KOCAELİ GEBZE DİLOVASI ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Dilovası OSB'de 4 adet depolama ve sanayi alanı satılacaktır

KOCAELİ GEBZE DİLOVASI ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
İHALE İLANI ÖZET BİLGİLERİ
İşin Yapılacağı Yer
:
Gebze Dilovası OSB
İhale ve Teklif Açma Tarihi
:
22.10.2019 15:00
İhale Usulü
:
İstisna ve Kapsam Dışı İhaleler
İhale Türü
:
Satış

4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun (2) Kapsam, (3) İstisnalar. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

KOCAELİ GEBZE DİLOVASI ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

(Taşınmaz Mal Tahsis İhale İlanı)

Mülkiyeti, müstakilen Kocaeli Gebze Dilovası Organize Sanayi Bölgesine (DOSB) ait aşağıda bilgileri yazılı taşınmazların 4562 sayılı kanunun 18.Maddesi ve Organize Sanayi Bölgeler Uygulama Yönetmeliği kapsamında açık artırma ve pazarlık usulü ile tahsisi yapılacaktır.

1. İhale 22/10/2019 tarihinde saat 15:00’da Dilovası OSB 1.Kısım Tuna Caddesi No:4 Dilovası/KOCAELİ adresinde bulunan Dilovası Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü idari binası toplantı salonunda Dilovası OSB Yönetim Kurulunca yapılacaktır.

2. İhale suretiyle tahsisi yapılacak taşınmazların arsa tahsis şartnamesi ve ekleri Dilovası Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü imar biriminden çalışma saatleri içerisinde her taşınmaz için ayrı ayrı 1.000,00TL+KDV karşılığında temin edilebilecektir

3. İhaleye iştirak edeceklerin, şartnamede belirtilen belgeler ile birlikte tahsis şartnamesinde belirtilen maddelere uygun olarak 22/10/2019 tarihinde Salı günü saat 15:00’da ihale yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Posta, kargo, telgrafla veya internet üzerinden yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

4. Dilovası OSB kamu ihale kanununa tabi olmayıp ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir. İhalenin fesh edilmesi halinde, iştirakçi idareye karşı herhangi bir hak iddiasında bulunamaz.

5. Taşınmazı alacak tüzel kişi/gerçek kişiler 4562 sayılı OSB Kanunu ve ilgili yönetmeliği çerçevesinde faaliyette bulunacak ve bunu taahhüt edecektir.

6. İş bu ihale ilanı genel bilgi mahiyetinde olup, arsa tahsisi ihale şartnamesi ve arsa tahsis sözleşmesi hükümleri uygulanacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR