Yazdır

ANKARA BATI İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

İcradan Etimesgut ilçesinde icradan 7 adet mesken satışı

Kurumun Diğer İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri
BİK İlan No : ILN00494383
Şehir : Ankara / Sincan
Yayınlandığı Gazeteler

POSTA 28.11.2016
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
İCRA İLANI ÖZEL BİLGİLERİ İcradan Nasıl Mal Alınır?
Muhammen Bedeli : 0 TL
İkinci İhale Tarihi : 21.02.2017 10:50
Dosya Numarası : 2015/1315 TLMT.
İhale Yeri : ANKARA BATI ADALET SARAYI MEZAT SALONU
İlk İhale Tarihi : 27.01.2017 10:50
HATA BİLDİR TAKİP ET  PAYLAŞ
İlan Metni

T.C.

ANKARA BATI

İCRA DAİRESİ

2015/1315 TLMT.

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :

1 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Ankara İli, Etimesgut İlçesi Elvan Mahallesi 45990 Ada, 6 Parsel 1/138 Arsa paylı 23.046,00 m² yüzölçümlü C Blok 1. Kat 1 Nolu bağımsız bölümün borçluya isabet eden tam hissesi satışa çıkarılmıştır. Açık Adresi: Ayyıldız Mahallesi 1658. Sokak Haberkent Sitesi, C blok, Kat:1 Daire:1 Etimesgut/Ankara şeklindedir. Sitenin alt yapı sıkıntısı bulunmamaktadır. Her türlü belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır. Ankara Çevreyolu (Otoban) taşınmazın hemen doğusundan geçmektedir.Cephe aldığı sokaklarınyol kaplaması asfalttır. Site bu adada toplam 7 blokludur. Taşınmazın bulunduğu C, D ve GBloklar,betonarme tarzda, zemin ve 11 normal katlı olarak ayrıknizamda inşa edilmiştir.Binanın dış cepheleri sıvalı ve boyalıdır.Taş süslemeleri vardır. Binanın giriş kapısıalüminyum doğramadır. İç kısmında demir doğramadan rüzgarlık ve güvenlik kapısı da vardır. Merdivenleri mermerile kaplıdır. Merdivenkorkulukları profildendir. Merdiven sahanlığı pencereleri alüminyum doğramalıdır. Merdiven sahanlığı duvarları 1 m. yüksekliğe kadar mermer kaplı olup üzeri desenli plastik badanalıdır. Üst katlarda fasarit sıvalıdır. Sitenin bahçesi düzenlidir. Çeşit çeşit yetişkin ağaçları, çim alanları, oturma alanları, otopark alanları, oyun parkı vb. bulunmaktadır. Etrafı çevrilidir. Doğalgazlıve asansörlüdür.Daire mimari C Bloğun birinci katında bulunan doğu, güney ve batı cepheli olan dairedir. Daire fiili durumu itibari ile 3 oda, salon, mutfak, banyo-tuvalet, ebeveyn banyosu, antre ve 2 balkondan oluşmaktadır. Dairenin dış kapısı çelikkapıdır. İç kapılarıamerican panel kapıdır. Pencereleri ise plastikdoğramalıdır. Islak zeminleri seramik diğerzeminleri, laminant parkekaplıdır. Tuvalet, ve banyo duvarları tavana kadar fayanslıdır. Diğer duvarları, alçılı, kartonpiyerli plastik badanalıdır. Mutfağında lamine tezgahlı ahşap dolap bulunmaktadır. Doğalgazı bağlıdır ve kombiyle ısıtılmaktadır. Brüt yaklaşık 125 m² alana sahiptir. (Bilgiler bilirkişi raporunda mevcuttur.)

İmar Durumu : Kaydı gibidir. Dosyasında mevcuttur.

Kıymeti : 250.000,00 TL

KDV Oranı : %1

Kaydındaki Şerhler : Tapu kaydındaki gibidir. Dosyasında mevcuttur.

1. Satış Günü : 27/01/2017 günü 10:50 - 10:55 arası

2. Satış Günü : 21/02/2017 günü 10:50 - 10:55 arası

Satış Yeri : ANKARA BATI ADALET SARAYI MEZAT SALONU

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Ankara İli, Etimesgut İlçesi, Elvan Mahallesi 45990 Ada, 1 Parsel 11.659,00 m² yüzölçümlü 1/68 Arsa paylı C Blok 7. Kat 14 Nolu bağımsız bölümün borçluya isabet eden tam hissesi satışa çıkarılmıştır. Açık Adresi:Ayyıldız Mahallesi 1656. Sokak SevgiSitesi, C blok, Kat:7 Daire:14 Etimesgut/Ankara şeklindedir. Sitenin alt yapı sıkıntısı bulunmamaktadır. Her türlü belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır. Cephe aldığı sokaklarınyol kaplaması asfalttır. Site bu adada toplam 3 blokludur. Taşınmazın bulunduğu C. Blok,betonarme tarzda, zemin ve 11 normal katlı olarak, ayrıknizamdainşa edilmiştir. Toplamda 22 dairelidir. Binanın dış cepheleri sıvalı ve boyalıdır.Taş süslemeleri vardır. Binanın giriş kapısıdemir doğramadır. İç kısmında yine aynı malzemeden rüzgarlık kapısı vardır. Merdivenleri mermerile kaplıdır. Merdivenkorkulukları profildendir. Merdiven sahanlığı pencereleri alüminyum doğramalıdır. Merdiven sahanlığı duvarları kum sıva ile sıvalıdır.Bazı yerlerde ise plastik badanalıdır. Sitenin bahçesi düzenlidir. Çeşit çeşit yetişkin ağaçları, çim alanları, oturma alanları, otopark alanları, oyun parkı vb. bulunmaktadır. Etrafı çevrilidir.Doğalgazlıveçift asansörlüdür.Daire mimari C. Bloğun yedinci katında bulunan doğu güney ve batıcepheli olandairedir. Daire fiili durumu itibari ile 3 oda, salon, mutfak, banyo, tuvalet,antre ve 2 balkondan oluşmaktadır. Dairenin dış kapısı çelikkapıdır. İç kapılarıamerican panel kapıdır. Pencereleri ise plastikdoğramalıdır. Islak zeminleri seramik diğerzeminleri, laminant parkekaplıdır.Tuvalet ve banyo duvarları tavana kadar fayanslıdır. Diğer duvarları, alçılı, kartonpiyerli plastik badanalıdır. Mutfağındaahşap dolap bulunmaktadır. Doğalgazı bağlıdır ve kombiyle ısıtılmaktadır. Brüt yaklaşık 110 m² alana sahiptir. (Bilgiler bilirkişi raporunda mevcuttur.)

İmar Durumu : Kaydı gibidir. Dosyasında mevcuttur.

Kıymeti : 240.000,00 TL

KDV Oranı : %1

Kaydındaki Şerhler : Tapu kaydındaki gibidir. Dosyasında mevcuttur.

1. Satış Günü : 27/01/2017 günü 11:00 - 11:05 arası

2. Satış Günü : 21/02/2017 günü 11:00 - 11:05 arası

Satış Yeri : ANKARA BATI ADALET SARAYI MEZAT SALONU

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Ankara İli, Etimesgut İlçesi, Elvan Mahallesi 45990 Ada, 2 Parsel 6.584,00 m² yüzölçümlü 1/40 Arsa paylı B Blok 7. Kat 14 Nolu bağımsız bölümün borçluya isabet eden tam hissesi satışa çıkarılmıştır. Açık Adresi:Ayyıldız Mahallesi 1656. Sokak MadenlerSitesi, B blok, Kat:7 Daire:14 Etimesgut/Ankara şeklindedir. Sitenin alt yapı sıkıntısı bulunmamaktadır. Her türlü belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır. Cephe aldığı sokaklarınyol kaplaması asfalttır. Site bu adada toplam 2 blokludur. Taşınmazın bulunduğu A ve B. Blok,betonarme tarzda, zemin ve 11 normal katlı olarak, ayrıknizamdainşa edilmişlerdir. Toplamda 22 şerdairelidirler. Binanın dış cepheleri sıvalı ve boyalıdır.Taş süslemeleri vardır. Binanın giriş kapısıdemir doğramadır. İç kısmında yine aynı malzemeden rüzgarlık kapısı vardır.Merdivenleri mermerile kaplıdır. Merdivenkorkulukları profildendir. Merdiven sahanlığı pencereleri alüminyum doğramalıdır. Merdiven sahanlığı duvarları ise plastik badanalıdır. Sitenin bahçesi düzenlidir. Çeşit çeşit yetişkin ağaçları, çim alanları, oturma alanları, otopark alanları, oyun parkı vb. bulunmaktadır. Etrafı çevrilidir.Doğalgazlı ve çift asansörlüdür.Daire mimari B. Bloğun yedinci katında bulunan doğu, güney ve batı cepheli olan dairedir. Daire fiili durumu itibari ile 3 oda, salon, mutfak, banyo, tuvalet,antre ve 2 balkondan oluşmaktadır. Dairenin dış kapısı çelikkapıdır. İç kapılarıamerican panel kapıdır. Pencereleri ise plastikdoğramalıdır. Islak zeminleri seramik diğerzeminleri, laminant parkekaplıdır.Tuvalet, ve banyo duvarları tavana kadar fayanslıdır. Diğer duvarları alçılı kartonpiyerli plastik badanalıdır. Mutfağındaahşap dolap bulunmaktadır. Doğalgazı bağlıdır ve kombiyle ısıtılmaktadır. Brüt yaklaşık 110 m² alana sahiptir. (Bilgiler bilirkişi raporunda mevcuttur.)

İmar Durumu : Kaydı gibidir. Dosyasında mevcuttur.

Kıymeti : 240.000,00 TL

KDV Oranı : %1

Kaydındaki Şerhler : Tapu kaydındaki gibidir. Dosyasında mevcuttur.

1. Satış Günü : 27/01/2017 günü 11:10 - 11:15 arası

2. Satış Günü : 21/02/2017 günü 11:10 - 11:15 arası

Satış Yeri : ANKARA BATI ADALET SARAYI MEZAT SALONU

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Ankara İli, Etimesgut İlçesi, Elvan Mahallesi 45990 Ada, 2 Parsel 6.584,00 m² yüzölçümlü 1/40 Arsa paylı A Blok 1. Kat 2 Nolu taşınmazın borçluya isabet eden tam hissesi satışa çıkarılmıştır. Açık Adresi: Ayyıldız Mahallesi 1656. Sokak MadenlerSitesi, A blok, Kat:1 Daire:2 Etimesgut/Ankara şeklindedir. Sitenin alt yapı sıkıntısı bulunmamaktadır. Her türlü belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır. Cephe aldığı sokaklarınyol kaplaması asfalttır. Site bu adada toplam 2 blokludur. Taşınmazın bulunduğu A ve B. Blok,betonarme tarzda, zemin ve 11 normal katlı olarak, ayrıknizamdainşa edilmişlerdir. Toplamda 22 şerdairelidirler. Binanın dış cepheleri sıvalı ve boyalıdır.Taş süslemeleri vardır. Binanın giriş kapısıdemir doğramadır. İç kısmında yine aynı malzemeden rüzgarlık kapısı vardır.Merdivenleri mermerile kaplıdır. Merdivenkorkulukları profildendir. Merdiven sahanlığı pencereleri alüminyum doğramalıdır. Merdiven sahanlığı duvarları ise plastik badanalıdır. Sitenin bahçesi düzenlidir. Çeşit çeşit yetişkin ağaçları, çim alanları, oturma alanları, otopark alanları, oyun parkı vb. bulunmaktadır. Etrafı çevrilidir.Doğalgazlı ve çift asansörlüdür.Daire mimari A. Bloğun birinci katında bulunan, doğu, güney ve batı cepheli olan dairedir. Daire fiili durumu itibari ile 3 oda, salon, mutfak, banyo, tuvalet,antre ve 2 balkondan oluşmaktadır. Dairenin dış kapısı çelikkapıdır. İç kapılarıamerican panel kapıdır. Pencereleri ise plastikdoğramalıdır. Islak zeminleri seramik diğerzeminleri, laminant parkekaplıdır.Tuvalet, ve banyo duvarları tavana kadar fayanslıdır. Diğer duvarları alçılı kartonpiyerli plastik badanalıdır. Mutfağındaahşap dolap bulunmaktadır. Doğalgazı bağlıdır ve kombiyle ısıtılmaktadır. Brüt yaklaşık 110 m² alana sahiptir. (Bilgiler bilirkişi raporunda mevcuttur.)

İmar Durumu : Kaydı gibidir. Dosyasında mevcuttur.

Kıymeti : 240.000,00 TL

KDV Oranı : %1

Kaydındaki Şerhler : Tapu kaydındaki gibidir. Dosyasında mevcuttur.

1. Satış Günü : 27/01/2017 günü 11:20 - 11:25 arası

2. Satış Günü : 21/02/2017 günü 11:20 - 11:25 arası

Satış Yeri : ANKARA BATI ADALET SARAYI MEZAT SALONU

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Ankara İli, Etimesgut İlçesi Elvan Mahallesi 45990 Ada, 6 Parsel 23.046,00 m² yüzölçümlü 1/138 arsa paylı G Blok 1. Kat 1 Nolu bağımsız bölümün borçluya isabet eden tam hissesi satışa çıkarılmıştır. Açık Adresi:Ayyıldız Mahallesi 1658. Sokak Haberkent Sitesi, G Blok, Kat:1 Daire:1 Etimesgut/Ankara şeklindedir. Sitenin alt yapı sıkıntısı bulunmamaktadır. Her türlü belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır. Cephe aldığı sokaklarınyol kaplaması asfalttır. Site bu adada toplam 7 blokludur. Taşınmazın bulunduğu C, D ve GBloklar,betonarme tarzda, zemin ve 11 normal katlı olarak, ayrıknizamdainşa edilmiştir. Binanın dış cepheleri sıvalı ve boyalıdır.Taş süslemeleri vardır. Binanın giriş kapısıalüminyum doğramadır. İç kısmında demir doğramadan rüzgarlık ve güvenlik kapısı da vardır. Merdivenleri mermerile kaplıdır. Merdivenkorkulukları profildendir. Merdiven sahanlığı pencereleri alüminyum doğramalıdır. Merdiven sahanlığı duvarları 1 m. yüksekliğe kadar mermer kaplı olup üzeri desenli plastik badanalıdır. Üst katlarda fasarit sıvalıdır. Sitenin bahçesi düzenlidir. Çeşit çeşit yetişkin ağaçları, çim alanları, oturma alanları, otopark alanları, oyun parkı vb. bulunmaktadır. Etrafı çevrilidir.Doğalgazlıve asansörlüdür.Daire mimari G. Bloğun birinci katında bulunan,güney, doğuve batıcepheli olandairedir. Daire fiili durumu itibari ile 3 oda, salon, mutfak, banyo-tuvalet, ebeveyn banyosu, antre ve 2 balkondan oluşmaktadır. Dairenin dış kapısı çelikkapıdır. İç kapılarıamerican panel kapıdır. Pencereleri ise plastikdoğramalıdır. Islak zeminleri seramik diğerzeminleri, laminant parkekaplıdır.Tuvalet, ve banyo duvarları tavana kadar fayanslıdır. Diğer duvarları alçılı kartonpiyerli plastik badanalıdır. Mutfağında lamine tezgahlı ahşap dolap bulunmaktadır. Doğalgazı bağlıdır ve kombiyle ısıtılmaktadır. Brüt yaklaşık 125 m² alana sahiptir. (Bilgiler bilirkişi raporunda mevcuttur.)

İmar Durumu : Kaydı gibidir. Dosyasında mevcuttur.

Kıymeti : 250.000,00 TL

KDV Oranı : %1

Kaydındaki Şerhler : Tapu kaydındaki gibidir. Dosyasında mevcuttur.

1. Satış Günü : 27/01/2017 günü 11:30 - 11:35 arası

2. Satış Günü : 21/02/2017 günü 11:30 - 11:35 arası

Satış Yeri : ANKARA BATI ADALET SARAYI MEZAT SALONU

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Ankara İli, Etimesgut İlçesi Elvan Mahallesi 45990 Ada, 6 Parsel 23.046,00 m² yüzölçümlü 1/138 arsa paylı D Blok 7. Kat 13 nolu taşınmazın borçluya isabet eden tam hissesi satışa çıkarılmıştır. Açık Adresi:Ayyıldız Mah. 1658. Sokak Haberkent Sitesi, D Blok, Kat:7 Daire:13 Etimesgut/Ankara şeklindedir. Sitenin alt yapı sıkıntısı bulunmamaktadır. Her türlü belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır. Cephe aldığı sokaklarınyol kaplaması asfalttır. Site bu adada toplam 7 blokludur. Taşınmazın bulunduğu C, D ve GBloklar,betonarme tarzda, zemin ve 11 normal katlı olarak, ayrıknizamdainşa edilmiştir. Binanın dış cepheleri sıvalı ve boyalıdır. Taş süslemeleri vardır. Binanın giriş kapısıalüminyum doğramadır. İç kısmında demir doğramadan rüzgarlık ve güvenlik kapısı da vardır. Merdivenleri mermerile kaplıdır. Merdivenkorkulukları profildendir. Merdiven sahanlığı pencereleri alüminyum doğramalıdır. Merdiven sahanlığı duvarları 1 m. yüksekliğe kadar mermer kaplı olup üzeri desenli plastik badanalıdır. Üst katlarda fasarit sıvalıdır. Sitenin bahçesi düzenlidir. Çeşit çeşit yetişkin ağaçları, çim alanları, oturma alanları, otopark alanları, oyun parkı vb. bulunmaktadır. Etrafı çevrilidir.Doğalgazlıve asansörlüdür.Daire mimari D. Bloğun yedinci katında bulunan,güney ve batıcepheli olandairedir. Daire fiili durumu itibari ile 3 oda, salon, mutfak, banyo-tuvalet, ebeveyn banyosu, antre ve 2 balkondan oluşmaktadır. Dairenin dış kapısı çelikkapıdır. İç kapılarıamerican panel kapıdır. Pencereleri ise plastikdoğramalıdır. Islak zeminleri seramik diğerzeminleri, laminant parkekaplıdır.Tuvalet, ve banyo duvarları tavana kadar fayanslıdır. Diğer duvarları alçılı kartonpiyerli plastik badanalıdır. Mutfağında lamine tezgahlı ahşap dolap bulunmaktadır. Doğalgazı bağlıdır ve kombiyle ısıtılmaktadır. Brüt yaklaşık 125 m² alana sahiptir. (Bilgiler bilirkişi raporunda mevcuttur.)

İmar Durumu : Kaydı gibidir. Dosyasında mevcuttur.

Kıymeti : 250.000,00 TL

KDV Oranı : %1

Kaydındaki Şerhler : Tapu kaydındaki gibidir. Dosyasında mevcuttur.

1. Satış Günü : 27/01/2017 günü 11:40 - 11:45 arası

2. Satış Günü : 21/02/2017 günü 11:40 - 11:45 arası

Satış Yeri : ANKARA BATI ADALET SARAYI MEZAT SALONU

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Ankara İli, Etimesgut İlçesi, Bağlıca Mahallesi, 46732 Ada, 4 Parsel 33.409,00 m² yüzölçümlü 510/39215 Arsa paylı, V Blok 4 nolu taşınmazın borçluya isabet eden tam hissesi satışa çıkarılmıştır. Açık Adresi:Ankara İli, Etimesgut İlçesi, Bağlıca Mahallesi, Karatuz Caddesi, İş Turkuaz Sitesi, No: 57/4 numaralı V Tipi bodrumlu dubleks villa adresinde bulunmaktadır. V tipi villa bodrum kat, zemin kat, 1 normal katlardan kuruludur. Akrilik boyalı ahşap çatı üzeri şıngıl kaplıdır. ikiz villa konumundadır. 3 taraflı bahçesi bulunmaktadır. Giriş kapısı MDF gövdeli çelik kapı, bodrum katında 3 oda,wc, banyo, giriş katında salon, antre, oda, mutfak, wc, banyo,1 katta 3 oda, 1 balkon, banyo birimlerinden kuruludur. Salon ve odaların zeminleri laminat parke kaplı duvarlar perdah alçı üzeri plastik badanalı ve kartonpiyerlidir. Islak hacimlerin zemin kaplaması seramik kaplıdır. banyo, wc duvarları tavana kadar fayans kaplıdır. Daire kombi kalorifer ile ısıtmalı olup mutfakta doğalgaz bulunmaktadır. Mutfakta alt ve üst ahşap dolap, pencereler ahşap doğramadan ısı cam detaylı, iç kapılar Amerikan panel kapı olarak yapılmıştır. 4 Nolu dubleks villada kapalı otopark bulunmaktadır. V tipi dubleks konut brüt 307,86 m² büyüklüktedir. Güney doğu batı cephelidir. Parselin etrafı ihata altına alınarak parsel içersine girişler kontrollü ve güvenliklidir. Parsele peyzaj uygulaması yapılarak çevre ağaç ve çimlerle yeşillendirilmiştir. Bağlıca Mahallesi son yıllarda hızla gelişmekte olan bir bölge konumundadır. Parselin içerisinde yapılaşma tamamlanmıştır. Belediye hizmetlerinden tamamen yararlanmaktadır. (Bilgiler bilirkişi raporunda mevcuttur.)

İmar Durumu : Kaydı gibidir. Dosyasında mevcuttur.

Kıymeti : 700.000,00 TL

KDV Oranı : Bakanlar kurulunun kararı ile 31/03/2017 tarihine kadar tescil işlemi yapılması durumunda %8, belirtilen tarihten sonra tescil işlemi yapılması durumunda %18

Kaydındaki Şerhler : Tapu kaydındaki gibidir. Dosyasında mevcuttur.

1. Satış Günü : 27/01/2017 günü 11:50 - 11:55 arası

2. Satış Günü : 21/02/2017 günü 11:50 - 11:55 arası

Satış Yeri : ANKARA BATI ADALET SARAYI MEZAT SALONU

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Satış şartları :

1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanınyirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşincigünden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir.Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini,rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamınıve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.

2- Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin % 20'si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı isteğinde (10) günü geçmemek üzere süre verilebilir. Damga vergisi, KDV,1/2 tapu harcı ileteslim masraflarıalıcıya aittir. Tellâllık Harcı, taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir.

3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.

4- Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra ve İflas Kanununun 133 üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak sureti ile ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.

5- Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.

6- Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2015/1315 Tlmt. sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur.23/11/2016

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR