Ankara ili, Etimesgut ilçesi Oğuzlar Mahallesi 1562. Cadde, Özolu?um Sitesi A-1 Blok, No:31/3'dir. ? Taşınmaz, 10 adet bloktan oluşan site içinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu A-1 Blok, betonarme karkas ve bitişik nizam yapı tarzında inşa edilmiştir. Bina girişi 1562. Cadde cephesine göre, site içinden, doğu cephe, zemin kat seviyesindendir. Bina, 1 bodrum kat, zemin kat, 4 normal katlıdır. Binada, bodrum katta ortak alanlar; zemin kat ve normal katların her birinde 2şer adet mesken olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina cepheleri sıva üzeri boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Bina kat hollerinin zeminleri mermer kaplı, duvarları yarıya kadar mermer üzeri boyalıdır. Binada asansör ve otopark bulunmamaktadır.Binanın elektrik, su, telefon, kanalizasyon, doğalgaz ve toplu taşıma gibi tüm kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Mesken fiili durumda A-1 Blok 1. katta, bina girişine göre sol tarafta, doğu-batı yönüne cephelidir.Mesken giriş kapısı çelik kapıdır.Mesken fiili olarak antre-hol, 3 oda, salon, mutfak, banyo, WC, 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Meskenin balkonlarından biri odadan biri salon ve mutfaktan çıkışlıdır. Bir balkon kapatılmış olup odaya katılmıştır, diğeri açıktır. Meskenin salon zeminleri ahşap parke, oda zeminleri laminat parke kaplı, duvarları boyalıdır.Meskenin salonu antreden 1 basamak alt kotta yer almaktadır.Meskenin antre-hol zemini seramik kaplı, duvarları boyalıdır. Meskenin mutfak zemini ve duvarları seramik kaplıdır. Meskenin mutfak mahallinde suntalam üzeri kaplama dolaplar ve mermer tezgah mevcuttur. Meskenin banyo zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup ayaklı lavabo, küvet ve klozet mevcuttur. Meskenin WC zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup alaturka tuvalet ve lavabo mevcuttur.Meskenin iç kapıları yağlı boyalı sunta, pencereleri ısıcamlı PVC doğramadır. Mesken, doğalgazlı kombili kalorifer tesisatı ile ısıtılmaktadır. Mesken net kullanım alanı ~84 m² olarak ölçülmüş olup ayrıca toplam 8 m² alanlı 2 adet balkonu mevcuttur.
Yüzölçümü: 8.251,00 m²
Arsa Payı : 53/8251
İmar Durumu : dosyasında mevcuttur.
Kıymeti : 170.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler :dosyasında mevcuttur.
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 11:00 - 11:03 arası
2. Satış Günü : 17/04/2020 günü 11:00 - 11:03 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Ankara Batı Adalet Sarayı ETİMESGUT / ANKARA--

4 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri :
Ankara İl, Etimesgut İlçe, 18160 Ada, 1 Parsel, ELVAN Mahalle/Köy, A-1 Blok Kat:1 No:4 Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmazın borçluya isabet eden tam hissesi satışa çıkartılmış olup adresi; Ankara ili, Etimesgut ilçesiOğuzlar Mahallesi 1562. Cadde, Özoluşum Sitesi A-1 Blok, No:31/4'dir.Taşınmaz, 10 adet bloktan oluşan site içinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu A-1 Blok, betonarme karkas ve bitişik nizam yapı tarzında inşa edilmiştir. Bina girişi 1562. Cadde cephesine göre, site içinden, doğu cephe, zemin kat seviyesindendir. Bina, 1 bodrum kat, zemin kat, 4 normal katlıdır. Binada, bodrum katta ortak alanlar; zemin kat ve normal katların her birinde 2?şer adet mesken olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina cepheleri sıva üzeri boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır.Bina kat hollerinin zeminleri mermer kaplı, duvarları yarıya kadar mermer üzeri boyalıdır. Binada asansör ve otopark bulunmamaktadır. Binanın elektrik, su, telefon, kanalizasyon, doğalgaz ve toplu taşıma gibi tüm kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Mesken fiili durumda A-1 Blok 1. katta, bina girişine göre sağ tarafta, doğu-batı yönüne cephelidir.Mesken giriş kapısı çelik kapıdır.Mesken fiili olarak antre-hol, 3 oda, salon, mutfak, banyo, WC, 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Meskenin balkonlarından biri odadan biri salon ve mutfaktan çıkışlıdır. Balkonlar kapatılmıştır. Meskenin salon ve oda zeminleri laminat parke kaplı, duvarları boyalıdır. Meskenin salonu antreden 1 basamak alt kotta yer almaktadır.Meskenin antre-hol zemini seramik kaplı, duvarları boyalıdır. Meskenin mutfak zemini ve duvarları seramik kaplıdır.Meskenin mutfak mahallinde suntalam üzeri kaplama dolaplar ve mermer tezgah mevcuttur. Meskenin banyo zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup ayaklı lavabo, küvet ve klozet mevcuttur. Meskenin WC zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup alaturka tuvalet ve lavabo mevcuttur. Meskenin iç kapıları yağlı boyalı sunta, pencereleri ısıcamlı PVC doğramadır. Mesken, doğalgazlı kombili kalorifer tesisatı ile ısıtılmaktadır. Mesken net kullanım alanı ~84 m² olarak ölçülmüş olup ayrıca toplam 8 m² alanlı 2 adet balkonu mevcuttur.
Yüzölçümü : 8.251,00 m²
Arsa Payı : 54/8251
İmar Durumu : dosyasında mevcuttur.
Kıymeti : 175.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler : dosyasında mevcuttur.
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 11:10 - 11:13 arası
2. Satış Günü : 17/04/2020 günü 11:10 - 11:13 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Ankara Batı Adalet Sarayı ETİMESGUT / ANKARA---

5 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri :
Ankara İl, Etimesgut İlçe, 18160 Ada, 1 Parsel, ELVAN Mahalle/Köy, A-1 Kat:2 No:5 Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmazın borçluya isabet eden tam hissesi satışa çıkartılmış olup adresi; Ankara ili, Etimesgut ilçesiOğuzlar Mahallesi 1562. Cadde, Özoluşum Sitesi A-1 Blok, No:31/5'dir.Taşınmaz, 10 adet bloktan oluşan site içinde yer almaktadır.Taşınmazın bulunduğu A-1 Blok, betonarme karkas ve bitişik nizam yapı tarzında inşa edilmiştir. Bina girişi 1562. Cadde cephesine göre, site içinden, doğu cephe, zemin kat seviyesindendir. Bina, 1 bodrum kat, zemin kat, 4 normal katlıdır.Binada, bodrum katta ortak alanlar; zemin kat ve normal katların her birinde 2?şer adet mesken olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina cepheleri sıva üzeri boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Bina kat hollerinin zeminleri mermer kaplı, duvarları yarıya kadar mermer üzeri boyalıdır. Binada asansör ve otopark bulunmamaktadır. Binanın elektrik, su, telefon, kanalizasyon, doğalgaz ve toplu taşıma gibi tüm kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.Mesken fiili durumda A-1 Blok 2. katta, bina girişine göre sol tarafta, doğu-batı yönüne cephelidir.Mesken giriş kapısı çelik kapıdır.Mesken fiili olarak antre-hol, 3 oda, salon, mutfak, banyo, WC, 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Meskenin balkonlarından biri odadan biri salon ve mutfaktan çıkışlıdır. Bir balkon kapatılmış olup diğeri açıktır. Meskenin salon zeminleri ahşap parke, oda zeminleri marley kaplı, duvarları boyalıdır.Meskenin salonu antreden 1 basamak alt kotta yer almaktadır. Meskenin antre-hol zemini seramik kaplı, duvarları boyalıdır. Meskenin mutfak zemini ve duvarları seramik kaplıdır. Meskenin mutfak mahallinde suntalam üzeri kaplama dolaplar ve mermer tezgah mevcuttur.Meskenin banyo zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup ayaklı lavabo, kabinli duş yeri ve klozet mevcuttur.Meskenin WC zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup alaturka tuvalet ve lavabo mevcuttur.Meskenin iç kapıları yağlı boyalı sunta, pencereleri ısıcamlı PVC doğramadır. Mesken, doğalgazlı kombili kalorifer tesisatı ile ısıtılmaktadır. Mesken net kullanım alanı ~84 m² olarak ölçülmüş olup ayrıca toplam 8 m² alanlı 2 adet balkonu mevcuttur.
Yüzölçümü : 8.251,00 m²
Arsa Payı : 53/8251
İmar Durumu : dosyasında mevcuttur.
Kıymeti : 180.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler : dosyasında mevcuttur.
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 11:20 - 11:23 arası
2. Satış Günü : 17/04/2020 günü 11:20 - 11:23 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Ankara Batı Adalet Sarayı ETİMESGUT / ANKARA

6 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri :
Ankara İl, Etimesgut İlçe, 18160 Ada, 1 Parsel, ELVAN Mahalle/Köy, A-1 Kat:2 No:6 Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmazın borçluya isabet eden tam hissesi satışa çıkartılmış olup Ankara ili, Etimesgut ilçesi Oğuzlar Mahallesi 1562. Cadde, Özolu?um Sitesi A-1 Blok, No:31/6'dir. Taşınmaz, 10 adet bloktan oluşan site içinde yer almaktadır.Taşınmazın bulunduğu A-1 Blok, betonarme karkas ve bitişik nizam yapı tarzında inşa edilmiştir.Bina girişi 1562. Cadde cephesine göre, site içinden, doğu cephe, zemin kat seviyesindendir. Bina, 1 bodrum kat, zemin kat, 4 normal katlıdır. Binada, bodrum katta ortak alanlar; zemin kat ve normal katların her birinde 2?şer adet mesken olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina cepheleri sıva üzeri boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Bina kat hollerinin zeminleri mermer kaplı, duvarları yarıya kadar mermer üzeri boyalıdır.Binada asansör ve otopark bulunmamaktadır. Binanın elektrik, su, telefon, kanalizasyon, doğal gaz ve toplu taşıma gibi tüm kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Mesken fiili durumda A-1 Blok 2. katta, bina girişine göre sağ tarafta, doğu-batı yönüne cephelidir. Mesken giriş kapısı çelik kapıdır. Mesken fiili olarak antre-hol, 3 oda, salon, mutfak, banyo, WC, 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Meskenin balkonlarından biri odadan biri salon ve mutfaktan çıkışlıdır. İki balkon da kapatılmıştır. Meskenin salon zeminleri kısmen parke kısmen pvc kaplama, oda zeminleri laminat parke kaplı, duvarları boyalıdır. Meskenin salonu antreden 1 basamak alt kotta yer almaktadır. Meskenin antre-hol zemini seramik kaplı, duvarları boyalıdır. Meskenin mutfak zemini ve duvarları seramik kaplıdır. Meskenin mutfak mahallinde suntalam üzeri kaplama dolaplar ve mermerit tezgah mevcuttur. Meskenin banyo zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup ayaklı lavabo, kabinli duş yeri ve klozet mevcuttur. Meskenin WC zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup alaturka tuvalet ve lavabo mevcuttur. Meskenin iç kapıları yağlı boyalı sunta, pencereleri ısıcamlı PVC doğramadır.Mesken, doğalgazlı kombili kalorifer tesisatı ile ısıtılmaktadır. Mesken net kullanım alanı ~84 m² olarak ölçülmüş olup ayrıca toplam 8 m² alanlı 2 adet balkonu mevcuttur.
Yüzölçümü : 8.251,00 m2
Arsa Payı : 54/8251
İmar Durumu : dosyasında mevcuttur.
Kıymeti : 180.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler : dosyasında mevcuttur.
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 11:30 - 11:33 arası
2. Satış Günü : 17/04/2020 günü 11:30 - 11:33 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Ankara Batı Adalet Sarayı ETİMESGUT / ANKARA

7 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri :
Ankara İl, Etimesgut İlçe, 18160 Ada, 1 Parsel, ELVAN Mahalle/Köy, A-1 kat:3 No:7 Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmazın borçluya isabet eden tam hissesi satışa çıkartılmış olup adresi;Ankara ili, Etimesgut ilçesi , Oğuzlar Mahallesi 1562. Cadde, Özolu?um Sitesi A-1 Blok, No:31/7'dir. Taşınmaz, 10 adet bloktan oluşan site içinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu A-1 Blok, betonarme karkas ve bitişik nizam yapı tarzında inşa edilmiştir.Bina girişi 1562. Cadde cephesine göre, site içinden, doğu cephe, zemin kat seviyesindendir.Bina, 1 bodrum kat, zemin kat, 4 normal katlıdır. Binada, bodrum katta ortak alanlar; zemin kat ve normal katların her birinde 2?şer adet mesken olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina cepheleri sıva üzeri boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Bina kat hollerinin zeminleri mermer kaplı, duvarları yarıya kadar mermer üzeri boyalıdır.Binada asansör ve otopark bulunmamaktadır. Binanın elektrik, su, telefon, kanalizasyon, doğalgaz ve toplu taşıma gibi tüm kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Mesken fiili durumda A-1 Blok 3. katta, bina girişine göre sol tarafta, doğu-batı yönüne cephelidir. Mesken giriş kapısı çelik kapıdır. Mesken fiili olarak antre-hol, 3 oda, salon, mutfak, banyo, WC, 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.Meskenin balkonlarından biri odadan biri salon ve mutfaktan çıkışlıdır. Bir balkon kapatılmış olup diğeri açıktır.Meskenin salon zeminleri ahşap parke, oda zeminleri laminat parke kaplı, duvarları boyalıdır.Meskenin salonu antreden 1 basamak alt kotta yer almaktadır. Meskenin antre-hol zemini seramik kaplı, duvarları boyalıdır. Meskenin mutfak zemini ve duvarları seramik kaplıdır. Meskenin mutfak mahallinde suntalam üzeri kaplama dolaplar ve mermer tezgah mevcuttur.Meskenin banyo zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup asma lavabo, küvet ve klozet mevcuttur.Meskenin WC zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup alaturka tuvalet ve lavabo mevcuttur. Meskenin iç kapıları yağlı boyalı sunta, pencereleri ısıcamlı PVC doğramadır. Mesken, doğalgazlı kombili kalorifer tesisatı ile ısıtılmaktadır. Mesken net kullanım alanı ~84 m² olarak ölçülmüş olup ayrıca toplam 8 m² alanlı 2 adet balkonu mevcuttur
Yüzölçümü : 8.251,00 m2
Arsa Payı : 53/8251
İmar Durumu : dosyasında mevcuttur.
Kıymeti : 175.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler : dosyasında mevcuttur.
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 11:40 - 11:43 arası
2. Satış Günü : 17/04/2020 günü 11:40 - 11:43 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Ankara Batı Adalet Sarayı ETİMESGUT / ANKARA

8 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri :
Ankara İl, Etimesgut İlçe, 18160 Ada, 1 Parsel, ELVAN Mahalle/Köy, A-1 Kat:3 No:8 Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmazın borçluya isabet eden tam hissesi satışa çıkartılmış olup adresi; Ankara ili, Etimesgut ilçesi Oğuzlar Mahallesi 1562. Cadde, Özoluşum Sitesi A-1 Blok, No:31/8'dir. Taşınmaz, 10 adet bloktan oluşan site içinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu A-1 Blok, betonarme karkas ve bitişik nizam yapı tarzında inşa edilmiştir. Bina girişi 1562. Cadde cephesine göre, site içinden, doğu cephe, zemin kat seviyesindendir. Bina, 1 bodrum kat, zemin kat, 4 normal katlıdır. Binada, bodrum katta ortak alanlar; zemin kat ve normal katların her birinde 2?şer adet mesken olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina cepheleri sıva üzeri boyalıdır.Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Bina kat hollerinin zeminleri mermer kaplı, duvarları yarıya kadar mermer üzeri boyalıdır. Binada asansör ve otopark bulunmamaktadır. Binanın elektrik, su, telefon, kanalizasyon, doğalgaz ve toplu taşıma gibi tüm kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Mesken fiili durumda A-1 Blok 3. katta, bina girişine göre sağ tarafta, doğu-batı yönüne cephelidir. Mesken giriş kapısı çelik kapıdır. Mesken fiili olarak antre-hol, 3 oda, salon, mutfak, banyo, WC, 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.Meskenin balkonlarından biri odadan biri salon ve mutfaktan çıkışlıdır. Bir balkon kapatılmış olup diğeri açıktır. Meskenin salon zeminleri ahşap parke, oda zeminleri laminat parke kaplı, duvarları boyalıdır. Meskenin salonu antreden 1 basamak alt kotta yer almaktadır. Meskenin antre-hol zemini seramik kaplı, duvarları boyalıdır. Meskenin mutfak zemini ve duvarları seramik kaplıdır. Meskenin mutfak mahallinde suntalam üzeri kaplama dolaplar ve mermer tezgah mevcuttur. Meskenin banyo zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup ayaklı lavabo, kabinli küvet ve klozet mevcuttur. Meskenin WC zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup alaturka tuvalet ve lavabo mevcuttur. Meskenin iç kapıları yağlı boyalı sunta, pencereleri ısıcamlı PVC doğramadır. Mesken, doğalgazlı kombili kalorifer tesisatı ile ısıtılmaktadır.Mesken net kullanım alanı ~84 m² olarak ölçülmüş olup ayrıca toplam 8 m² alanlı 2 adet balkonu mevcuttur.
Yüzölçümü : 8.251,00 m2
Arsa Payı : 54/8251
İmar Durumu : dosyasında mevcuttur.
Kıymeti: 165.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler : dosyasında mevcuttur.
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 11:50 - 11:53 arası
2. Satış Günü : 17/04/2020 günü 11:50 - 11:53 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Ankara Batı Adalet Sarayı ETİMESGUT / ANKARA

9 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri : Ankara İl, Etimesgut İlçe, 18160 Ada, 1 Parsel, ELVAN Mahalle/Köy, A-1 Kat:4 No:9 Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmazın borçluya isabet eden tam hissesi satışa çıkartılmış olup adresi; Ankara ili, Etimesgut ilçesiOğuzlar Mahallesi 1562. Cadde, Özoluşum Sitesi A-1 Blok, No:31/9dir.? Taşınmaz, 10 adet bloktan oluşan site içinde yer almaktadır.Taşınmazın bulunduğu A-1 Blok, betonarme karkas ve bitişik nizam yapı tarzında inşa edilmiştir. Bina girişi 1562. Cadde cephesine göre, site içinden, doğu cephe, zemin kat seviyesindendir. Bina, 1 bodrum kat, zemin kat, 4 normal katlıdır.Binada, bodrum katta ortak alanlar; zemin kat ve normal katların her birinde 2?şer adet mesken olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina cepheleri sıva üzeri boyalıdır.Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Bina kat hollerinin zeminleri mermer kaplı, duvarları yarıya kadar mermer üzeri boyalıdır. Binada asansör ve otopark bulunmamaktadır. Binanın elektrik, su, telefon, kanalizasyon, doğalgaz ve toplu taşıma gibi tüm kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Mesken fiili durumda A-1 Blok 4. katta, bina girişine göre sol tarafta, doğu-batı yönüne cephelidir. Mesken giriş kapısı çelik kapıdır.Mesken fiili olarak antre-hol, 3 oda, salon, mutfak, banyo, WC, 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.Meskenin balkonlarından biri odadan biri salon ve mutfaktan çıkışlıdır. Balkonlar kapatılmıştır. Meskenin salon ve oda zeminleri laminat parke kaplı, duvarları boyalıdır.Meskenin salonu antreden 1 basamak alt kotta yer almaktadır. Meskenin antre-hol zemini seramik kaplı, duvarları boyalıdır. Meskenin mutfak zemini ve duvarları seramik kaplıdır. Meskenin mutfak mahallinde suntalam üzeri kaplama dolaplar ve mermerit tezgah mevcuttur. Meskenin banyo zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup dolaplı lavabo, kabinli duş yeri ve klozet mevcuttur. Meskenin WC zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup alaturka tuvalet ve lavabo mevcuttur. Meskenin iç kapıları sunta, pencereleri ısıcamlı PVC doğramadır. Mesken, doğalgazlı kombili kalorifer tesisatı ile ısıtılmaktadır.Mesken net kullanım alanı ~84 m² olarak ölçülmüş olup ayrıca toplam 8 m² alanlı 2 adet balkonu mevcuttur.
Yüzölçümü : 8.251,00 m2
Arsa Payı : 53/8251
İmar Durumu : dosyasında mevcuttur.
Kıymeti : 180.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler : dosyasında mevcuttur.
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 12:00 - 12:03 arası
2. Satış Günü : 17/04/2020 günü 12:00 - 12:03 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Ankara Batı Adalet Sarayı ETİMESGUT / ANKARA

10 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri :
Ankara İl, Etimesgut İlçe, 18160 Ada, 1 Parsel, ELVAN Mahalle/Köy, A-1 Kat:4 No:10 Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmazın borçluya isabet eden tam hissesi satışa çıkartılmış olup adresi;Ankara ili, Etimesgut ilçesiOğuzlar Mahallesi 1562. Cadde, Özoluşum Sitesi A-1 Blok, No:31/10'Dir. Taşınmaz, 10 adet bloktan oluşan site içinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu A-1 Blok, betonarme karkas ve bitişik nizam yapı tarzında inşa edilmiştir. Bina girişi 1562. Cadde cephesine göre, site içinden, doğu cephe, zemin kat seviyesindendir. Bina, 1 bodrum kat, zemin kat, 4 normal katlıdır. Binada, bodrum katta ortak alanlar; zemin kat ve normal katların her birinde 2?şer adet mesken olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina cepheleri sıva üzeri boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Bina kat hollerinin zeminleri mermer kaplı, duvarları yarıya kadar mermer üzeri boyalıdır. Binada asansör ve otopark bulunmamaktadır.Binanın elektrik, su, telefon, kanalizasyon, doğalgaz ve toplu taşıma gibi tüm kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.Mesken fiili durumda A-1 Blok 4. katta, bina girişine göre sağ tarafta, doğu-batı yönüne cephelidir. Mesken giriş kapısı çelik kapıdır. Mesken fiili olarak antre-hol, 3 oda, salon, mutfak, banyo, WC, 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Meskenin balkonlarından biri odadan biri salon ve mutfaktan çıkışlıdır. Bir balkon kapatılmış olup diğeri açıktır.Meskenin salon ve oda zeminleri laminat parke kaplı, duvarları boyalıdır. Meskenin salonu antreden 1 basamak alt kotta yer almaktadır.Meskenin antre-hol zemini seramik kaplı, duvarları boyalıdır. Meskenin mutfak zemini ve duvarları seramik kaplıdır.Meskenin mutfak mahallinde suntalam üzeri kaplama dolaplar ve mermerit tezgah mevcuttur. Meskenin banyo zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup dolaplı lavabo, kabinli duş yeri ve klozet mevcuttur. Meskenin WC zemini seramik, duvarlar tavana kadar fayans kaplı olup alaturka tuvalet ve lavabo mevcuttur. Meskenin iç kapıları sunta, pencereleri ısıcamlı PVC doğramadır.
Mesken, doğalgazlı kombili kalorifer tesisatı ile ısıtılmaktadır.Mesken net kullanım alanı ~84 m² olarak ölçülmüş olup ayrıca toplam 8 m² alanlı 2 adet balkonu mevcuttur.
Yüzölçümü : 8.251,00 m2
Arsa Payı : 54/8251
İmar Durumu : dosyasında mevcuttur.
Kıymeti : 175.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler : dosyasında mevcuttur.
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 12:10 - 12:13 arası
2. Satış Günü : 17/04/2020 günü 12:10 - 12:13 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Ankara Batı Adalet Sarayı ETİMESGUT / ANKARA

Satış şartları :
1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir.Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini,rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.
2- Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin % 20'si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı isteğinde (10) günü geçmemek üzere süre verilebilir. Damga vergisi, KDV,1/2 tapu harcı ile teslim masrafları alıcıya aittir. Tellâllık Harcı, taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir. (Alacakları rehinli olan alacaklıların satış tutarı üzerinden rüçhan hakları vardır. Gümrük resmi ve akar vergisi gibi Devlet tekliflerinden muayyen eşya ve akardan alınması lazım gelen resim ve vergi, rehinli alacaklardan sonra gelir.)
3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.
4- Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra ve İflas Kanununun 133 üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak sureti ile ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.
5- Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.
6- Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2014/41550 Esas sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR